Běžný termín

Nejčastěji hledané služby

Moravcova, Kroměříž

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

DŮLEŽITÉ:
Nový objednávací kalendář od 1.4. 2022 na adrese: https://www.znamylekar.cz/petr-bozdech/gynekolog/kromeriz
Tento objednávací ...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Tohle je pan doktor neznam nikoho, kdo by se mu rovnal po všech stránkách. Profesionální přístup ve všech směrech

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Jsem naprosto spokojená s tímto lékařem. Je vždy lidský, vstřícný, chápavý, vše vysvětlí, má profesionální přístup. Děkuju za jeho péči a mohu všem jen doporučit.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Profesionální přístup lékaře i sestry , příjemné jednání i prostředí. Jako pacient jsem byla velmi spokojená.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vždy jsem velmi spokojena s přístupem . Vstřícnost a lidsky přístup je neocenitelný. Moc dekuji za péči .

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

K panu doktorovi chodím již nějakou chvíli, přešla jsem od jiného gynekologa, kde jsem spokojená nebyla. MUDr. Laštůvka je velice empatický a profesionální. Můžu vřele doporučit.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Úžasný a velice ochotný lékař, který vždy vše dopodrobna vysvětlí. Sestřička vždy ochotná a příjemná. Jsem nadmíru spokojena.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Pan doktor je nejlepší vždy je návštěva přesná pan doktor je milej nikdy bych neměnila ordinace čistá příjemná prostě vše je super

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Sestřička vždy moc milá a usměvavá, pan doktor příjemný, vždy poradí a pomůže. Snaží se vybrat nejlepší možnou léčbu.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Pan doktor je na správném místě, všechno mi vysvětlil a nad rámec jeho povinností se mi snažil pomoci

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Skvělý pan doktor, jsem ráda, že je můj gynekolog. Vždy vyslechne, poradí, je příjemný a má zájem. Vřele doporučuji.