Sabina Pavlíková, kardiolog Ostrava

MUDr. Sabina Pavlíková

Kardiolog Více

5 názorů

Uložit


Adresa

Opavská 13/6192, Ostrava
Kardiokri s.r.o., kardiologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Kardiokri s.r.o., kardiologie

Dobrý den, paní doktorka Pavlíková má velice profesionální přístup, je empatická, byla ochotná si mne podrobně vyslechnout, je přívětivá. Navrhla co možná nejoptimálnější léčbu. Je to nejlepší lékařka, se kterou jsem se ve svém životě setkala. Paní doktorku doporučuji. Děkuji, Drexlerová R.


P
Ověřeny pacient

Dobrý den. K paní doktorce jsem byla mou obvodní lékařkou, doporučena zhruba před pěti roky. Mohu tedy hodnotit za tuto dobu, kdy jsem v její interní péči. Rozhodně jde o lékařku vysoké profesionality, která navíc má dar empatie s pacientem, rozhodně nic nepodcení, hledá tu nejoptimálnější léčbu, protože ta v interní - kardiologické sféře, bývá pro každého jedince originální. Někdy je třeba zvýšené trpělivosti v kombinování léků. Sestřička je též velmi ochotná, vstřícná...nemám absolutně žádných výhrad, naopak moc chválím!


Paní doktorka Pavlíková je doslova mimořádný zjev na poli péče o nemocné. Mám, bohužel, dlouholetou praxi s českým zdravotnictvím a nezřídka je to děs. Nemalé procento personálu je arogantní, neochotné a mnohdy i odborně na nule.
Paní doktorka Pavlíková je svým lidským a nepochybně i odborným přístupem vzorovou ukázkou toho, jakby měl vypadat lékař. Tedy od slova LÉČIT. A nejenom tělo, ale její laskavost a ochota i duši.


..sestřička zlatíčko, velmi milá ochotná, ač v jednom kole, paní doktorka rovněž tak, vřele doporučuji.Vřeská J.


P
Ověřeny pacient

Je mojí odbornou lékařkou již 5 let po mém infarktu. Ačkoliv velmi mladá, ale po odborné stránce erudovaná specialistka ordinuje v nové ordinaci s veškerým nezbytným přístrojovým vybavením ke své práci. Jsem velmi spokojen s jejím profesním i lidským přístupem ke člověku-pacientovi! Nemalou měrou se na tomto podílí i její zdravotní sestra, která vytváří příjemné a vstřícné prostředí pro všechny pacienty.
Takto bych si představoval profesionální přístup všech lékařů směrem k pacientovi, ale bohužel v mém případě je pouze MUDr. Pavlíková světlou výjimkou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti