Moravcova 261/5, Kroměříž

Běžný termín

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• Gynekologická onemocnění

Moravcova 261/5, Kroměříž

Dozvědět se více

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Jednoduché objednání, dochvilnost, vstřícnost jak zdravotní sestry tak i pana doktora. Dobrá dostupnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Vše v naprostém pořádku. Příjemné prostředí ordinace. Pan doktor vše vysvětlí a pacienta vyslechne. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Vyšetření vždy obsahuje podrobné vysvětlení zdravotního stavu. Dobrá komunikace. Moderní a čisté prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

S prací doktora Laštůvka jsem velmi spokojena a doporučuji všem návštěvu v jeho ordinaci. je příjemný a milý k pacientkám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

S panem doktorem jsem byla jako vždy spokojená. Byl milý a vše mi vysvětlil. Za mě naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

výborný doktor i po lidské stránce. vždy pomůže, jsem s ním velmi spokojená. Příjemné prostředí.
Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Oceňuji skvělý přístup pana doktora, výbornou komunikaci, příjemné prostředí. za mě velká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Opravdu moc dobrý doktor. Vždy problém vyřešil a díky jeho péči mám již 8letou dceru. Nejlepší doktor co může být. Neměnila bych.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Zřejmě nikdo z nás nechodí rád k lékaři, ale při vstupu do ordinace p.Laštůvky ze mě opadnou veškeré obavy.Přístup sestřičky i pana doktora je velmi vstřícný, přátelský, můžu se svěřit s jakýmkoliv problémem a vždy je vyřešen.Pan doktor je velmi empatický s citlivým přístupem.S péčí jsem velmi spokojena.

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství