Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Velká spokjenost vždy mi všechno vysvětlení a na jakýkoliv dotaz odpoví (je třeba se ptát) vždy mi vyšel vstříc. Chodíme k němu všichni ( 3 generace)

O
Ověřený profil

Píši holá fakta.Můj 70-letý tatínek byl 17.1.2014 v dopoledních hodinách u pana Horka na poliklinice ve Velké Bíteš pro velmi špatný zdravotní stav. Přes noc zvracel měl střevní problémy a zvýšenou teplotu.Jelikož v té době zrovna údajně řádily na Bítešsku střevní chřipky,přiklonil se pan doktor automaticky k této diagnoze a poslal ho domů s antibiotiky.Tatínkův stav se nezlepšoval,ale přesto celá naše rodina věřila diagnoze pana doktora.Na večer tentýž den mi tatínek volal,chtěl znovu k doktorovi.Jeli jsme autem k němu domů,kdy Horek už na nás čekal.Promačkal mu břicho a píchl NOSPU společně s něčím,co už bohužel nevím.Byla jsem toho svědkem.Tlak mu nezměřil.Přivezla jsem tatínka domů,bylo po 18,00 hodině a v 20,30 hodin 17.ledna 2014 zemřel. Nikoho s tímto svědectvím neobviňuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřený profil

Názor na lékaře : Nevhodné až vulgární komentáře. Snaží se být za každou cenu vtipný. Na léčení nevhodný. Osobní zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřený profil

S péči pana doktora jsem velmi spokojen, k pacientům má lidský přístup. Je to absolutní profík, jednička v oboru :-)

L
Ověřený profil

Neřekl bych, že je jen na chřipku a angínu, řekl bych, že vždy včas rozeznal, jestli jde o větší problém a okamžitě odesílal na specializovaná pracoviště. Co bych vytknul je opravdu nešetření antibiotiky, jinak výborný :-)

T
Ověřený profil

Musím ohodnotit na výbornou. Tento lékař je nejen výborný diagnostik s profesionálním přístupem ke klientům, ale i se rychle umí rozhodnout.Je empatický a díky svému šarmu a vtipu dokáže povzbudit pochmurnou náladu nemocného.Mohu jen DOPORUČIT!!! Prostě pěji na jeho adresu ódu na radost a profesionalitu.

M

Já, spolu s mojí dcerou a tatínkem chodíme k panu doktorovi mnoho let. Pan doktor je nejenom vynikající lékař, ale i velmi dobrý psycholog. Vděčíme mu nejen za navrácené zdraví, ale i za podporu psychickou. Pane doktore, moc Vám děkujeme :-). Držte se a dělejte svou práci tak, jak doposud.

B
Ověřený profil

Vždy ochotný ve svém jednání, zkušený praktik, pozitivně dovede ovlivnit psychiku člověka :) Je mu vlastní empatie, tak jak by lékaři měla být.

Spokojenost. aaaaalidský přístup

Vynikající lékař, jsem velmi spokojen. Z.R.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti