Svatopluk Kašpar, chirurg Hradec Králové

MUDr. Svatopluk Kašpar

Uložit

Chirurg Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Líznerova 737/5, Hradec Králové
Cévní a chirurgická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
U Soudu 388, Hradec Králové
Cévní a chirurgická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Je to super, jsem bez krecovek. Jsem moc rada, ze jsem se rozhodla pro operaci laserem u pana MUDR. Kaspara. Stoji to zato.


Maximalni spokojenost, spickova pece, rodinne prostredi, perfektni vysledek operace.


Velice příjemná rodinná atmosféra a špičková zdravotní péče. K panu doktorovi chodí celá naše rodina a všichni jsme velmi spokojeni. Já sama jsem zde prodělala operaci křečovek laserem už před 5 roky a pořád se cítím velice dobře.
Samozřejmě chodím pravidelně na kontroly, protože naše rodinná zátěž tímto onemocněním je velká.
Marta Králová


Bezva péče, vysoká odbornost, příjemné prostředí a prima sestřičky. Pak doktor Kašpar je skutečný odborník na svém místě. Není co dodat.
Jana


Je to už víc jak 6 let, co mně pan doktor operoval žíly laserem, od té doby jsem úplně v pořádku, jen občas nějaká kosmetická úprava sklerotizací ( cením si také vždycky přesné dodržení času objednání - žádné zbytečně vysedávání v čekárně).
Chodím ale na pravidelné kontroly, protože vím, že křečové žíly jsou většinou dědičné a špatné geny žádná operace bohužel nevyřeší.


Jsem velmi spokojena s lecenim i s dalsimi kontrolami, nemohu si ani v nejmensim stezovat. Operace dopadla velmi dobre a vysledek je vynikajici. Prala bych si vice takovych lekaru.


Na to co pan doktor umí a jak je vybavený ( ordinace v kočárkárně paneláku!!!) jsem učinila ty nejhorší zkušenosti. Po jeho zákroku mě reoperoval lékař v Lékařském domě v Holešovicích , který se se vším taktem zdržel komentáře o práci dr. Kašpara. Za zákrok který trval 45 min si dr. Kašpar účtoval 19.000 KČ dvakrát více nežli za identický postup v Praze ! Čili absolutně nedoporučuji.


S panem doktorem jsem velmi spokojena, vynikajici vysledek operace krecovych zil.Zadne lezeni v nemocnici, po operaci jsem mohla hned chodit a za dve hodiny jsem sla domu. Dlouho jsem mela potize, ale ted se citim vyborne. Vsem pacientum mohu vrele doporucit.


J

Můžu jenom potvrdit předchozí hodnocení-doktor Kašpar je opravdu lékař na svém místě. Nejen jako žilní odborník, ale i jako člověk.Nemám nejmenší problém se ho na cokoliv zeptat a vždycky mně dokáže srozumitelně odpovědět.


M

Ziju uz dlouho v zahranici, ale na doporuceni svych znamych jsem prijela lecit svoje krecove zily za panem doktorem Kasparem do Hradce Kralove. Meli pravdu - pan doktor je skutecna jednicka. Ve sve praxi uziva nejmodernejsi metody lecby a take u mne byl vysledek operace na jednicku. Jeho pristup k pacientovi - a take pristup jeho sestricek - je stejne vrely a vstricny jako u nas doma.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti