Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Do této ordinace chodím pravidlně a nikdy jsem se nesetkal s ničím špatným.Mohu jen vřele doporučit.A komu se to nelíbí,může chodit jinam.

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji Super jednání s dětmi.Dnes jsme byli s 6ti měsíčním synem,který měl horečku.Vzali nás přednostně.Setricka také super

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Neumí to s dětmi. Ještě na mě byla arogantní, že čtyřletá dcera ji zdržuje, protože pláče. Už bych k ní nešla.

Umístění: jiné místo Jiný

Čekání na doktorku 1,5 bylo to sice v čase obědu,ale i tak, čekárna zela prázdnotou tak jsem si řekla, že tedy počkám přestávka na oběd je snad půl hodiny,tak jsem tedy čekala v domnění , že budu hned odbavena,při návratu sestra posbírala kartičky a i když jsem se ohradila ,že jsem první a že mám nemohoucího tatínka v autě mě nechala čekat, že má objednané pacienty na měření,po další čtvrt hodině jsem to vzdala tak arogantní sestry by neměly co v ordinacích dělat,s doktorkou jsem byla celkem spokojená,ale nevím zda se do ordinace vrátím

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je při vyšetření vždy opatrná, všechno vysvětlí, mě hrozila punkce dutin, ale až její léčba mi pomohla, a punkce nebude potřeba.
Sestra je náladová.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka i sestřička byly velmi milé. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Čekací doba poměrně krátká.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, milá a pečlivá. Vždy mi odbornou léčbou pomohla, když bylo potřeba, tak i povzbudila. Sestřička v minulosti i současná- vždy velmi ochotná a milá. Tuto ordinaci mohu jen doporučit.

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Ošetření dětí

Skvělá lékařka, své práci rozumí, velmi vstřícná a ochotná. Chodím k ní s oběma dětmi už dlouho a vždy mi velmi mohla. Vřele doporučuji, profesionál na pravém místě.

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Paní doktorka i sestřička se chovají arogantně, ani nepozdraví. Předepsaly kortikosteroidy na "terapii" před prohlídkou v nemocnici s odběry (pravděpodobně aby vyletěly hladiny v krvi a měli by co "léčit"..?). Přitom můj stav není vážný a dle jiného uznávaného lékaře (ke kterému mě sama poslala a když jsem se vrátil a říkal, co mi bylo sděleno, tak mě seřvala a nenechala ani domluvit) stačí pouze klidový režim a léky by leda uškodily.

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. vyšetření syna na ORL

NEDOPORUČUJI!!! Neumí vyšetřit děti a odcházíte z ordinace s dítětem,kterému teče z nosu krev a vyžene vás z ordinace a zprávu vám hodí na stolek v čekárně.Už nikdy více k také dr.!!!!A čekáte 1,5h.s dítětem a důchodce bere přednostně!!!