Adresa

Labská kotlina I/1220, Hradec Králové
Sanatorium Sanus

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je úžasný profesionál s lidským přístupem. Komu se nedaří otěhotnět, tak vřele doporučuji!!! Vše Vám vysvětlí, snaží se o co nejšetrnější přístup..je fakt příjemná...


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel, v této ordinaci jsem moc spokojená nebyla. Paní doktorka je určitě profesionál po odborné stránce, ale velmi mi chyběl lidský přístup. Místo těhotenské poradny jsem měla pocit, že chodím do strašírny. Protože jsem během několika návštěv neslyšela milé slovo, rozhodla jsem se přestoupit. I tak si vážím její práce, která rozhodně není jednoduchá a už vůbec ne v této době.


L
Ověřeny pacient

Poté, co moje gynekoložka zanedbala, co mohla a my se rok a půl vlastně zbytečně snažili o dítě, jsem přišla k paní doktorce a nestačila jsem se divit - během prvního měsíce mi pomohla je správnému cyklu a za další necelé tři měsíce jsem byla těhotná! Paní doktorka je milá, empatická a vždy mě svým klidným přístupem uklidnila. Nikdy jsem se nesetkala s lepším přístupem, a že jsem si užila dost doktorů...


Byla jsem u paní doktorky pouze dvakrát a stačilo mi to. Méně profesionálního lékaře jsem snad nezažila, cítila jsem se u ní velmi nepříjemně. Nejsem odborník a gynekologii a vadilo mi, že na dotazy většinou reagovala podrážděně bez snahy mi cokoliv vysvětlit.


díky ní mám syna


Ověřeny pacient

Paní doktorka je ve svém oboru asistované reprodukce opravdu jednička. Každý úspěch i neúspěch s námi prožívala, jako kdyby byl její vlastní. Je vždy milá a ochotná. Kéž by takoví byli všichni lékaři a lékařky !


Díky paní doktorce máme krásnou a zdravou holčičku. Moc jí děkuji.


Výborná paní doktorka, kteá dokáže pohladit na duši a dát naděje, že jednou se zadaří.


L

je to báječná lékařka a žena na svém místě. Díky ní máme dvě krásné vytoužené děti. Moc mi pomohla i když jsem měla zdravotní komplikace a přijela za mnou do nemocnice ve svém volnu. Prostě super ženská.


P

Všem vřele doporučuji, je to žena na svém místě!!!! I já děkuji za vše, co pro nás udělala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti