Pekařská 53, Brno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto nejlepší lékař v Brně. Ochotný, milý, pracuje snad 15 hodin denně. Děkuju Vám za všechno pane doktore

Umístění: Ordinace Jiný

Panu doktorovi bych chtěla moc poděkovat za jeho vstřícný přístup a čas, který naší léčbě věnoval. Srozumitelně mi vše vysvětlil a zodpověděl veškeré otázky ohledně diagnózy a léčby.

Chtěl bych potvrdit pozitivní názory jak zde zazněly, pana doktora v nich zřetelně poznávám. Teď také rozumím tomu, jak velice zbystřel, když jsem zmínil nedávno prodělanou boreliozu a protilátky na další podobnou dlouhodobou infekci a proč se podrobně ptal na alergie (byl jsem na nízkopráhové pohotovosti.) Pomyslel jsem si: pečlivý lékař, možná to směřuje k příjmu? Naštěstí byla laboratoř v pořádku a po náležitém poučení a předpisu účinného léku jsem se zotavuji a už mi jen zůstává milá vzpomínka. Pana doktora zcela jistě vyhledám, kdyby se snad zmíněné výše záležitosti jeho odborného zájmu vymkly kontrole. Borelie a sdružené infekce, tak jako alergie sužují hodně lidí, pan doktor bude mít stále plné ruce práce.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je výborný alergolog, vždy mi pomohl. Vzhledem k mé lékové alergii vždy našel lék, který mi pomohl.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor jeden z nejlepších doktorů v Brně, má profesionální přístup, inteligentní a profesionál v svém oboru, a pomohl mi v léčbě boreliozy. Moc milý pan doktor a děkuji moc za všechno!

Díky panu doktorovi za skvělou premedikaci před vyšetřením kontrastní látkou. Pan doktor je velice příjemný a ochotný, má zájem vyřešit problémy pacienta. Vřele doporučuji

Vždy víjde vzříc je velice dobrý i sestřičky tohoto lékře doporučuji vyborná alergolog imunolog 100% Hrabovský Lubomír Hostěrádky-Rešov

Velmi příjemný, rychlý, ochotný, vše ochotně vysvětlí aniž by zdržoval lidi v čekárně sálodlouhými projevy, skvělé přístupné vystupování... Jedině doporučuji!

Velmi nechutny lékař,nejen že mě obtěžovalo se na něj dívat ale také mě obtěžovaly jeho prihlouplé dotazy na téma jestli jsem na neco alergicka.Po tom co jsem mu rekla ze jsem poprve na alergologii a ze nevim jake mam alergie jen prikývl a později se me zeptal na co jsem tedy alergicka.Opravdu nevim co si mam o tomto neprofesionalnim pristupu myslet.
Sbohem Sávo.

Výborný lékař. Ochotný, lidský. Vše srozumitelně vysvětlí. Cítil jsem se u něj velmi dobře. M.