Sam. ord. PL pro děti a dorost
Školská 358, Sázava

Já od mala chodim k panu doktorovi a je to moc dobrý doktor nerikam ze nejsou jiní třeba pan doktor mrázek to je kapacita,ale pan doktor šimon je skvělý vždy když sem měla nějaký problém tak mi pomohl a dobře mi poradil myslím že na něj nelze nadavt nebo mit k nemu nejaké negativní názory.To jak tady nekdo psal že nerozpozna nejaký zanet dutin je hnusne,každy lékař se specializuje na neco jineho pam doktor mrazek na dutiny a ostatni a pan dojtor šimon zase na neco jineho nikdy u me nic nezanedbal a vzdycky me,ale ne jen me utisoval,a sestřička která tam ted je pani Krajcová je také moc hodná a milá.Mám jednoho kamaráda který ma kolikrát operovanou hlavu a v ni hadičky.když byl malinký málem umřel stále ho bolela hlava a když rodiče s ním byli v benesove tak je poslali domu s paralenem.jen pan doktor šimon poznal co mu je a poslal s nim rodice do prahy jde mu operovali hlavu do které mu zavedli hadičky aby mu odtékalo to co tam nemá být.kdyby nezasáhl pan šimon kluk mohl být mrtvý.Prostě pan doktor je velice dobrý.Doporučuji ho vsem maminkám je skvělý.

Chodila jsem k panu doktorovi jako dite a mela jsem ho rada. Byl vzdycky mily, privetivy a umel rozptylit vsechny obavy. Nikdy jsem diky nemu nemela strach z lekaru.
A kdyz jsem uz jako starsi dite dostala zapal plic a lekar na pohotovosti me poslal domu s paralenem, pan doktor druhy den okamzite poznal, o co se jedna, a diky jeho vcasne diagnoze a lecbe jsem se rychle zotavila.

Chodila jsem k panu Šimonovi ke svému děts.doktorovi od narození-výborný doktor

k panu doktorovi jsem chodila já a teď chodím s mou ani ne dva roky starou dcerkou. když jsem měla natržené oba krční svaly a zablokovanou páteř,tak mi dal ibalgin a vyprdnul se na mě-v noci jsem musela akutně do Prahy do nemocnice a tam se divili,že jsem byla u doktora a on mě nikam neposlal a ani nedal první záchranu- aspoň límec na krk. později jsem měla ošklivý zánět v noze - v palci,chodila jsem k panu doktorovi několik měsíců,že nemůžu ani chodit a že mám horkou nohu až ke koleni a on mi řekl,že to odejde,že viděl horší. 2dny na to jsem jela do nemocnice a tam mi nohu operovali v lokální anestezii. a to nemluvím o tom,že kdykoliv jsem byla nemocná,pan doktor mě léčil min.týden ibalginem a když jsem vždy začala vypadat hůř,tak nasadil ATB. teď už vím,že mám chodit pouze k MuDr.Mrázkovi a to i s dcerou. dcera měla horečky 5dní a pan doktor nám neudělal ani výtěr,druhý den jsme šli k MUDr. Mrázkovi a ten zjistil,že máme silný zánět hrtanu a že do večera bychom museli na pohotovost,o měsíc později měla anginu a pan doktor Šimon poté,co mu dcera nedovolila podívat se do krku,tak nám nedal raději léky žádné a druhý den jsme zjistili,že máme anginu. takže asi tak ...prostě lepší léčit sama a věřit sobě a ORL a naušnice že máme dát v 5měsících a ne v šestinedělí? je vidět,že pan doktor Šimon neví,co je to zabolest a praní s dítětem,v šestinedělí to mimi necítí a nepere se s doktorem. to je můj názor a bohužel jiný doktor v Sázavě není. říkám mu doktor na očkování,vážení a měření a jinou péči ráda nechám na MUDr. Mrázkovi - nikdy se nespletl a vždy pomohl narozdíl od někoho jiného...

Pan doktor je super a pokud má někdo nějaká negativa, měl by uvést konkrétní případ :-) Hanit umí každý..

Například my jsme k panu doktorovi přešli poté, co naše lékařka zanedbala u syna nastupující zápal plic, dokonce mi doporučila nesnižovat vysokou teplotu atd. atd. Vše uměla vyléčit jen ATB, sice byla milá, ale o jejích odborných znalostech člověk lehce začal pochybovat. Jsme moc rádi, že patříme k pacientům pana doktora, ba co víc, jsme na to hrdí :-)

Ve svém oboru patří k nejlepším.

Musím napsat ještě jedno hodnocení,neboť velmi dobrý je slabé,pan doktor je opravdu nejlepší.Je ochotný,nic neponechá náhodě a svým pacientům se věnuje,víc jak na 100%.strašně moc nám pomáhá.Toto hodnocení patří i sestřičce,neboť na ty se v hodnocení zapomíná a při tom i oni jsou součástí naší léčby.Tímto chci oběma poděkovat za péči a laskavost,které si mi při každé návštěně dostává.

Výborný pan doktor.Chodila jsem k němu já,a teď moji dva synové.U všech obrovská spokojenost

Lepšího pana doktora jsem ještě nepoznala,škoda,že už k němu nemůžu chodit ani se svým synem,neboť jsme se odstěhovali.nic nepodceňoval a vždycky určil správnou diagnozu.Na jeho klidný a ochotný přístup nikdy nezapomenu.Takových doktorů je dneska málo.Zvlášť v Praze....

Já jsem k panu doktorovi chodila jako malá i když ne moc často, málo jsem marodila a mám na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Vždycky byl moc milý on i sestřička, takže určitě doporučuji!!!