Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Jedná se o velmi dobrou a slušnou lékařku,která vyniká svou vysokou oborností.

pani doktorka je zena na spravnem miste v tricetitriletech si nevedely rady lekari s mym zdravotnim stavem a pani doktorka si jako spravna profesionalka poradila a nakonec jsem u ni nemusel byt jen blokace zeber

Máme s manželem ty nejlepší zkušenosti. Od přístupu sestry po podrobné monitorování a zkoumání zdravotního stavu paní doktorkou.

Nejlepší internistka. Na klinice v Praze a Hradci Králové mě opakovaně vyšetřovali a sdělili mi , že problém dušnosti nemá souvislost s onemocněním srdce. Lékařka mě vyšetřila provedla mi veškerá vyšetření včetně monitorace srdeční a ECHO a zjistila vadu srdeční. Již jsem po uspěšné operaci a bez potíží.
Děkuji Václav Uher

Velmi dobrá lékařka i sestřička je moc milá. Upozorňuji na z m ě n u a d r e s y Rokycanova 2798 /naproti bývalé mototechny/.

Paní doktorka je prototyp lékaře odborníka s chápajícím přístupem. Dokáže vyposlechnout pacienta a na základě odborné erudice i správně stanovit diagnózu.

vynikající lékařka s výborným přístupem k pacientům. mohu jen doporučit.

Vynikající odborník internista, neomylný diagnostik s bohatými zkušenostmi i znalostmi nových medicinských trendů a postupů.

Paní doktorka je velmi příjemná a všechno podrobně vysvětlí.

Vynikající odborník. Znalosti přesahující vlastní obor, opírá se o znalosti a zkušenosti z dlouholeté praxe. Osobní laskavý přístup k pacientovi. Pomohla mi jako kardiakovi rozhodujícím způsobem, ale mimo to sleduje můj zdravotní stav po operaci štítné žlázy, pomohla v mém případě nejen k objevení rakoviny plic, ale přispěla jako prostředník k úspěšnému léčení této nemoci.