Praktický lékař pro děti a dorost
Zdrav. středisko 192, Dolní Lutyně

K této paní doktorce jsem chodila od malička, co jsme se do Dolní Lutyně přistěhovali, až do doby, kdy jsem skončila střední školu. Když jsem byla malá, tak jsem přirozeně přístup a metody paní doktorky až tak moc neřešila. To se ovšem změnilo od té doby, co jsem tam začala chodit bez doprovodu. Na preventivní prohlídce mi ani neměřila tlak, pouze mě změřila, zvážila, podívala se do krku a také na záda a tím to haslo. A to nemluvím o stále stejných lécích, které předepisovala - počínaje Paralenem, přes Mucosolvan, Tussin, Preventan a končilo to většinou Dithiadenem na zklidnění. Co se týče komunikace, na tu si nemohu stěžovat, vždy byla příjemná a milá, i sestřička. Ale vzhledem k jejím léčebným metodám jsem opravdu ráda, že už k této paní doktorce nechodím.

K paní doktorce jsem chodila já,můj manžel a nyní i naše děti. Vyhovuje mi její přístup. ATB dává až v krajním případě a to je mi blízké. Nikdy jsem neměla s její léčbou problém. Vždy nám pomohla, k dětem se chová mile a vždy ráda poradí s jakýmkoli problémem. Tuto lékařku vřele doporučuji.

bohuzel názor Honey je pravdivy.. Predepisuje porad dookola jedny leky na ruzne nemoce.. A dokonce me jako alergikovi na AMOCLEN predepsala jednou ATB s AMOXICILINEM tak sem se kni vratila jestli to muzu brat a ona rekla tak to zkuste a uvidite kdyby vam bylo nejak zle nebo vyrasky okamzite vysadit.. Tak tohle me fakt dostalo.... :-/ Ale jinak celkem ok..

člověk na správném místě

Skvělá... Člověk na správném místě.. Děkujeme

Paní doktorka neumí předepsat nic jiného než Augmentin, Mucosolvan, Paralen. Když předepíše něco jiného tak je to zázrak.

K p.doktorce až tak moc nechodíme,protože mé děti jsou celkém zdravé,ale myslím si,že přístup p.doktorky a také sestry je velmi dobrý.

Paní doktorka je naprostá odbornice a profesionálka. Je velmi moudrá a má velké, cenné
zkušenosti. Už několikrát mě i moje děti zachránila před zákeřnými nemocemi a nejen za to jí mooooc děkujeme. O všechny své pacienty se strará opravdu vzorně, s tím nejlepším úmyslem.