COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Moravcova 261/5, Kroměříž

732 44.....

Běžný termín

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• gynekologická onemocnění

Běžný termín

Moravcova 261/5, Kroměříž

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Oceňuji skvělý přístup pana doktora, výbornou komunikaci, příjemné prostředí. za mě velká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Opravdu moc dobrý doktor. Vždy problém vyřešil a díky jeho péči mám již 8letou dceru. Nejlepší doktor co může být. Neměnila bych.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Zřejmě nikdo z nás nechodí rád k lékaři, ale při vstupu do ordinace p.Laštůvky ze mě opadnou veškeré obavy.Přístup sestřičky i pana doktora je velmi vstřícný, přátelský, můžu se svěřit s jakýmkoliv problémem a vždy je vyřešen.Pan doktor je velmi empatický s citlivým přístupem.S péčí jsem velmi spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace

Sestřička i pan doktor úžasný, lidský, profesionální přístup. Už teď se těším na další návštěvu tohoto zdravotnického zařízení. Mám to k MUDr. Laštůvkovi téměř 300 km, ale neměnila bych.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Nikdy nějak nepíšu názory, komentáře, ale tady musím. Pan doktor je opravdu profesionál. Pečlivý, vysvětlí, obě těhotenství skvělá péče,pokaždé utz, prostředí ordinace velmi příjemné, sestřička také bezva. Opravdu spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Pan doktor je moc sympatický, milý a vstřícný. Problémy se snaží řešit, nic neodkládá. Vše vysvětlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Preventivní gynekologické vyšetření

Jako vždy vše na jedničku. Pan doktor je nejlepší ve svem oboru. Vse vzdy vysvětlí jak je potřeba. Spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Prevence a poradit se

Pan doktor je velice příjemný a vždy ve všem poradil jsu u něho už spoustu let a nedám dopustit na jeho rady ????Můžu jen doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Preventivní gynekologické vyšetření

Oceňuji profesionální přístup pana doktora, který je milý. Ordinace i čekárna mají příjemnou atmosféru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Preventivní gynekologické vyšetření

Příjemné a ciste prostředí a pan doktor vzdy v dobre nalade. V čekárně TV a možnost pitneho rezimu . Doporučuji

• gynekologická onemocnění
  • patologie těhotenství