Labská kotlina I/1220, Hradec Králové
Sanatorium Sanus (mapa)

Poté, co moje gynekoložka zanedbala, co mohla a my se rok a půl vlastně zbytečně snažili o dítě, jsem přišla k paní doktorce a nestačila jsem se divit - během prvního měsíce mi pomohla je správnému cyklu a za další necelé tři měsíce jsem byla těhotná! Paní doktorka je milá, empatická a vždy mě svým klidným přístupem uklidnila. Nikdy jsem se nesetkala s lepším přístupem, a že jsem si užila dost doktorů...

Byla jsem u paní doktorky pouze dvakrát a stačilo mi to. Méně profesionálního lékaře jsem snad nezažila, cítila jsem se u ní velmi nepříjemně. Nejsem odborník a gynekologii a vadilo mi, že na dotazy většinou reagovala podrážděně bez snahy mi cokoliv vysvětlit.

díky ní mám syna

Paní doktorka je ve svém oboru asistované reprodukce opravdu jednička. Každý úspěch i neúspěch s námi prožívala, jako kdyby byl její vlastní. Je vždy milá a ochotná. Kéž by takoví byli všichni lékaři a lékařky !

Díky paní doktorce máme krásnou a zdravou holčičku. Moc jí děkuji.

Výborná paní doktorka, kteá dokáže pohladit na duši a dát naděje, že jednou se zadaří.

je to báječná lékařka a žena na svém místě. Díky ní máme dvě krásné vytoužené děti. Moc mi pomohla i když jsem měla zdravotní komplikace a přijela za mnou do nemocnice ve svém volnu. Prostě super ženská.

Všem vřele doporučuji, je to žena na svém místě!!!! I já děkuji za vše, co pro nás udělala.

Paní doktorka je člověk na svém místě.Pomohla nám k vytouženému miminku.Vše krásně a srozumitelně vysvětlila.Mohu paní doktorku všem doporučit.

Paní doktorku jsem poznala, když sloužila za mého lékaře. Byla moc milá. Když jsem od ní odcházela, tak jsem se cítila klidnější. Není jen lékařkou, ale i ženou, která ví jak pohladit po duši.