Ord. praktického lékaře pro dospělé
Liběšice 42, Liběšice

Souhlasím, = skvělá

Vozím k paní doktorce maminku a jen tiše závidím. Já když musím ve městě ke svému doktorovi tak mě čekají 3-4 hodiny v cekárně a pak naštvaný doktor. V Liběšicích pohoda, paní doktorka příjemná a čekárna prázdná nebo minimum čekajících.

Paní doktorka je typickým příkladem venkovské rodinné lékařky s obrovskými zkušenostmi a velmi dobrým vztahem ke svým pacientům. Zřejmě ne vždy v této pozici pracovala, odhaduji, že v mládí byla specialistou chirurgie a v Liběšicích u Žatce je "na odpočinku". Odvažuji se přirovnat ji k takovému ženskému primáři Sovovi z TV seriálu Nemocnice na kraji města. Její kolegové v poliklinikách a nemocnicích Ústeckého kraje ji považují za kapacitu a velmi dobře o ní hovoří. Pravděpodobně přesluhuje (i když její vzhled, tělesná a duševní forma tomu neodpovídá)a i když jistě má už nárok na odpočinek, její pacenti si neumí představit ve svém obvodu někoho jiného.