MUDr.

Roman Laštůvka

Gynekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 149 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

OBJEDNÁVACÍ…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Ordinace

Moravcova 261/5
    Kroměříž, zlínský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Komplexní gynekologická ambulantní péče
    Preventivní gynekologické vyšetření
    Vedení poradny pro těhotné
    Běžný termín
    Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství
    Péče o uživatelky antikoncepce
    Spolupráce s indikační poradnou
    Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství
    Spolupráce s fyzioterapeutem
    Používáme jednorázová plastová zrcadla
    Preventivní očkování proti viru hpv
    Kardiotokografické vyšetření pro těhotné
    Prenatální diagnostika
    Poradna pro výběr vhodné antikoncepce
    Terapie a substituce po přechodu
    Spolupráce s ivf centry při léčbě neplodnosti
    Pomoc při urologických potížích, úniku moči

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetly následující pravidla:
    OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM SLOUŽÍ PRO NAŠE JIŽ ZAREGISTROVANÉ KLIENTKY. POKUD MÁTE ZÁJEM SE V NAŠÍ AMBULANCI ZAREGISTROVAT, JE TŘEBA SE S NÁMI TELEFONICKY SPOJIT.
    • Objednávky provádíme na „časovky“. Je možné se objednat jak telefonicky, tak přes internet. Je ale nutné počítat s objednací dobou nejméně 14 dní předem.
    • Pokud máte akutní problémy, je i v tomto případě třeba se domluvit na nejvhodnějším termínu návštěvy. Určitě najdeme takový termín, samozřejmě nejbližší možný, který bude vyhovovat oběma stranám.
    • Po příchodu do ambulance si, prosím, ochranné návleky na obuv. Svrchník si odložte na věšák u vchodu, zanechejte zde i tašky s nákupy, pokud je máte s sebou. V žádném případě si kabáty a tašky s nákupy nenoste do vyšetřovny. Chráníte tak samy sebe, aby prostředí ordinace bylo co nejvíce sterilní. Na recepci je stále přítomna sestra, takže Vaše odložené věci nejsou bez dozoru.
    • Při každé návštěvě Vám rádi nabídneme šálek kávy nebo čaje. Máte možnost využít sprchy a v klidu se na vyšetření připravit. Pokud musíte před vyšetřením čekat, zpříjemněte si čekání třeba sledováním televizního programu.
    • Pokud k nám máte důvěru a poskytnete nám při registraci na Vás tel. kontakt, tento využíváme při sdělování výsledků odběrů (odběry negativní, popř. žádost o zavolání a objednání atp.) – nevypisujeme nic konkrétního. Výsledky závažnějších vyšetření (např. biopsie z čípku, výsledek histologie po výkonu či operaci) Vám lékař sděluje telefonicky osobně, popř. se lze dostavit osobně do ambulance.
    • Jste-li uživatelkou hormonální antikoncepce, recepty se vystavují pouze na 3 měsíce. Pro recept si můžete přijít bez objednávky v případě, že jste absolvovala preventivní a dispenzarizační vyšetření – jinak řečeno, k lékaři musíte 1 x za půl roku. Toto opatření se týká ochrany Vašeho zdraví.
    • Recepty na antikoncepci nevystavujeme v průběhu ordinačních hodin určených pro těhotenskou poradnu, tj. každé úterý.
    • Chceme také velmi zdvořile požádat naše klientky, aby si do ambulance s sebou nevodily děti. Není v možnostech sestry je během Vašeho vyšetření hlídat.Nehledejte v tom ani naši nevstřícnost vůči Vám, a děti opravdu rádi všichni z týmu máme. Ale domníváme se, že gynekologická ambulance není pro děti do 12-ti let z hlediska bezpečnosti vhodná, o přítomnosti dítěte v ambulanci při Vašem vyšetření nemluvě.
    • Rádi Vás přivítáme v těhotenské poradně i s Vaším partnerem.
    • Od 5.1. 2015 nabízíme možnost objednat se elektronicky přes známy.lekar.cz, který je přístupný i přímo z našich internetových stránek. Budete mít tak možnost objednat se kdykoliv, nejen v průběhu ordinačních hodin naší ambulance. Pokud při tomto typu objednávky uvedete i svůj kontakt na mobilní telefon, systém Vám bude automaticky zdarma připomínat Vaši objednávku. Nadále samozřejmě platí i telefonické objednávání v době ordinačních hodin.
    Objednávka přes internet neplatí pro:
    - těhotenskou poradnu, kde je nutná pro bezproblémový provoz ,natáčení KTG a odběry organizace asistentky,
    - drobné zákroky a výkony,
    - zavedení antikoncepčního tělíska.
    • Jsme k dispozici na telefonu on -line, 24 hodin denně. Při řešení akutních problémů a stavů, , pokud Vás postihnou náhle bolesti, popř. krvácení, můžete s námi komunikovat kdykoliv.
    • Přestože objednáváme na „časovky“, může se stát, že někdo z Vás řeší tak závažný problém, že čas, akceptovaným zdravotními pojišťovnami k ošetření jedné klientky není prostě dostačující, a lékař tento doporučený čas „přetáhne“. Velmi Vás prosím o shovívavost; ve stejné situaci se může ocitnout kdokoliv a určitě oceníte, pokud lékař věnuje tolik času na ošetření i Vám.

Uvítáme, pokud se budete ptát a komunikovat s námi, jenom tak můžeme zjistit, jak naše služby stále zkvalitňovat. Logem naší ambulance stále zůstává: „Ambulance MUDr. Laštůvky Vám přeje pěkný nejen tento den“. Zdraví máme všichni ve svých rukách a současný systém ve zdravotnictví je nastaven tak, aby každý jedinec o svoje zdraví pečoval a chorobám se snažil předcházet. Gynekologie je specifickým oborem. Jsme tady pro všechny, kteří mají o svoje zdraví zájem, dispenzarizační a preventivní prohlídky nepovažují za obtěžování. Za spolupráci ovšem nelze považovat případy, kdy se klientky sice objednají, ambulance jim rezervuje časový prostor, a bez zrušení objednávky se opakovaně nedostaví.
    Těšíme se na Vás.
    Spolupráce je ovšem o vzájemné vstřícnosti a toleranci.
    Vaše ambulance MUDr. Laštůvky Vám přeje pěkný nejen tento den!

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

Pan doktor Laštůvka vždy provádí vyšetření pečlivě a profesionálně. Má velice moderně vybavenou ordinaci. Je to výborný gynekolog, mám s ním dobrou zkušenost.

Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

Nejlepší doktor :-) jsem velice spokojená s přístupem. Sice jsem se odstěhovala do Uherského Hradiště,ale doktora rozhodne měnit nebudu :-)

Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

Pan doktor je podle mě super poradí a vysvětlí jsem s ním naprosto spokojená ;) Vřele doporučuji ;) ;)

Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

Nemám s kým srovnávat, ale po strašení v pubertě, jak je návštěva gynekologa hrozná věc, můžu konstatovat, že je to úplně v pohodě. Pan doktor je příjemný, sestřičky taky. A vždy když jsem těhotná, tak se tam doslova těším.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné, milé jednání a odborník. Za mne mohu jen doporučit. Jsem s panem doktorem naprosto spokojená.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup ,vždy úsměv. Objednání přes internet je naprosto ideální.Informace po vyšetření SMS .Mohu jen doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prijemne vystupovani,pusobi mile,usmiva se,kvalitni vysetreni stavu pacientky,libi se mi objednavky na prevencky a upominky,abych nezapomela,a taky zpetna vazba po vysetreni,jestli jsem v poradku,vyzkousejte...

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemný lékař, vysvětlil vše, co jsem potřebovala.
    Příjemné prostředí a systém objednávání, kde téměř nemusíte čekat.

• J

Naprostá spokojenost, pan doktror je velmi příjemný a profesionální, vše srozumitlně vysvětlí. Sestřičky jsou taktéž velmi příjemné. Všem doporučuji :-)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý lékař, skvělý člověk, skvělá péče. Jsem velmi spokojena a vždy se těším na návštěvu.
    Věra Horáčková