Svatopluk Kašpar, chirurg Hradec Králové

MUDr. Svatopluk Kašpar

Chirurg

18 názorů

Uložit


Adresy (2)

Líznerova 737/5, Hradec Králové
Cévní a chirurgická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
U Soudu 388, Hradec Králové
Cévní a chirurgická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

Je to super, jsem bez krecovek. Jsem moc rada, ze jsem se rozhodla pro operaci laserem u pana MUDR. Kaspara. Stoji to zato.


Maximalni spokojenost, spickova pece, rodinne prostredi, perfektni vysledek operace.


Velice příjemná rodinná atmosféra a špičková zdravotní péče. K panu doktorovi chodí celá naše rodina a všichni jsme velmi spokojeni. Já sama jsem zde prodělala operaci křečovek laserem už před 5 roky a pořád se cítím velice dobře.
Samozřejmě chodím pravidelně na kontroly, protože naše rodinná zátěž tímto onemocněním je velká.
Marta Králová


Bezva péče, vysoká odbornost, příjemné prostředí a prima sestřičky. Pak doktor Kašpar je skutečný odborník na svém místě. Není co dodat.
Jana


Je to už víc jak 6 let, co mně pan doktor operoval žíly laserem, od té doby jsem úplně v pořádku, jen občas nějaká kosmetická úprava sklerotizací ( cením si také vždycky přesné dodržení času objednání - žádné zbytečně vysedávání v čekárně).
Chodím ale na pravidelné kontroly, protože vím, že křečové žíly jsou většinou dědičné a špatné geny žádná operace bohužel nevyřeší.


Jsem velmi spokojena s lecenim i s dalsimi kontrolami, nemohu si ani v nejmensim stezovat. Operace dopadla velmi dobre a vysledek je vynikajici. Prala bych si vice takovych lekaru.


Na to co pan doktor umí a jak je vybavený ( ordinace v kočárkárně paneláku!!!) jsem učinila ty nejhorší zkušenosti. Po jeho zákroku mě reoperoval lékař v Lékařském domě v Holešovicích , který se se vším taktem zdržel komentáře o práci dr. Kašpara. Za zákrok který trval 45 min si dr. Kašpar účtoval 19.000 KČ dvakrát více nežli za identický postup v Praze ! Čili absolutně nedoporučuji.


S panem doktorem jsem velmi spokojena, vynikajici vysledek operace krecovych zil.Zadne lezeni v nemocnici, po operaci jsem mohla hned chodit a za dve hodiny jsem sla domu. Dlouho jsem mela potize, ale ted se citim vyborne. Vsem pacientum mohu vrele doporucit.


J

Můžu jenom potvrdit předchozí hodnocení-doktor Kašpar je opravdu lékař na svém místě. Nejen jako žilní odborník, ale i jako člověk.Nemám nejmenší problém se ho na cokoliv zeptat a vždycky mně dokáže srozumitelně odpovědět.


M

Ziju uz dlouho v zahranici, ale na doporuceni svych znamych jsem prijela lecit svoje krecove zily za panem doktorem Kasparem do Hradce Kralove. Meli pravdu - pan doktor je skutecna jednicka. Ve sve praxi uziva nejmodernejsi metody lecby a take u mne byl vysledek operace na jednicku. Jeho pristup k pacientovi - a take pristup jeho sestricek - je stejne vrely a vstricny jako u nas doma.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti