MUDr. Romana Býmová

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
OFTALMIK, s.r.o., oční ordinace
Antala Staška 1396, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: OFTALMIK, s.r.o., oční ordinace úraz oka, eroze rohovky

Přístup personálu ordinace k akutní situaci je silně arogantní a k ošetření dochází po více jak hodině. Odmítají se dohodnout na následném termínu ošetření (kontroly), nevydávají zprávu o ošetření a stavu. Dovolenou a nepřítomnost lékaře neinzerují ani v čekárně, dozví se to pacient až po návštěvě v ordinaci od sestry, není domluven zastupující lékař - odesílají na pohotovost FN HK

Umístění: OFTALMIK, s.r.o., oční ordinace

Paní doktorka má příjemné vystupování, pokud s ní jednáte v momentu pouhé prevence. Ale jakmile vyvstane jakýsi problém, je to krapet očistec.
Ale spíš jí jako samotné kazí reputaci zdravotní sestry. Jejich jednání s klientem mi nikdy nebylo moc příjemné a z jejich strany nikterak vstřícné. Tváří se, že tam jsou za trest.
Pominula bych tak dlouhé čekací doby, ale aby mě někdo nařkl z něčeho, čemu samotná paní doktorka nebyla přítomna, to už završilo mou trpělivost.

Ordinaci paní doktorky navštěvuji více než deset let. Oceňuji její profesionální a především empatický přístup a schopnost komunikovat s pacientem. Objednávací doba a čekání v čekárně je doopravdy delší, nicméně na oční nechodím tak často, proto se vybavím knihou a počkám.

U této lékařky je dochvilnost neznám pojem, chodí si tam jak jí to vyjde, sestra je milá jak trestní oznámení, plná čekárna pacientů, ale ne kvůli tomu, že je tam vynikající doktorka, ale kvůli tomu, že je tam přetížený obvod a personál to má tzv. na háku. Hledám jinou ordinaci, takto teda neeeeeeeeeeeeeeee!

Paní doktorka je vynikající s velmi laskavým přístupem a ohleduplností.Nyní jsem podstoupila operaci šedého zákalu u obou očí na doporučení paní doktorky a jsem velmi spokojená.Operoval mne pan doktor Kaňa ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové na oční klinice.Pan doktor je též vynikající operatér s laskavým přístupem.Vřele doporučuji.

Dne 28.7.2012 v 9:15 jsem navštívila ordinaci s akutním případem - cizí tělěso v oku. Za 1 hodinu 50 minut jsem se sestře připomněla a ona mi zdělila, že mám ještě počkat a brala další pacienty. Sestru jsem požádala, aby mi vrátila kartičku od pojišťovny a já mohla navštívit jinou ordinaci. Sestra bez mrknutí oka mi ji vrátila. S takovýmto přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkala a doufám, že se již nesetkám.

Paní doktorka je velice pečlivá, milá a vstřícná, moc chválím.

Chodím k p.Dr. s dětma od 3 let.Skvělý přístup,skvělé ošetření i výsledky.
Děkujeme a musím jen doporučit.
Petra Krausová

Souhlas s predchozimi - az na tu plnou cekarnu je to bez chyby! Holt dobry lekar = mnoho pacientu = dlouha cekacka...

Paní doktorka je velmi příjemná a určitě rozumí svému oboru. Šílená je ale čekací doba v čekárně, možná tedy změním lékaře. 3hodiny kvůli prohlídce na očním se mi zdají moc.