MUDr. Stamatula Abrhámová

Duchcovská 899/2, Teplice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace Dermatitida

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji, když jsem za ni přišla s problemem a to, že mam podrážděna mista okolo úst, ani si mě pořádně neprohlídla a jen mi řekla, že mam změnit micelarni vodu a mista mazat vazelinou. To jsem udělala a po dvou měsících se vratila bez nějaké viditelné změny. Když jsem ji na to upozornila po druhe, rekla mi to samé, ačkoliv jsem ji žádala o radu nebo nějaký účinný lek. Nakonec mi poradila vic i lékárnice, přičemž se její domnivani potvrdilo u jineho lekare.

Vzdy mi dala drahé krémy, masti,vodicky a nic mi nepomohlo.připadalo mi ze z lidi akorat tahá peníze.

Chodila jsem ke kožní ve Svitavách. Poté co jsem se přistěhovala do Teplic, jsem vyhledala kožní i zde a jsem velice spokojená!!!!!!!!!!! Mám problémy se znaménky, stále se mi tvoří nová a nová. Paní doktorka je velice milá a citlivá, vyřezávání znamenék vůbec nebolelo (oproti předešlé zkušenosti, kdy mě MUDr. Sezemská řezala téměř zaživa!!!!). Při výkonu mě vždycky upozornila, co mi bude dělat a kdy atd. Platila jsem u ní jen vystouplé pihy, které byly estetická záležitost. U předešlé doktorky se mi navíc nikdy nestalo, že by mě zvala po vyřezání na kontrolu. Tady je to automatické!!!!!
S bradavicemi na nohách mi také pomohla, po dvou návštěvách bylo po nich:-)
Veliká spokojenost!!!!!!!!!!!!! DĚKUJU!!!!!!!!!!! M. H.

Paní doktorka je sice moc milá, ale jinak jí problém pacienta moc nezajímá. S ekzémem mě vždycky pošle domů, abych si to jen často mazala krémem a situace se určitě zlepší. Bolestivé praskliny v suché kůži asi nejsou dostatečný důkaz, že ani neustálé používání různých krémů stačit nebude.

S paní doktorkou Abrhámovou jsem se poprvé setkala až včera, v nouzi, po té, co mě odmítli kdekoliv v nemocnici vyšetřit s tím, že musím dva měsíce čekat, mě tato paní doktorka bez ,,keců'' vzala, byla moc milá, což nemusela a jedině díky ní se mi začíná ulevovat. S přístupem ostatních doktorů bych se celá červená s neskutečně odpornými fleky trápila ještě dva měsíce. Nedokážu dost dobře posoudit, jak léčí jiné, ale já už jsem jí teď vděčná. S připomínkami na placení nesouhlasím. Dnes se platí všude a osobně radši zaplatím tomu, kdo se snaží mi pomoct, než těm, kteří mají prázdnou čekárnu a odmítají vás vzít kvůli tomu, že nejste objednaní i přesto, že sami vidí, že je to akutní.

Jsem s pani doktorkou velice spokojena.Je prijemna,mila a hodne me pomohla.Jarka

Jsem spokojen s přístupem lékařky jako člověka i s léčebným postupem a výsledky. Roman

Jezdíme (více členů rodiny) na odstranění pih a znamének, je zde velice příjemný personál i prostředí. Doporučila jsem několika známým a všichni jsou spokojeni - žádná nebo velie nenápadná jizva. Paní doktorka je velice příjemná. Velká spokojenost. Děkuji

pí doktorka poznala u mé dcery bolerézu to nepoznal ani děcký lékař a ani na kožním ona hned preventivně nasadila antibiotika a díky včasnému zásahu nebyly komplikace větčího rázu pí doktorko děkuji!!!!

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji, neboť atopický ekzém řeší pouze a jen Advantanem a to kdekoli, i na obličeji. Je to nejspíš jediný lék, který zná.
O pacienta se vůbec nazajímá, jen se zeptá, zda nastaly nějaké změny. Avšak atopický ekzém je sinusioda, čili neustále zlepšování a zhoršování stavu, ve kterém změny jen těžko nastanou, pokud pokožka není správně ošetřována.
Poté, co jsem přešla k jiné doktorce se můj stav výrazně zlepšil.