Zubní lékař
Žirovnická 442, Počátky

Umístění: Zubní lékař Jiný

Nejsem pacient pana doktora bohužel, přesto si na mě našel chvilku, zkontroloval, vysvětlil nabídl řešení

Umístění: Zubní lékař Jiný

Pan doktor Mrvka je opravdu doktor na svém místě. Dříve jsem měla paničkou hrůzu ze zubařů, od té doby co chodím k němu jsem o dost klidnější. Je milý, vše trpělivě vysvětluje, klidně i několikrát, empatický a svou práci dělá opravdu dobře. Zachranil mi dva zuby o které bych u svého bývalého zubaře už dávno přišla.
Rozhodně můžu jen doporučit.

Umístění: Zubní lékař Jiný

Dnes jsem navštivila pana doktora z bolestivým zubem,byl velice milý a vůbec neřešil,že nejsem jeho pacientka,udělal vše potřebné bez námitek a výčitek vůči pacientovi a i sestřička byla velice příjemná.Ostatní lékaři by si z nich měli vzít příklad.

Pane doktore potřebuji poslat kartu k jinému zubaři.
do deseti dnů vám dám jméno a adresu stomatologa.Chodila jsem k Vám jelikož sem byla v dětském domově Počátky
Děkuji Miroslava Želichovská

Skvělý stomatolog, milý, vstřícný, ochotný, vše vysvětlí. Opravdu profesionální doktor.

chodím k němu já i moje děti,a jsme všichni naprosto spokojení

výborný

skvělý a velmi příjemný stomatolog

MŮŽU VÁM ŘÍCT,ŽE JSEM MĚLA PANICKOU HRŮZU ZE ZUBAŘŮ ALE CO MÁME V POČÁTKÁCH PANA DOKTORA MRVKU,SNAŽÍM SE CHODIT NA PRAVIDELNÉ PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY.PAN DOKTOR JE HONÝ,VSTŘÍCNÝ A VŠE RÁD VYSVĚTLÍ A NAVÍC VYPADÁ VELMI DOBŘE.MOHU JEN DOPORUČIT.

S panem doktorem jsme velice spokojena. Je hodný a trpělivý, laskavý k malým dětem, všechno pečlivě vysvětluje dopředu, než začne něco udělá.