Stanislav Hladěna, fyzioterapeut Pardubice

Mgr. Stanislav Hladěna

Fyzioterapeut

2 názory

Uložit


Adresa

Luďka Matury 852, Pardubice
FYZIOFITNESS - centrum zdraví a sportu

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
2 názory

U pana Hladěny jsem absolvovala několik lekcí ve fitcentru a byla jsem maximálně spokojena s přístupem i odborností.Můžu jen a jen doporučit!


doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Přibližně 2 roky mám zdravotní problémy . Brní mě obě ruce od ramen po dlaň, někdy se kvůli tomu nevyspím bolestí nepomohli neurolog, ortoped ani rehabilitace, absolvovala jsem a MR, 2 x obstřik páteře (nález 5-6 obratlu), infuze, byla jsem na i centru bolesti v Motole, kde mě suše jen řekli že neví co mě je a ať beru prášky proti bolesti v kombinaci s paralenem. Nevyřešilo se vůbec nic, problém zůstal a já jsem z toho už opravdu utahaná a nešťastná. Jsou dny, kdy je to opravdu bolestivé a dny, kdy je to snesitelnější v každém případě je to dost limitující. Už nevím na koho se obrátit a problému se nějak zbavit. (55let),Poradíte prosím ?

    Dobrý den, nevím, co jste absolvovala za rehabilitace, ale zkuste si najit terapeuta využivajiciho metodu McKenzie a jít touto cestou. Pokud by se jednalo o projekci z krčni páteře, mohlo by to pomoci, popr. oslovit neurochirurga a konzultovat nález na MRi ještê s nim. Hezký den

    Mgr. Stanislav Hladěna

  • Dobry den, v pátek na tréninku (akrobatický rokenrol) jsem se špatně rozcvicila a při rozkopavani mi pichlo v trisle. Spadla mi noha a poté i já, po tomto zranění jsem nemohla doslapnout na zem, teď je pondělí a už chodim, ale pořad to dost boli. Matu si to masti, která mi nohu zahřeje, ale bolesti mě vedou až ke koleni (rozšířilo se to). Zkoušela jsem to lehce protáhnout, ale potom mě noha boli ještě víc. Nevíte, co by to mohlo být?

    Dobrý den, pravděpodobně došlo k traumatu v oblasti adduktorů, což by vysvětlovalo bolest v třísle šířící se ke koleni. V tuto chvili za mě sval neprotahovat, dát tomu šanci na zotavení a v idealnim případě navštivte fyzioterapeuta, který příslušnou oblast zatejpuje. Hezký den

    Mgr. Stanislav Hladěna

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti