MUDr. Stanislava Černušáková

Neurolog Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Neurologie, akupunktura
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

díky panu Šoškolovi a dalším za jejich názory. Také mám jedno vyšetření od MUDr. Černušákové za sebou a ihned po přečtení jsem se objednala k MUDr. Hrůzovi :-). S bolestmi v kříži a skoliózou páteře jsem také podstoupila poklepání na kolenech, na achilovkách a poškrábání na straně nohou a potom mě čekala elektroléčba (5x) a prášky a antirevmatické gely. Také nemám pocit, že by se mnou příliš zabývala. Ovšem říkala jsem si, že již ordinuje nějaký ten pátek tak má jistě zkušenosti. Tak jak to tak čtu, tak zkušenosti nemá. Jo a také jsem tam byla na kontrole, ale měla PRO NEMOC ZAVŘENO :-). A také jsem se zkoušela dovolat a taky to nešlo. Věc je stará asi měsíc a záda mě stále bolí. Proto volím doporučeného odborníka. Přeji hodně zdaru v našem ztroskotaném zdravotnictví :-). Jana V.

Dobrý den, rád se také podělím bohužel s VELMI negativním přístupem paní "rádoby" doktorky. Při první návštěvě kdy jsem přišel s velkými bolestmi v oblasti plotýnek, mi tato paní 2x poklepala ušmudlaným kladívkem na koleno, pošimrala jakousi zlomenou věcí na chodidle a řekla že je vše v pořádku že bolest zad je prý normální civilizační nemoc!!! Pro jistotu mi prý udělá Hydropunkturu, nikdy jsem takový název neslyšel,ale souhlasil jsem vzhledem k mým bolestem. Po 8 velmi bolestivých injekcích přímo do bolavého místa mi zdělila že zaplatím 600 kč a za 2 dny to bude opakovat!!!! Vzhledem k tomu že mi způsobila 3x takovou bolest než s kterou jsem přišel, tak jsem nemohl ani mluvit,zaplatil jsem a s těží se za jejího pokřiku, že už to nemůže bolet, sunul ven z ordinace! Za dva dny jsem jel i přesto že mi vůbec nepomohla na další injekce. Marně, pro nemoc zavřeno. Takto se to opakovalo 3x!!! Když se konečně podařilo že byla přítomna,tak vůbec nevěděla že mne vyšetřovala a tentokrát mi poklepala na předloktí se stejnou diagnózou, vše v pořádku!!! Skončil jsem nakonec 5 dní před vánocemi v nemocnici na kapačkách!!! Nebýt mojí nej nej manželky, strávil bych vánoce díky této ŠARLATÁNCE na hadičkách a bílé kávě s rohlíkem v nemocnici. !!! Po novém roce jsem se objednal u fyzioterapeuta pana doktora Hrůzy (všem doporučuji,PROFÍK), ten mi srovnal v těle co se dalo,poslal na rehabilitace,elektroléčbu atd. a doporučil neurologa, protože mi zjistil další problém, s tím že od zad to není. Mám už sice jiného neur. ale pro zajímavost jsem šel s kopií LS k této paní. Když si přečetla LS tak se mě zeptala jestli jdu na kontr. po reh., řekl jsem že ne že jdu na doporučení p. Mudr. Hrůzy, což bylo v LS jasně napsáno s dop. odb. vyšetření. Průběh podle ní odb. vyšetření vypadá takto, cituji: Sundejte si mikinu, tričko si nechte stoupněte na špičky na paty a zavřete oči. Bez jakéhokoli pohledu na mne (oči jsem totiž nezavřel a sledoval ji). Potom jsem si měl kleknout na lehátko, vyloženě mne praštila 2x svým zázračně ušmudlaným kladívkem do chodidel a lehnout na záda, následovalo polechtání a v uvozovkách pro mne ta nejkrásnější zpráva (diagnóza), že nemám nádor na mozku a nemám ani náznak mozkové příhody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potom natažená ruka pro 30 kč a recept, prý pro jistotu na nějaké léky (zmačkal a vyhodil). Silně nedoporučuji, tady své zdr. problémy neřešte, pokud chcete žít!!!!! M. Šoškola

Tato paní doktorka se nesnaží zjistit ani správnou diagnozu. V mém případu konstatovala zablokovaná žebra a předepsala elektroléčbu s tím že v mém případě se s tím nedá nic dělat. Správná diagnoza zhoubný nádor mezi obratly. Již se půl roku léčim v nemocnici na Bulovce. Ještě štestí že ne všichni lékaři jsou jako Mudr Černušáková.

V mém případě jsem byl po vyšetření, které nic nezjistilo po třech dnech na operačním stole a zázrakem jsem po pěti dnech umělého spánku opět ožil, abych se znovu naučil chodit, mluvit, psát ... Příště půjdu raději k lešetínskému kováři.

Byla jsem odeslána na vyšetření k p.doktorce praktickou lékařkou.Už vstup do ordinace byl pro mě deprimující, hned jak promluvila,tak jsem měla dost.Přestože je to již starší paní,tak její přístup k pacientovi nelze jinak nazvat než za necitlivý až arogantní. Ještě že jsem mohla jít k jiné lékařce,která mé potíže řešila, a slušně s pacientem jednala.Tak bych všem po mé zkušenosti doporučila, nechoďte k ní.

Mám naprosto stejné zkušenosti. Před ordinací jsem se svíjela bolestmi v zádech .Také mi byla nabídnuta akupunktura za placení. V domění ,že mi to určitě alespon trochu pomůže jsem dvě absolvovala ,ale při druhé jsem při jednom krčním vpichu omdlela bolestí. Ještě jsem dostala vynadáno ,že jsem nesnídala a že to mám z toho.Její chování je opravdu k pacientům nevhodné!!!!Po týdnu utrpení jsem to začala řešit jinak a nakonec mi pomohlo až 10 kapaček . I kdybych musela jet někam jinam 200km tak k této lékařce již nikdy nevkročím.

Paní Černušáková nemá sestru ,nemá pc ,přejela mi rukama po zádech a konstatovala ,že to není tak hrozný a poslala mne na rtg ,pak prostudovala snímek a napsala mi rehabilitaci ,parafin a elektroléčbu krční páteře.Po výtahu od VZP jsem zjistil ,že si ten den fakturovala dvě návštěvy ,2x masáž a obstřik což nebyla pravda.Je na prachy ,nepříjemná a proto ji nikomu nedoporučuji.J.P.

Souhlasím s předchozím hodnocením. Tato lékařka na Vás poklepe kladívkem a pošle Vás na rehabilitaci, ale nerozepíše, které části těla se mají rehabilitovat a jakým způsobem, takže si k ní musíte buď zajít ještě jednou nebo navštívit jiného, kompetentnějšího lékaře. Velký problém je také, pokud jí chcete zavolat, skoro se ani nepředstaví a jen na Vás zařve svůj pokyn a bez rozloučení zavěsí. A ne abyste se opovážili k ní přijít bez doporučení od praktického lékaře nebo nedej bože u ní zaklepat na dveře. A samozřejmě se nezapomeňte po příchodu do ordinace okamžitě vyzout. Přeji příjemnější návštěvu a telefonát, než jsem zažila já.