Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Nemocnice Kyjov Jiný

Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní. Chová se k pacientovi, jako by ji obtěžoval. Když byla nepříjemná na první návštěvě, myslela jsem, že má jen špatnou náladu. Druhá návštěva a má poslední -stejná zkušenost. Nehledí, že vás něco bolí, málem jako by si za to člověk mohl sám. Nejsem žádná fňukna, ani hypochondr. Mám pracovní úraz ramene od 18.1.. V noci bolestí nespím. Kdybych byla lenoch, tak marodím dosud a za 100% plat. Já byla doma jen týden a dokud slouží nohy, prostě jdu do práce. Doktorka napsala rehabilitaci 8x. Byla jsem 4x a podle ní už jsem zdravá( přestože ruka v pořádku není, což uznala i fyzioterapeutka, která se mnou cvičila), zbytek mám docvičit sama doma. Vše bych pochopila, kdyby mi to sdělila aspoň trochu slušně, ale chovala se jako: Co obtěžuješ!!!! Takže za mě - nedoporučuji tuhle lékařku, měla by absolvovat seminář slušného chování k pacientům!!! Mudr.Koenigová děs. Ale musím poděkovat sestřičkám, které tam pracují na jednotlivých pracovištích-ty jsou milé a příjemné. Paní doktorka by se od nich měla učit.