Dukelská 568, Nové Město na Moravě

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Masarykova 1493, Nové Město na Moravě
Praktická dětská lékařka

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka Hradecká je naprosto úžasná! Zná mě od narození, naprosto profesionální, sympatická, ochotná, vždy pomůže. NIKDY jsme se u nich v ordinaci nesetkala s negativním přístupem. O sestřičce ani nemluvě - ta je prostě zlatá! Děti od nich odchází s úsměvem a obrázkem v ruce :-)
S velkou lítostí budu letos muset opustit jejich výbornou péči, prorože už mám na přejití k dospěláckému lékaři. Bohužel.
Paní Hradeckou můžu jen a jen doporučit!

(Je zde uvedena 2x, protože se přestěhovala ze staré ordinace do nové, pěkné - přímo v jejich domě.)

Paní Hradeckou můžu jen a jen doporučit!
Kristina

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy usměvavá a nikdy si svými všetečnými dotazy nepřipadám, že zdržuji. Je možné s ní i problémy konzultovat po telefonu. Je velmi pečlivá, pokud si něčím není jistá, hned vás doporučí k specialistovi, snaží se nic nezanedbat. Jelikož máme miminko, tak nám vyhovuje i objednání na čas, kdy vím, že nestrávím v čekárně dopoledne. Také sestřička je velmi příjemná.

Je to naše milá paní doktorka. Moje děti k ní chodí od narození. Je velice pečlivá, milá a hodná a ochotná. A její sestřička (maminka) také. Moje dcera, které bude příští rok 18 si vůbec neumí představit, že by měla začít chodit k někomu jinému.