Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Jedná se o velmi dobrou a slušnou lékařku,která vyniká svou vysokou oborností.

pani doktorka je zena na spravnem miste v tricetitriletech si nevedely rady lekari s mym zdravotnim stavem a pani doktorka si jako spravna profesionalka poradila a nakonec jsem u ni nemusel byt jen blokace zeber

Máme s manželem ty nejlepší zkušenosti. Od přístupu sestry po podrobné monitorování a zkoumání zdravotního stavu paní doktorkou.


Nejlepší internistka. Na klinice v Praze a Hradci Králové mě opakovaně vyšetřovali a sdělili mi , že problém dušnosti nemá souvislost s onemocněním srdce. Lékařka mě vyšetřila provedla mi veškerá vyšetření včetně monitorace srdeční a ECHO a zjistila vadu srdeční. Již jsem po uspěšné operaci a bez potíží.
Děkuji Václav Uher


Velmi dobrá lékařka i sestřička je moc milá. Upozorňuji na z m ě n u a d r e s y Rokycanova 2798 /naproti bývalé mototechny/.


J

Paní doktorka je prototyp lékaře odborníka s chápajícím přístupem. Dokáže vyposlechnout pacienta a na základě odborné erudice i správně stanovit diagnózu.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


D

vynikající lékařka s výborným přístupem k pacientům. mohu jen doporučit.


J

Vynikající odborník internista, neomylný diagnostik s bohatými zkušenostmi i znalostmi nových medicinských trendů a postupů.


Paní doktorka je velmi příjemná a všechno podrobně vysvětlí.


L

Vynikající odborník. Znalosti přesahující vlastní obor, opírá se o znalosti a zkušenosti z dlouholeté praxe. Osobní laskavý přístup k pacientovi. Pomohla mi jako kardiakovi rozhodujícím způsobem, ale mimo to sleduje můj zdravotní stav po operaci štítné žlázy, pomohla v mém případě nejen k objevení rakoviny plic, ale přispěla jako prostředník k úspěšnému léčení této nemoci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti