Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Léčba hypertyreozy

Paní doktorka mě léčila na hyperfunkci ŠŽ v těhotenství. Téměř celé těhotenství jsem brala stejnou dávku léků, přičemž hodnoty jsem již po pár měsících měla výrazně lepší. Dokonce jsem tímto přístupem dostala do hypofunkce, o čemž mě vůbec neinformovala. Zjistila jsem to až později, když jsem změnila doktorku. Nasazuje léky jako by to byly bonbóny nebo nutná výživa k životu, i v těhotenství!!! Přehání a aby se léky zobaly, děsí vás smrtí. Moje miminko pak mělo z výsledků novorozeneckého screeningu sníženou funkci šž. Samozřejmě díky té přehnané dávce léků. Nikdy více!

Milá, ochotná a poctivá paní doktorka, která raději vyšetří zbytečně, než aby se něco zanedbalo. Sestřička je ráznější, ale mně to nevadí. Horší to je s čekáním. Když se sejde hodně lidí, tak je dlouhé čekání i na odběry a pak následně i návštěvu paní doktorky. Ale v tomhle případě si ráda počkám, paní doktorka je vynikající.