Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Paní MUDr. Grančaiová mne ošetřila bez objednání, bez žádanky a také se zájmem o další vývoj mého problému. Jsem objednaná za 7 měsíců, aby viděla jak to dopadlo. Opravdu zájem o každého pacienta

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

MUDr.Grančaiová mě odmítla ošetřit bez doporučení obvodní lékařky, přitom nikdy dříve jsem žádanku na ORL nepotřebovala (ani zde, ani u jiného ORL) Přišla jsem s akutním problémem, čekárna byla prázdná. Ten nezájem mě zarazil.

X
Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Jelikož se v této ordinaci lidé nemohou objednat, tak počítejte s čekací dobou 2-3 hodiny. Týká se to i kontrol !

Chápu, že se jedná o ambulanci pro akutní případy, ale v 21.století se využívají on-line rezervační systémy.
Pak by se nestalo to, že lidé jdoucí na kontrolu čekají s ostatními pacienty, kteří přišli akutně. Ve většině akutních případů se jedná o malé děti. Ty pak také musí čekat. Sestřička to bere pěkně po řadě = jak kdo přišel. To mi opravdu hlava nebere.

Na můj dotaz, kdy je nejmenší obsazenost čekárny, mi bylo odpovězeno, že je to těžko říci. Že je plná čekárny neustále.

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Vyšetření sluchu v 5-6 letech u dětí.
Nedoporučuji ordinaci, lékařka je sice dobrá, ale sestra Janigová má otřesné chování. V čekárně musíte veřejně sdělit váš problém, proč jste tam. Nerespektuje lékařské tajemství. Na celou čekárnu sdělí výsledky vyšetření. Je nepříjemná, arogantní. Vytrhla mi syna z ruky a se slovy, že vyšetření zvládne sám, i když nechtěl a plakal mi zabouchla dveře před nosem!!!!!!!! Tím porušuje práva pacientů a dětí. Když jsme byli zavoláni do ordinace, tak lékařka začala řešit a "omlouvat" sestru, že jsou zvyklí takhle děti vyšetřovat. Žádná omluva od sestry, jen přiblblý výraz a prý nemá čas informovat rodiče o průběhu vyšetření, protože na každého pacienta má jen 30 minut. Ještě si dovolila vyjít do čekárny tuhle situaci řešit před celou čekárnou s naším doprovodem!!!!! Nikdy jsem nic takového nezažila, taková osoba do zdravotnictví nepatří.

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Pokaždé co jsem byla u paní doktorky tak jsem byla spokojená. Příjemná a má snahu pomoci :-) Za sebe doporučuji

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Do této ordinace chodím pravidlně a nikdy jsem se nesetkal s ničím špatným.Mohu jen vřele doporučit.A komu se to nelíbí,může chodit jinam.

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji Super jednání s dětmi.Dnes jsme byli s 6ti měsíčním synem,který měl horečku.Vzali nás přednostně.Setricka také super

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Neumí to s dětmi. Ještě na mě byla arogantní, že čtyřletá dcera ji zdržuje, protože pláče. Už bych k ní nešla.

Čekání na doktorku 1,5 bylo to sice v čase obědu,ale i tak, čekárna zela prázdnotou tak jsem si řekla, že tedy počkám přestávka na oběd je snad půl hodiny,tak jsem tedy čekala v domnění , že budu hned odbavena,při návratu sestra posbírala kartičky a i když jsem se ohradila ,že jsem první a že mám nemohoucího tatínka v autě mě nechala čekat, že má objednané pacienty na měření,po další čtvrt hodině jsem to vzdala tak arogantní sestry by neměly co v ordinacích dělat,s doktorkou jsem byla celkem spokojená,ale nevím zda se do ordinace vrátím

Paní doktorka je při vyšetření vždy opatrná, všechno vysvětlí, mě hrozila punkce dutin, ale až její léčba mi pomohla, a punkce nebude potřeba.
Sestra je náladová.