Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace
Průmyslová 146, Jaroměř

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace Jiný

Chodím k paní doktorce roky s vrozenými problémy. Její přístup k pacientům je pokaždé jiný. Ale to že je nervozní. To ano. Někdy od ní jděte opravdu spokojeni s tím že vám pomohla, jindy by si asi nepřála vás vidět. Většinou je ale nepříjemná. V noci nemůžete spát, ani otočit hlavu na polštáři...jste zoufalá a když jdete k ní....litujete že jste dorazila. Od poslední návštěvy mi od bolesti nepomohla a ještě se cítila dotčená. Při odchodu mi sdělila že se uvidíme asi na jaře. Upozorňuji že dva týdny po její návštěvě mám bolí na krku a s otočením hlavy ve spánku si musím pomáhat rukama. Bolest se nedá vydržet. Ale musím vydržet do jara jak mi bylo sděleno.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace Jiný

Úžasná paní doktorka, příjemná, vstřícná, profesionální a ihned po první návštěvě u paní doktorky jsem cítila velkou úlevu a připadala jsem si jako jiný člověk. Moc děkuji za její přístup.

Byla jsem spokojená,přístup k pacientovy vstřícný,když k ní příjdu s bolesti,tak mi pomůže a poradí.Prostě, tak by to mělo fungovat.

Tak jak provádí mobilizaci tato paní doktorka tak už se dávno nedělá.Měla by se trochu zajímat o vývoj v rehabilitaci a ne stále stejné rutinní kroky.Stačí navštívit rehabilitaci například v Trutnově a budete se divit.Prohlídnou Vám záda obratel po obratli,najdou přesné místo problému a potom opravdu odborně léčí.Žádné náhodné poskákání po zádech buď to dopadne nebo máte smůlu.

Reaguji na hodnocení níže, je mi líto ale musím nesouhlasit. Jediná lékařka v Jaroměři, která mi pomohla....

Velice arogantní,bezohledná,nedůvěřuje pacientovi.
Vůbec neví co je spolupráce lékař pacient.
Po její léčbě jsem skončila v krutých bolestech na pohotovosti.
Její reakce je pouze to, že není možné mít takově a bolesti a pohrdavý úsměv naznačuje, že jste simulant.Asi neví co to jsou noci probdělé nesnesitelnou bolestí a když se k ní sotva
dobelháte tak se Vám dá najevo, že simulujete.