Moravcova 261/5, Kroměříž

Běžný termín

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• Gynekologická onemocnění

Běžný termín

Moravcova 261/5, Kroměříž

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Vždy jsem velmi spokojena s přístupem . Vstřícnost a lidsky přístup je neocenitelný. Moc dekuji za péči .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

K panu doktorovi chodím již nějakou chvíli, přešla jsem od jiného gynekologa, kde jsem spokojená nebyla. MUDr. Laštůvka je velice empatický a profesionální. Můžu vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Úžasný a velice ochotný lékař, který vždy vše dopodrobna vysvětlí. Sestřička vždy ochotná a příjemná. Jsem nadmíru spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Pan doktor je nejlepší vždy je návštěva přesná pan doktor je milej nikdy bych neměnila ordinace čistá příjemná prostě vše je super

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Sestřička vždy moc milá a usměvavá, pan doktor příjemný, vždy poradí a pomůže. Snaží se vybrat nejlepší možnou léčbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Pan doktor je na správném místě, všechno mi vysvětlil a nad rámec jeho povinností se mi snažil pomoci

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Skvělý pan doktor, jsem ráda, že je můj gynekolog. Vždy vyslechne, poradí, je příjemný a má zájem. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Byla jsem s návštěvou lékaře spokojena po odborně i lidskě stránce.
Čekárna i ordinace jsou dobře vybaveny.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Jednoduché objednání, dochvilnost, vstřícnost jak zdravotní sestry tak i pana doktora. Dobrá dostupnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Vše v naprostém pořádku. Příjemné prostředí ordinace. Pan doktor vše vysvětlí a pacienta vyslechne. Určitě doporučuji.

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství