Karla Čapka 2459, Písek
Gynekologicko - porodnická ambulance

Karla Čapka 589, Písek
Nemocnice Písek

Mé poděkování patří oběma lékařům jménem Tyll. Jezdím za nimi již 20 let z Prahy a s oběma jsem maximálně spokojená. Udivuje mě kritika sestřičky Jindřišky, která je člověkem na svém místě. Pohotová, pružná, ochotná. Pokud ví, vždy poradí, objedná a pokud je potřeba, pohladí i na duši. A to je pro vystresovaného pacienta velmi důležté.

Děkuji oběma pánům doktorům za skvělý přístup k pacientkám, pan dr, Tyll starší pomáhal na svět mému synovi, kterému bude letos 40 let. Chtěla bych poděkovat i paní Bostlové za její jednání s pacientkami, dovede uklidnit, poradit, potěšit, zasmát se problému a při tom stále pracuje. Jaký byl můj údiv, když na jaře byla v ordinaci mladá sestřička, která neobtěžovala pacientky ani pozdravem. Připravila kartu a už věnovala svoji pozornost plně svému tabletu. Jak velký rozdíl, doufám že se od sestřičky Bostlové naučí alespoň dobrý den. Přeji celému týmu hodně zdraví . Marie P.

Pan dr. Tyll ml. je skutečně ten nej nej lékař, jakého mám. Ochotný, milý, profesionální, vstřícný. Přešla jsem k němu od dr. Velíška a nemohu si od té doby vynachválit, jejich péče o pacientku se nedá vůbec srovnávat. A sestřička Jindřiška - je svá, někdy je to s ní náročnější, ale ve skrytu duše je to hodná ženská. V její nepřítomnosti za ní zaskakuje sestřička ( dlouhé hnědé vlasy, kudrnatá) a to je sestřička s velkým S!!!! To je pak návštěva ordinace jedna radost, výborný lékař a skvělá sestra.

Chodím k mladému panu doktorovi, jeho chování je velmi profesionální, vždy se snaží vyjít vstříc. Mohu ho jen a jen doporučit.
Nedávno jsem narazila na pana Tylla st., očekávala jsem stejný přístup jako od jeho syna, ale musím zkonstatovat, že pan doktor je velmi vulgární, pacientkám tyká, oslovuje je "kočičko" a má velmi přisprostlé poznámky.
Pevně doufám, že ho již v ordinaci nikdy nepotkám.

Pana doktora Tylla ml. můžu jedině doporučit, odešla jsem od předchozího lékaře kvůli jeho arogantnímu chování k pacientkám a nyní jsem naprosto spokojená! Pan doktor Tyll má velmi milý, lidský a pečlivý přístup. Vyšetření u něj není ani trochu nepříjemné a případné negativní informace umí šetrně sdělit, rovnou s návrhem řešení. U MUDr. Tylla st. jsem nebyla, proto nemohu hodnotit. A sestřička... někdy jsou její nálady a komentáře opravdu síla, ale kvůli dobrému lékaři stojí za to to překousnout.

skvělé profesní výkony obou lékařů, bez výtky, poradí, jsou ochotný ve všech směrech, vyšetření od nich je jemné a na vysoké úrovni profesionality. Dosal každý diplom právem. Doufám, že syn Dr. Tylla mladšího, půjde ve stopách svého dědečka i tatínka a bude další zlatá česká ruka ve zdravotnictví :-)
Jen sestřička Bostlová dost náladová a na pacientky velice často vyjíždí :-( ať jde o těhotný, nebo starší dámy, zvědavost co dál vykládá je velice neprofesní.... už by měla jít do důchodu, když je to na ní tak moc

Musím potvrdit všechny kladné ohlasy na dr.Tylla.Po 16 letech jsem se konečně odhodlala,abych opustila svou gynekoložku(Hlaváčkovou).Poslední kapka u ní byla že mi chtěla zavést Mirénu,,aby se mi netvořili myomy.Jsem moc ráda že jsem přešla k p.doktorovi ,který mi vysvětlil že je to naprostá hloupost,Miréna je jen a pouze antikoncepce(což jsem věděla,ale dr.Hlaváčková,mě ujištovala že je to i na zabránění těch myomu).Pan doktor byl velmi milí,příjemný.Spadla ze mě veškerá nervozita a nejistota.Škoda že jsem k němu nezačala chodit dříve!!!!!! Mohu všem jen DOPORUČIT!!!!

Musim také prispet ,nedalo mi to. Jak Dr.Tyl st takDr.Tyl .ml oba naprosti profici ,vse co kdy rekli sedelo. Mam k nim naprostou duveru nejen ja ale i me zname. Nesla bych jinam a uz vůbec ne kvůli sestre Bostlove. Myslim, ze bez ni by to nebylo u doktora Tyla stejne. Zvykla jsem si na ni. Mirim tam v pondělí a nejak z toho nejsem na nervy ani trochu. Vim, ze je nejlepší v dane lokalite.

Také bych se chtěla připojit k těm spokojeným pacientkám obou pánů doktorů Rudolfa Tylla ml., st.Jsou opravdu skvělí, vstřícní, citliví,odborníci na pravém místě.Lepší gynekology bych si nemohla přát.Při každé návštěvě se v ordinaci cítím jako v seriálu Ordinace v růžové zahradě, jako u MUDr.Mázla v podání Petra Rychlého. Poradí,vysvětlí, uklidní....
Sestřička Jindřiška to je zase jiná kapitola....Jednou slunečno, podruhé zataženo.Sestřičku tady ale nehodnotíme ne?