Hotel Richard, Ruská 28, Mariánské Lázně
RICHARD STAR s.r.o. - FBLR

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: RICHARD STAR s.r.o. - FBLR Jiný

Znam Romana od 1985. roku, empaticnejsiho cloveka jsem ve svem zivote potkal jenom parkrat. Podle mne je to jeste stara dobra skola lekare.Do roku 2004 (kdy jsem odesel do zahranici). mne mnohokrat pomohl ne jenom s myma zadama, ale take mentalne. Romane moc diky za vse ! Byl jsi a verim ze jeste jsi skvely clovek.S velkou uctou Vld.

Byla jsem v Mariánskách na dovolené, jsem ze severní Moravy. Zablokovala se mi krční páteř....napravil mi ji, dal mi uvolňující injekci do svalů....a já si užila zbytek dovolené.... Velmi profesionální člověk a ten správný člověk na svém místě! Moc děkuji!

Ю

Замечательный доктор.

MUDr. Vokatý je výborný lékař, má citlivý přístup k pacientům, umí i medicínu podat srozumitelně a léčí dobře a rychle, neprodlužuje léčení zbytenými vyšetřeními a pod. Má vynikající jednání s pacienty.

Ochotný, velice příjemné chování své práci rozumí.

Naprosto souhlasím s předchozím názorem, skvělý lékař a skvělý člověk.

Není to jen vyjímečný doktor,ale především člověk,který se každému snaží pomoct.