Interní ordinace a endokrinologie
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Absolutně souhlasím s negativním hodnocením sestry. Arogantní, lidi bere podle sympatií a ne podle objednaného pořadí. Nepříjemná. Paní doktorka milá, hodná. Nemám výhrad k její péči.

k p. doktorce dochazim jiz treti rok a ted, kdyz jsem otehotnela mne moje obvodacka poslala k ni, aby mne pohlidala a upravila davky....sestricka byla velice neprijemna, ze mne nevezme a mam dojizdet do Sokolova..koukala jsem na ni jako blazen!!!!! mam u ni kartu treti rok a najednou vadi , ze jsem z Vintirova a proste nemam narok na to, aby mne vzala???V Sokolove mi rekli, ze je to pekna hloupost a je to rana pod pas, proste nechapali!!! taky mi psala vzdy leky ma obvodni lekarka, nikdy p.dr. Chrastilova...asi tak...nedoporucuji....asi leci podle nalady :((

Četla jsem si na paní doktorku tři kladné hodnocení a moc se divím. Asi si je na sebe psala sama, nebo ta její sestřička. Pracuje v KV na poliklinice jako endokrinoložka, proč je zde jako internistka? Moc často tam nebývá i když jsou pacienti objednání. Mého manžela léčila tak, že se mu zdravotní stal zhoršil a to nevratně, dle dalších lékařů. Ale většinou ordinuje místo paní doktorky sestra ve dveřích a pacienta nepustí ani dál. Manžel je po operaci štítné žlázy a její pooperační léčba jnestojí za nic. Přišel objednám na kontrolu (duben) a mezi dveřma mu bylo sděleno, aby přišel až v létě!!!!!! Bez odběrů krve atd, atd. Tak takhle bych to dokázala klidně taky. Kdo chcete být aspoň přiměřeně zdravý, vyhněte se této paní na kilometry. Hodnocení, které bych jí ráda dala, zde ani není.
Ale díky těmto stránkám si manžel našel skutečné odborníky v Plzni. Děkujeme

Paní doktorka je velice příjemná,profesionální,jedná s rozvahou.Taktéž sestřička je milá,mohu doporučit jako dobrou endokrinologickou ordinaci:-)

ano,přesně,paní doktorka toho moc nenamluví,ale je hodná.

PANI DOKTORKA JE HODNA TICHOUČKA A MILOUČKA.MĚLA BY VÍCE MLUVIT