Stanislav Dočkal, zubař Frýdek-Místek

MUDr. Stanislav Dočkal

Zubař Více

Vančurova 401, Frýdek-Místek
Praktický lékař stomatolog

Někdy je doba čekání v čekárně dost dlouhá a neordinuje každý den, přesto je to nejlepší zubař, kterého znám. Opravdu musím jen chválit.

Jsme velice spokojeni s práci pana Mudr.Dočkala s precizní práci a citlivé zubaře. Celá rodina Bolkovi.

Výborný profesně i lidsky, u něj člověk nemusí mít strach. Chodíme k němu celá rodina a jsme moc spokojeni.
Taky sestřička je moc hodná a chápavá. Vřele doporučuji.

Slušné jednání,pracuje citlivě a na výslednou kvalitu si nemohu stěžovat.Vyslechne vás co vás bolí a co vám to dělá a když vám koukne do hu..eee pardon do pusy, tak ví co má dělat.A se sestřičkou Boženkou je to sehraný tým a jde jim to, jak se říká, od ruky.Jediné co mi tam vadí je ta odsávačka...

Velice dobrý profesně,lidský a citlivý.CHodíme k němu celá rodina a všichni jsme velice spokojeni!Totéž platí i na jeho sestřičku p.Boženku.Śtěpánovi

Velmi oceňuji preciznost a zručnost pana doktora

Opravdu citlivý,nežene vás do drahých výkonů a zubních nahrážek, stará garda...., i sestra .
Doporučuji Dalibor

velmi příjemný lékař, který je profesionál na svém místě.je sice pravda, že ordinace je jako z doby před 20 lety, ale péče, kterou zde dostanete,mnohdy nedostanete ani v té nejmodernější ordinaci.Vřele doporučuji.

Vynikající lékař s velmi citlivým přístupem k pacientům.