MUDr. Simona Hradecká

Dukelská 568, Nové Město na Moravě

Praktická dětská lékařka
Masarykova 1493, Nové Město na Moravě

Umístění: Praktická dětská lékařka Jiný

Nejlepší dětská lékařka,velmi vzdělaná, pečlivá a laskavá. Dokáže uklidnit v těžkých situacích. Jsem jí za péči o syna velmi vděčná. Sestřička je také skvělá. Chodíme k nim moc rádi.

Umístění: Praktická dětská lékařka Jiný

Paní doktorka Hradecká a její sestřička, jsou skvělá dvojka. Velmi ochotné, profesionální a v této těžké době, nikdy nebyl s ničím problém. Vždy pomůže, je empatická a vstřícná. Děkuji že Vás máme.

Paní doktorka Hradecká je naprosto úžasná! Zná mě od narození, naprosto profesionální, sympatická, ochotná, vždy pomůže. NIKDY jsme se u nich v ordinaci nesetkala s negativním přístupem. O sestřičce ani nemluvě - ta je prostě zlatá! Děti od nich odchází s úsměvem a obrázkem v ruce :-)
S velkou lítostí budu letos muset opustit jejich výbornou péči, prorože už mám na přejití k dospěláckému lékaři. Bohužel.
Paní Hradeckou můžu jen a jen doporučit!

(Je zde uvedena 2x, protože se přestěhovala ze staré ordinace do nové, pěkné - přímo v jejich domě.)

Paní Hradeckou můžu jen a jen doporučit!
Kristina

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy usměvavá a nikdy si svými všetečnými dotazy nepřipadám, že zdržuji. Je možné s ní i problémy konzultovat po telefonu. Je velmi pečlivá, pokud si něčím není jistá, hned vás doporučí k specialistovi, snaží se nic nezanedbat. Jelikož máme miminko, tak nám vyhovuje i objednání na čas, kdy vím, že nestrávím v čekárně dopoledne. Také sestřička je velmi příjemná.

Je to naše milá paní doktorka. Moje děti k ní chodí od narození. Je velice pečlivá, milá a hodná a ochotná. A její sestřička (maminka) také. Moje dcera, které bude příští rok 18 si vůbec neumí představit, že by měla začít chodit k někomu jinému.