Adresa

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Já jsem v celku spokojená mám paní doktorku od mích nácti let. Svého potomka jsem přivedla na svět v pořádku a bez komplikací. Rakovinové buňky odhalila včas a díky tomu jsem dnes naprosto zdravá. Takže s paní doktorkou nemám žádný problém a to jsem u ní 20 let. Katka

R
Ověřeny pacient

Nejsem spokojená s přístupem lékařky. Je neochotná něco vysvětlit, ani se neusměje. Během těhotenství se její způsob komunikace (spíše nekomunikace) nijak nemění. Na co se nezeptám-to se nedozvím. Jsem v 28.tt a za celou dobu mi neudělala ani jeden ultrazvuk či jiné vyšetření. Mluví s pacientem tak, že se dívá z okna. V čekárně věčně nikdo není (což také o něčem vypovídá), kabinky naprosto nevyhovující (především, co se týče hlasitosti z ordinace, tak jak je tady v diskusích již zmíněno). Prsa zásadně nevyšetřuje. Je propagátorem samovyšetřování doma. Což je dost o ničem. Jedničku dávám pouze sestře, která má lidský přístup. Někdy bych se nejraději na všechno zeptala jí, protože bych se dozvěděla určitě víc než v ordinaci. Hledám nového lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Na cokoliv jsem se zeptala, vždycky mi nepříjemně odpověděla a vlastně jsem se nic nedozvěděla a taky mi rozškrábla sliznici při stěru z čípku, což nebylo moc příjemné. Taky má kamarádka tam přišla s problémem, že má zřejmě bradavičky, dostala mastičku a když jí to po 3 týdnech mazání nemizelo, paní doktorka jí oznámila, že to je asi normální zvlnění kůže. Takže vyhodila peníze za mast, kterou ani nepotřebovala. A taky se mi nelíbilo, že na koze ležím nohama k oknu a všichni mi vidí až...Jsem ráda, že jsem odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

Paní doktorku nedoporučuji. Když jsme čekali první miminko, necítila jsem se dobře a měla stále teploty cca od 10.týdne, svěřila jsem se s tím paní doktorce a ta mě ani nevyšetřila a uzavřela to slovy, že je to normální. Až v 15. týdnu použila UZ, který má v ordinaci a zjistila, že miminko nemá ozvy, řekla to přede mnou jen sestře a na mě se koukala, jak na exota, že brečím, pak mě poslala na vyšetření do porodnice, kde mi to potvrdili....jen s informací, že plod byl starý 9.týdnů !! Měla jsem štěstí, že jsem nedostala otravu krve.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Nemám ani jednu špatnou zkušenost, takže spokojenost ...vstřícná, citlivá.

A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla před 4 lety a s péčí jsem velice spokojená. Vždy je pečlivá, všechno mi vysvětlí, je milá a přirozená. Sestra nikdy nevchází a i ona je výborná a vstřícná. Jediné, co mi vadilo, je povinnost vážit se v čekárně před ostatními pacientkami a polonahé čekání v kabince, kde jde všechno slyšet. S lékařskými kvalitami paní doktorky jsem ale problém nikdy neměla.

D
Ověřeny pacient

já jsem spokojená několik let...

Ověřeny pacient

Dobrý den, s paní doktorkou nejsem spokojená. Prsa nikdy nevyšetřuje, když si o to požádám, tak mi řekne, že bych si to snad měla dělat sama a podruhé mi prsa vyšetřila tak, že se mě zeptala, jestli někdo v rodině měl rakovinu prsu. Na genitáliích se mi udělala bradavice a já prvé myslela, že je to znamínko. Paní doktorka mě odbyla slovy, že je to jen bradavice, ale nic víc mi o tom neřekla. Asi mi zapoměla říct, že by bylo dobré je odstranit a že obsahují vir, který může způsobit rakovinu děložního čípku.

Mohli byste mi prosím doporučit jiného gynekologa?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K dr. Masné chodim uz nekolik let a vzdycky ke mne byla prijemna a profesionalni. Pri vysetreni nikdy nejsou otevrene dvere do sesterny a kdyz uz se otevrou, tak jen kdyz vchazi sestra s receptem nebo necim takovym. K dr. Masne chodi i nekolik mych kamaradek a vsechny jsou spokojene.

Ověřeny pacient

Ne že by na mě někdy byla nepříjemná, ale vyšetření mi přišlo odfláknuté vždy. Sestřička je super.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti