Moravcova 261/5, Kroměříž

Běžný termín

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Moravcova 261/5, Kroměříž

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

vše jako vždy, bez chyby, díky pane doktore !
empatický a citlivý pan doktor, žádné čekání.
laskavé prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Pan doktor je emapaticky a profesionální! Za ty roky co navštěvuji jeho ordinaci nebyl nikdy žádný problém. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Naprosto úžasný doktor po všech stránkách. Jsem ráda, že jsem přešla zrovna k tomuto panu dr. Max. spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Jsem velmi spokojená, k panu doktorovi chodí už i moje nejstarší dcera. Vždy si mě trpělivě vyposlechne, odborně poradí, při vyšetření vše vysvětlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Tohle je pan doktor neznam nikoho, kdo by se mu rovnal po všech stránkách. Profesionální přístup ve všech směrech

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Jsem naprosto spokojená s tímto lékařem. Je vždy lidský, vstřícný, chápavý, vše vysvětlí, má profesionální přístup. Děkuju za jeho péči a mohu všem jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Profesionální přístup lékaře i sestry , příjemné jednání i prostředí. Jako pacient jsem byla velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Vždy jsem velmi spokojena s přístupem . Vstřícnost a lidsky přístup je neocenitelný. Moc dekuji za péči .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

K panu doktorovi chodím již nějakou chvíli, přešla jsem od jiného gynekologa, kde jsem spokojená nebyla. MUDr. Laštůvka je velice empatický a profesionální. Můžu vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Úžasný a velice ochotný lékař, který vždy vše dopodrobna vysvětlí. Sestřička vždy ochotná a příjemná. Jsem nadmíru spokojena.

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství