Odborný lékař oční
Masarykova 900, Orlová

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

super doktorka vždy fajn pokecám :o) Barbora Miklošová

Díky této paní doktorce moje dcera před 16 lety podstoupila operaci obou očí. Když jsem za ní přišla s tím, že dítě na jedno oko velmi šilhá a zda by ji nedala okluzor, tak mě okřikla, že diagnózu určuje sama. Určila ji takovým způsobem, že má dcera je už dávno plnoletá a brýle má dosud.

Se všemi negativními hodnoceními se naprosto ztotožňuji. Chodila jsem k ní asi 30 let, protože v Orlové jiný očař nebyl. I kdybych hodila za hlavu její chování (které se v posledních letech zlepšilo), nemohu se vyrovnat s tím, že mi nebyla schopna během několika návštěv udělat správnou diagnózu a já jsem málem ztratila zrak. Naštěstí jsou tu i jiní vynikající lékaři, kterým vděčím za záchranu zraku. Jen lituji, že jsem od ní zavčas neodešla, mohla jsem si ušetřit mnoho trápení. Proto všem radím, pokud vám záleží na vlastním zdraví, najděte si jiného lékaře.

U paní Mudr. PIŠŤÁKOVÉ jsem už 10 let Nikdy jsem s paní Doktorkou neměl sebemenší problém, naopak vždy mi odborně poradila,...(vůbec nechápu ty komentáře psané předemnou, zřejmě budou lživé.... žádný se pod své hodnocení nepodepsal.

Jednou a dost a okamžitě jsem přešla k jinému lékaři. Paní doktorka svou svérázností hraničí se sadomasochistickými praktikami, je hrubá a zlá. I sestra od ní prchla, nedivím se. Slyšela jsem, že od té doby, co nemá žádné pacienty, se její přístup trochu mění, ale i tak... zkušenost z mládí byla natolik silná, že si ji živě pamatuji dodnes. Jednání s dětmi? Hrůza!

No... co dodat... předchozí příspěvky mají jistě svůj důvod a podstatu. Já tuto lékařku navštívil dvakrát (ambulantně a posléze na kontrolu) a má zkušenost je naopak pozitivní. Ke mě se chovala vstřícně a kamarádsky, dokonce vtipkovala. Možná proto, že viděla mladého chlapa, kdoví. Čekárna věčně prázdná. Takže já naštestí mohu spíše chválit.

Díky této paní doktorce jsem z Orlové dojížděl k očnímu již před 20 lety do Karviné. Velmi protivná a zlá doktorka. Dodnes si na ni pamatuji, starší lidi často rozplakala a děti znechutila chodit k lékaři. Je to o ní všeobecně známo.

Odešla jsem od paní Pišťákové asi před sedmí, osmi lety, protože se s ní opravdu nedalo na ničem domluvit - naprosto zastaralé názory, neochota komunikovat s pacientem... no jak vidím dle předchozího hodnocení, tak se za tu dlouhou dobu nic nezměnilo k lepšímu... škoda dalších slov... dle mého názoru je to velmi špatná lékařka...