Ordinace (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více
732 44.....

Komplexní gynekologická ambulantní péče

Používáme jednorázová plastová zrcadla

Preventivní gynekologické vyšetření +14 Více

Preventivní očkování proti viru HPV

Vedení poradny pro těhotné

Kardiotokografické vyšetření pro těhotné

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• gynekologická onemocnění
  • patologie těhotenství

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Ordinace Pravidelná kontrola

Maximální spokojenost. Pan doktor je velmi příjemný, nic nezanedbá. Na veškeré dotazy vždy ochotně odpoví a pomůže.

Umístění: Ordinace pravidelná preventivní kontrola

K panu doktorovi chodím již několik let na preventivní prohlídky, a i při poslední kontrole byl velmi příjemný a klidu mi vše vysvětlil. Moc se mi líbí, že se můžu u něho objednat přes internet a domluvit si termín a čas jaký mi vyhovuje. Ještě se mi nestalo, že bych u něho v čekárně byla déle než 5 minut. Já jsem s ním velmi spokojena.

Umístění: Ordinace Preventivní gynekologické vyšetření

Jako vždy velmi spokojená,poradí,pomůže a ještě se na Vás pěkně usměje!Co víc si přát? :-) a sestřička taky moc hodná :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Příjemné prostředí. Pan doktor usměvavý a příjemný. Na vše co při vyšetření dělá, nejdříve upozorní. Z návštěvy mám velmi dobrý pocit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Pan doktor Lastuvka je skvely, vrele doporucuji. Prostredi prijemne, kontrola rychla, žádné cekani. Vse v poradku

Umístění: Ordinace Preventivní gynekologické vyšetření

K panu doktorovi chodim již dlouho. Je příjemný, milý, vždy vše vysvětlí, péče dobrá i sestřičky, profesionál každým coulem ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Velice milí doktor, všem doporučuji. Vyšetření je bezbolestné. Ráda se k němu vracím. Vždy při prohlídce si povykladame, a hned je vyšetření v pohodě.

Umístění: Ordinace Preventivní prohlídka

Profesionální přístup, lidský, ohleduplný, rád poradí. Při obou mích těhotenství provedl vždy řádně všechna vyšetření i ultrazvuk, což ne všichni lékaři dělají. Nikdy bych neměnila.

Umístění: Ordinace

Po prvni návštěvě jsem velice spokojená. Ordinace je vkusně zařízená, čekárna také. Na prohlídku jsem šla přesně v objednanou dobu. Vyšetření proběhlo bez problémů, pan dr. mi zodpověděl všechny dotazy a přidal i doporučení.
Jsem velice ráda, že jsem v péči právě pana doktora Laštůvky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Spolehlivý,rychlý,empaticky,max spokojenost s profesionálním a milym přístupem. Mohu jen podoporucit

Komplexní gynekologická ambulantní péče

Kardiotokografické vyšetření pro těhotné

Prenatální diagnostika

Běžný termín

Cena není uvedená

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství

Cena není uvedená

Poradna pro výběr vhodné antikoncepce

Péče o uživatelky antikoncepce

Cena není uvedená

Terapie a substituce po přechodu

Spolupráce s indikační poradnou

Cena není uvedená

Spolupráce s IVF centry při léčbě neplodnosti

Cena není uvedená

Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství

Cena není uvedená

Pomoc při urologických potížích, úniku moči

Spolupráce s fyzioterapeutem

Umístění: Ordinace Pravidelná kontrola

Umístění: Ordinace pravidelná preventivní kontrola

Umístění: Ordinace Preventivní prohlídka

Umístění: Ordinace

Jsem velice ráda, že jsem v péči právě pana doktora Laštůvky.

• gynekologická onemocnění
  • patologie těhotenství