Stanislav Spurný, pediatr Prostějov

MUDr. Stanislav Spurný

Pediatr Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Miličova 9, Prostějov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K panu doktorovi jsme chodili už jako děti a proto má volba při hledání lékaře pro dceru byla jasná. Musíme mu za vše moc poděkovat. A sestričce také. Budete nám oba moc chybět.


D
Ověřeny pacient

K panu dokroru jsem chodil 18 let, spokojenost nade vše . Každy ma sve chybi ale me sestre zachranil zivot proto doporucuji ..


P
Ověřeny pacient

Pan doktor mne léčil už jako dítě a vždy úspěšně pomohl. Hlavně s opakující angínou. Nyní léčí i naši malou Terezku. Oceňuji především jeho schopnost dobře poradit a uklidnit vystresovanou maminku. Má naši důvěru.


P
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsme velice spokojení, ochotný a pečlivý, a vždy pomůže i mimo ordinační dobu.Chodíme tam už mnoho let a neměnila bych.


J

K panu doktorovi jsem chodil doslova od mimina :). Za tu dlouhou dobu musím ocenit velkou ochotu a skvělí přístup. Nikdy nebyl absolutně žádný problém. Prostě výborný doktor a musím jenom doporučit.


Ověřeny pacient

Vždy ochotně pomohl, i mimo pracovní dobu.


Mi jsme zatím spokojeni. Jarda


K panu doktorovi jsem chodila jako dítě a chodí k němu i moje dvě děti. Má perfektní přístup, je hodný a s dětmi to umí. Je ochotný i docházet domů.


I

Chodíme k Dr.spurnému již 8 let,vždy ochotný,vše vysvětlí,hlavně klidný,a má velmi příjemnou sestřičku,můžu jen doporučit


R

k panu dr.chodíme s dětma už 6rok a v pořádku.funguje i na telefon.když se mi něco nezdá zavolám nebo hned dojdu..radši i víckrát než vubec.je to o komunikaci.jsme spokojeni.i v nemocnici nas chodil take navstevovat.a jsou prijemni i sestricka:)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti