Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Přišla jsem s nehybným krkem,kdy mi velká bolest šla do ramene,já sama jsem mu říkala,že si myslím,že mám v těle zánět. Tak to jsem si asi dovolila moc-odcekl na to:já myslím vím nejlíp,co vám je....a dal mi jen nějaké prášky..asi za týden jsem měla zalité oko krví,kdy jsem šla za oční Dr.Zemanovou,ani ta nic nepoznala-prý alergie...naštěstí jsem zašla za Dr.Nohejlovou (též oční lékařka),která okamžitě poznala,že se jedná o revma a okamžitě mě poslala za Dr.Václavíkovou,která mě hned bez čekání začala léčit Sulfasalazinem ,hned odběry krve a skvělá péče. Dr.Bártek mě svým přístupem naprosto zklamal a jeho péče už nikdy více!!!!!

U tohoto pana doktora jsem se setkala s vyšetřením tzv. od dveří, zvlášť loni mě doslova šokoval, kdy jsem byla k němu poslána od OL se zdravotním stavem, kdy jsem byla ráda, že mě přítel doma doslova vytáhl z postele, protože jsem se nemohla postavit na vlastní nohy. Pan doktor se mě zeptal co mi je, ať se předkloním a to bylo vše.. Dorazil mě dotazem, zda brečím, že mě chce poslat do nemocnice hospitalizovat? Zřejmě nikdy neměl takové bolesti aby věděl, že můj pláč byl kvůli bolesti a ne kvůli jeho rozhodnutí mě poslat do nemocnice!!! Všechny problémy u mě osobně řešil práškama, které nikdy neměly delší účinky.. Jsem ráda, že jsem našla vlastní vůlí skvělého neurologa v Olomouci, který je v tomto oboru opravdu kapacita, sice mě to stojí nějaké dojíždění, ale za ten klid a vyšetření to stojí!!!!

K tomuto lékaři jsem byla poslána od OL pro neustálé bolesti hlavy a páteře. Dopadlo to tak, že jsem k němu chodila 2 roky a na bolesti mi dokázal dát tak akorát magnesium +B6 a na záda nic. Na záda mi řekl, že mám skoliózu a lordózu páteře a napsal mi to do papírů, včetně zablokované páteře a nic mi s tím neporadil dělat - prý na to dnes trpí spousta lidí, tak se s tím musím naučit žít :( A s hlavou mě poslal do nemocnice na CT, o výsledcích mě neinformoval a 2x na EEG, kde jsem měla pokaždé nález, ale nikam už mě dál neposlal, ani na MR nikam. Nyní mám bolesti hlavy a další obtíže již 7 let bez jakékoli léčby a to je mi teprve 31 let. Když jsem ukazovala výsledky z EEG jinému lékaři (mimo území Ol.kraje), řekl, že mě rozhodně s tímto nálezem měl poslat okamžitě na další vyšetření, protože je tam podezření na nějaký nádor. Krása. Velice dobrý tento lékař !!! Ale hlavně, že si s vámi popovídá a tím i zdržujete v čekárně ostatní. Hodnoťte léčbu a né to, jak se naa vás usmívá a jak si s vámi povídá o vnoučatech !!!

Ke kazdemu pacientovi vstricny a ochotny vyslechnout jeho problemy.
Odpovedny k pomoci vylecit , nebo zmirnit bolesti atd.
Zmeho hlediska vysoka kvalifikace .
Doporucuji vsem.

je to velmi dobrý neurolog, v porovnání s těmi ostatními, co máme v Přerově a hlavně v nemocnici. Jeho přístup byl vždy lidský, odborný, vždy mi pomohl.

Dobře poradí , pomůže . Je opravdu parádní doktor

Při spolupráci s tímto lékařem nemám problém, snaží se udělat, co je v dané situaci možné.

k MUDr.Bártkovi docházím již řadu let a jsem nadmíru spokojená! Vždy se ke mně choval s úctou, zajímal se o mé potíže a vždy se stihl zeptat i jak se mi daří v práci apod. S takto lidským přístupem jsem se setkala pouze u něj a u MUDr.Dostálové(alergologie-bohužel zde není zaregistrovaná).
Děkuji.

dobrý den ,musím reagovat a zvlášt poděkovat tomuto lékaři za nejlepší přístup k člověku jako lékař jednička jako člověk jednička nelze nic vytnout tomuto lékaři Děkuji Jirka

K panu doktorovi jsem přišla s blokádou páteře a ihned mi pomohl! Vykonal na mě pár odborných hmatů, v zádech to párkrát jemně křuplo a bylo po bolesti i po potížích s pohybem. Mohu doporučit.