Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Velká spokjenost vždy mi všechno vysvětlení a na jakýkoliv dotaz odpoví (je třeba se ptát) vždy mi vyšel vstříc. Chodíme k němu všichni ( 3 generace)

O
Ověřený profil

Píši holá fakta.Můj 70-letý tatínek byl 17.1.2014 v dopoledních hodinách u pana Horka na poliklinice ve Velké Bíteš pro velmi špatný zdravotní stav. Přes noc zvracel měl střevní problémy a zvýšenou teplotu.Jelikož v té době zrovna údajně řádily na Bítešsku střevní chřipky,přiklonil se pan doktor automaticky k této diagnoze a poslal ho domů s antibiotiky.Tatínkův stav se nezlepšoval,ale přesto celá naše rodina věřila diagnoze pana doktora.Na večer tentýž den mi tatínek volal,chtěl znovu k doktorovi.Jeli jsme autem k němu domů,kdy Horek už na nás čekal.Promačkal mu břicho a píchl NOSPU společně s něčím,co už bohužel nevím.Byla jsem toho svědkem.Tlak mu nezměřil.Přivezla jsem tatínka domů,bylo po 18,00 hodině a v 20,30 hodin 17.ledna 2014 zemřel. Nikoho s tímto svědectvím neobviňuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřený profil

Názor na lékaře : Nevhodné až vulgární komentáře. Snaží se být za každou cenu vtipný. Na léčení nevhodný. Osobní zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

S péči pana doktora jsem velmi spokojen, k pacientům má lidský přístup. Je to absolutní profík, jednička v oboru :-)


L
Ověřený profil

Neřekl bych, že je jen na chřipku a angínu, řekl bych, že vždy včas rozeznal, jestli jde o větší problém a okamžitě odesílal na specializovaná pracoviště. Co bych vytknul je opravdu nešetření antibiotiky, jinak výborný :-)


T
Ověřený profil

Musím ohodnotit na výbornou. Tento lékař je nejen výborný diagnostik s profesionálním přístupem ke klientům, ale i se rychle umí rozhodnout.Je empatický a díky svému šarmu a vtipu dokáže povzbudit pochmurnou náladu nemocného.Mohu jen DOPORUČIT!!! Prostě pěji na jeho adresu ódu na radost a profesionalitu.


M

Já, spolu s mojí dcerou a tatínkem chodíme k panu doktorovi mnoho let. Pan doktor je nejenom vynikající lékař, ale i velmi dobrý psycholog. Vděčíme mu nejen za navrácené zdraví, ale i za podporu psychickou. Pane doktore, moc Vám děkujeme :-). Držte se a dělejte svou práci tak, jak doposud.


B
Ověřený profil

Vždy ochotný ve svém jednání, zkušený praktik, pozitivně dovede ovlivnit psychiku člověka :) Je mu vlastní empatie, tak jak by lékaři měla být.


Spokojenost. aaaaalidský přístup


Vynikající lékař, jsem velmi spokojen. Z.R.


Došlo k chybě, zkuste to znovu