Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Středová 4786, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

36 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Celé dětství jsem chodila k této paní doktorce. Nyní v dospělosti vidím velké nedostatky. Ano, uměla dobře poradit v akutních případech, při horečkách aj. Nicméně byla pečlivá jen v určitých oblastech. V jiných byla nedostatečná a snad až dokonce laxní, a tak se člověk musí nyní potýkat s problémy, až když se s nimi nedá už nic dělat - konkrétně ortopedické, gynekologické, očkovací a jiné záležitosti přešla mlčením. Místo toho poukazovala na věci, které nebyly významné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

K této lékařce jsem chodila od narození. Byla naprosto skvělá! Doufala jsem, že k ní budu chodit i se svými dětmi, ale bohužel odešla do důchodu. Za posledních šest let mám již třetího praktického lékaře a budu asi opět měnit. Paní doktorka Brychtová u mě nasadila opravdu vysokou laťku a obávám se, že tak důsledného lékaře s individuálním přístupem již neseženu.

K
Ověřený profil

Skoda, ze odesla do duchodu a my se to dozvedeli "na piskovisti". Jinak jsme byli maximalne spokojeni. Odhalila alergii na bilkovinu kravskeho mleka jen z toho, ze syn (1,5 roku) nerostl do vysky jak mel, jinak byl uplne stastny a prospivajici...


J
Ověřený profil

nejlepsi doktorka co znam.k jine bych uz nechodila.lepsi doktorku jsem opravdu nevidela a to uz jsme jich par meli.vsem doporucuji


I
Ověřený profil

velmi příjemná a hodná paní doktorka.I děti k ní rádi chodily.Můžu jen doporučit


Velmi nevstřícná paní doktorka.Kdykoliv jsem jí volala, vždycky byla velmi nepříjemná a o nějaké radě po telefonu, to ani nemluvim. Možná po profesní stránce dobrá,ale jinak o nějakém lidském přístupu se nedá ani mluvit. Možná bude člověk spokojený, jen když dítě nebude mít nějaký větší problém.Myslím si, že dobrá doktorka má i dobrý přístup.Ten bohužel paní doktorce chybí.Určitě nikomu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byla jsem s dcerou na 13leté prohlídce. Tak podrobné vyšetření jsem nikdy nezažila. Paní doktorka je velmi pečlivá, citlivá, má lidský přístup k pacientům. Za celou dobu, co k ní dcera chodí, jsem nezažila, že by se jí nevěnovala na 100 %. Vřele ji doporučuji všem, kterým záleží na zdraví jejich dětí. Velké díky patří paní doktorce.


Paní doktorka je opravdu skvělá, velmi precizní, nikdy nic nezanedbá. Jsem ráda, že moje tři děti jsou v těch nejlepších rukou. Měli jsme původně jinou a vyšetření se prostě s naší současnou paní doktorkou nedá srovnat, podrobné, zodpovědné...


K této paní doktorce jsem chodil od miminka a nemůžu si stěžovat. Vždy byla vstřícná, starostlivá, pečlivá


MOC DOBRA pani doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu