Stanislav Hladěna, fyzioterapeut Pardubice

Fyzioterapeut

Luďka Matury 852, Pardubice
FYZIOFITNESS - centrum zdraví a sportu

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

U pana Hladěny jsem absolvovala několik lekcí ve fitcentru a byla jsem maximálně spokojena s přístupem i odborností.Můžu jen a jen doporučit!

doporučuji

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Přibližně 2 roky mám zdravotní problémy . Brní mě obě ruce od ramen po dlaň, někdy se kvůli tomu nevyspím bolestí nepomohli neurolog, ortoped ani rehabilitace, absolvovala jsem a MR, 2 x obstřik páteře (nález 5-6 obratlu), infuze, byla jsem na i centru bolesti v Motole, kde mě suše jen řekli že neví co mě je a ať beru prášky proti bolesti v kombinaci s paralenem. Nevyřešilo se vůbec nic, problém zůstal a já jsem z toho už opravdu utahaná a nešťastná. Jsou dny, kdy je to opravdu bolestivé a dny, kdy je to snesitelnější v každém případě je to dost limitující. Už nevím na koho se obrátit a problému se nějak zbavit. (55let),Poradíte prosím ?

Dobrý den, nevím, co jste absolvovala za rehabilitace, ale zkuste si najit terapeuta využivajiciho metodu McKenzie a jít touto cestou. Pokud by se jednalo o projekci z krčni páteře, mohlo by to pomoci, popr. oslovit neurochirurga a konzultovat nález na MRi ještê s nim. Hezký den

Mgr. Stanislav Hladěna

• Dobry den, v pátek na tréninku (akrobatický rokenrol) jsem se špatně rozcvicila a při rozkopavani mi pichlo v trisle. Spadla mi noha a poté i já, po tomto zranění jsem nemohla doslapnout na zem, teď je pondělí a už chodim, ale pořad to dost boli. Matu si to masti, která mi nohu zahřeje, ale bolesti mě vedou až ke koleni (rozšířilo se to). Zkoušela jsem to lehce protáhnout, ale potom mě noha boli ještě víc. Nevíte, co by to mohlo být?

Dobrý den, pravděpodobně došlo k traumatu v oblasti adduktorů, což by vysvětlovalo bolest v třísle šířící se ke koleni. V tuto chvili za mě sval neprotahovat, dát tomu šanci na zotavení a v idealnim případě navštivte fyzioterapeuta, který příslušnou oblast zatejpuje. Hezký den