Gynekologicko - porodnická ambulance
Mírová 337, Protivín

S panem doktorem jsem velice spokojená a doporučuji ho všem. Je milý, lidský no prostě ten nejlepší. Akorát během těhotenství jsem popuzená sestřičkou a jsem ráda, že až porodím, neuvidím ji tak často:-)) Někdy je jí opravdu dost:-)))

Nejlepší, nedám na něj dopustit. Mohu doporučit.

Jako lékař je opravdu velmi dobrý. Jako člověk také. Nemluví na vás v tajenkách, jako většina lékařů, takže se i něco dozvíte. Co se týče předepsaných léků, spokojená moc nejsem. Léky by se měly střídat a zkoušet nové, ale pan doktor používá stále jeden (sic ověřený) druh léků, nehledě na špatnou odezvu u pacientky. Jinak pan doktor opravdu ví o čem mluví, což se nedá říct o sestřičce, která je naprosto skvělá ženská, ale mnohdy se snaží natolik poradit, až řekne přesný opak, než posléze pan doktor, který jí naštěstí většinou zaslechne..

Přístup pana doktora mě velmi mile překvapil. Velmi citlivý a jemný, všechny mé dotazy velmi ochotně a srozumitelně vysvětlil. Opravdu lékař na svém místě...

Odborník, citlivý přístup k pacientům.Má přehled o svých pacientkách, navštěvuje je i v nemocnici.Ráda doporučuji.Lékař s velkým L, kterému zcela důvěřuji.

Lékař srdcem i duší.Můžu všem doporučit.

Lékař na svém místě. Vždy vstřícný, ochotný naslouchat a řešit vaše problémy.
Jako jeden z mála se o vás postará i v nemocnici.

Vysoce profesionální přístup k pacientkám a jako gynekolog je u nás v Písku rozhodně nejlepší.