Gynekologická ambulance
J. V. Sládka 818, Veselí nad Lužnicí

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

S paní doktorkou i sestřičkou jsem maximálně spokojená . Chodím sem už sedm let a nikdy jsem nezažila,že by byly nepříjemné. Po potratu mě podpořili a druhé těhotenství si paní doktorka pohlídala. Chodím do ordinace ráda a vždy odcházím s úsměvem.

Umístění: jiné místo těhotenství

Jako poprvé těhotná jsem se domnívala že bude nějaká informovanost nebo alespoň komunikace mezi pacientem a lékařem. Ale bohužel komunikace nulová, a když jsem se párkrát odvážila na něco zeptat tak odpověď byla odseknutá a nepříjemná. Jako bych vše měla vědět automaticky a jí s ničím neobtěžovat. Už ve chvíli kdy jsem přišla na 1. vyšetření zda jsem těhotná byla paní Dr. velmi nepříjemná. a dalšími návštěvami se to nelepšilo.
Tedy jsem ve 12tt od ní naštěstí odešla k jinému lékaři kde funguje komunikace i informovanost a jde o uplně jiný přístup lékaře/pacient.
Na závěr mě paní Dr. ani nechtěla pustit, že jsem ji skoro musela přemlouvat abych mohla přestoupit jinam..

Přešla jsem k jinému lékaři. Nepříjemné a arogantní chování paní doktorky byl jen okrajový problém (ač v takové intimní oblasti bych od lékaře čekala citlivější přístup jako jednu z povinností). Paní doktorka mi nekontrolovala prakticky nic, což teď nový doktor dohání - zjišťuje původ anomálií a ujišťuje se, že je vše v pořádku, protože žádné záznamy od paní doktorky o tom nejsou. Předepsala mi hormonální antikoncepci bez jakýchkoliv vyšetření, dotazů nebo upozornění. Velmi zvláštní poplatky tady už byly zmiňovány, myslím, že si paní doktorka dost šetří do kapsy a kdyby jí to někdo zkontroloval, nedopadla by dobře. (Žádný z těchto poplatků po mně nový pan doktor nechtěl.)

Paní doktorka se chová arogantně a dělá jen to co musí a i o to musíte někdy žádat.Chodila jsem k ní s potížemi,ale jí se zdále,že si vymýšlím.Ke konci mně po každé odbyla a dnes jsem za to ráda poněvadž jsem si konečně dodala odvahu od ní odejít.Přešla jsem ihned k jinému lékaři-a ejhle najednou 7 cm útvar na vaječníku.Ten se nevyskytne v žádném případě ze dne na den.Následovala operace a dnes je vše OK.Nevím jak dlouho by vše ještě přehlížela,zřejmě jí na pacientkách nezáleží.Zásadně nevydáva lekařskou dokumentaci.Vím o dalším ženách,které s ní mají své špatné zážitky,ale jsou rady,že na ně skoro zapomněli.

bohužel také musím přidat velmi slabé hodnocení paní doktorky, jestli se tomu dá vůbec tak říkat. Já sama jsem od ní odešla poté, co se mi nelíb její přístup k mé nemoci, když jsem po ní chtěla napsat zprávu k mému jinému lékaři o mém problému, tak znepříjemnila a ptala se mě, co tammá napsat. No řekněte?? To byla asi poslední kapka a zároveň s mojí sestrou jsme od ní okamžitě odešli, ale bohužel naše mamka u ní zůstala a letos v lednu si nahmatala bulku na prsu, šla za ní a ona jí s klidem řekla, že to se někdy dělá! TO SE NĚKDY DĚLÁÁÁ, BULKA NA PRSU, když vám všude na internetu, v televizi říkají jakých je případů rakovin prs. Bohužel jí mamka uvěřila a až po 3 měsícíh si zašla ke své obvodní lékařce, která jí okamžitě poslala na vyšetření do Český Budějovic a pozor NÁLEZ POZITIVNÍ!!!! Tak mi řekněte, co je to za doktorku, která vás nechá v klidu odejít s bulkou na prsu s tím, že se to stává. Toto opravdu nemá obdoby, kdyby to šlo, tak jí zažaluju, mamka už mohla mít nádor podchycený a mohla už začít s léčbou v lednu! To není doktorka, ale jen obchodní výdělečná ženská!!! NEDOPORUČUJU a všem, kdo u ní jsou doporučuji OKAMŽITĚ ODEJÍT!! Věřte, že toto hodnocení dám všude možně na internetu, protože takové jednání si lékařka ve svém oboru nemůže dovolit!!!

Jedním slovem katastrofa....nechala mě 14 dní doma s mimoděložním těhtenstvím.....přišla jsem k paní doktorce s velkými bolestmi...takřka po čtyřech, a to si myslím, vydržím hodně...bylo mi řečeno, že těhotenství ze začátku bolí!!!!!!!!! na můj dotaz, zda se nemůže jednat o mimoděložní těhotenství, mi MuDr odpověděla, sladce, že je vše uhnízděné, kde má být....Přišla na to, až když jesm krvácela do břicha, na sále jsem byla 1,5 hod...a to jak řekl pan doktor v Táboře, paní doktorka netrefila ani stranu..napsala jim něco jiného, no nechápu......Když jsem se vrátila, byla nepříjemná..samozř. jsem si každou týdenní kontrolu platila...systém placení nechápu dodnes..jsem ráda, že jsme odešla....

Dobrý den, také přihodím svůj názor na paní doktorku, je to 3 roky, co jsem k ní začala chodit. Je to moje první gynekoložka, takže nemám možnost srovnání, avšak po přečtení těchto příspěvků (za které děkuji a věřím jim) také přejdu jinam, představa, že nemám něco v pořádku a vůbec o tom nevím, není příjemná! Jinak sestra je tááák milá, že bych jí dala do pusy citron, vůbec jí to nevěřím a doktorka jak kdy, těch 10 minut se tam vydržet dá. Jak tady někdo píše, že komentovala jejich třísla, tak to by si za rámeček nedala! Na závěr jsem se chtěla zeptat: Také u ní platíte 50 Kč? 30 Kč za recept + 20 Kč za jakési zrcátko? Slyšela jsem, že nic takového se platit nemá, takže jestli si to nesype do kapsy, nechám si udělat výpis od pojišťovny. Mějte se hezky

Paní doktorka i sestřička se ke mě chovaly mile a příjemně. Vždy jsem se před objednáním podívala na jejich stránky, objednala se na vyhovující termín. Pokud jsem byla objednána na 8h, v 8h jsem vcházela do ordinace a v 8h a 10 min vycházela i s receptem na půl roku, pohoda. Nechápala jsem kamarádky a známé, které raději přecházeli k jiným lékářům... dokud jsem neotěhotněla...

Informovanost co a jak, proč se dělá toto vyšetření, jak dopadly výsledky, naprosto nulová. A usuzování, že když se paní doktorka usmívá, tak je vše v pořádku a když se zamračí, tak se asi něco děje, mě už "nebavilo". Přítomnost manžela u vyšetření spoplatněna (a myslím si, že ne zrovna málo). Po zážitku z poslední návštěvy ve 12 tt jsem přecházela k jinému panu doktorovi. Překvapivě paní doktorka na žádost nového lékaře nepostoupila výsledky dosavadních vyšetření (v těhotenské průkazce nebylo téměř nic poznamenáno). Pan doktor musel dělat všechny odběry nanovo. Zase tak "dobré", jak paní doktorka tvrdila to nebylo... Nyní na vyšetření chodíme s manželem (bez poplatku), konečně se něco dozvíme, jsme oba dva klidnější a těhotenství si užíváme.

Paní doktorka je velmi náladová a sestra taky.Šla jsem tam s potíži a když jsem tam byla již po 4 a pořád mi jen dávala zaváděcí kapsle uvedomila jsem si,že takhle asi neee....U jiné doktorky jsem se automaticky dočkala stěru.Prostě nedělá svou práci dobře.Našla jsem si jiného gynekologa a jsem štastná...takže v žádném případě nedoporučuji...A děkuji za tyto stránky,díky kterým to můžem dát veřejnosti najevo..

Dobrý den, můj názor je bohužel nagativní, paní doktorka se ze začátku jevila jako docela milá a příjemná, na co jsem se zeptala, tak odpověděla a pomohla, ale postupem času jsem se k ní bála chodit, protože často střídala nálady a byla nepříjemná až protivná, nemluvě o jedné její zdravotní sestře, která byla také velmi náladová...Když jsem volala do ordinace, tak sestra mě odbyla, byla protivná a nechtěla se se mnou ani bavit...prostě radši jsem odešla jinam, než abych se strachem seděla v čekárně jakou zase budou mít dámy náladu a co se bude dít...raději k ní nechodit...