Ordinace (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více
732 44.....

Komplexní gynekologická ambulantní péče

Používáme jednorázová plastová zrcadla

Preventivní gynekologické vyšetření +14 Více

Preventivní očkování proti viru hpv

Vedení poradny pro těhotné

Kardiotokografické vyšetření pro těhotné

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• gynekologická onemocnění
  • patologie těhotenství

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Ordinace Preventivní gynekologické vyšetření

K panu doktorovi chodim již dlouho. Je příjemný, milý, vždy vše vysvětlí, péče dobrá i sestřičky, profesionál každým coulem ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Velice milí doktor, všem doporučuji. Vyšetření je bezbolestné. Ráda se k němu vracím. Vždy při prohlídce si povykladame, a hned je vyšetření v pohodě.

Umístění: Ordinace Preventivní prohlídka

Profesionální přístup, lidský, ohleduplný, rád poradí. Při obou mích těhotenství provedl vždy řádně všechna vyšetření i ultrazvuk, což ne všichni lékaři dělají. Nikdy bych neměnila.

Umístění: Ordinace

Po prvni návštěvě jsem velice spokojená. Ordinace je vkusně zařízená, čekárna také. Na prohlídku jsem šla přesně v objednanou dobu. Vyšetření proběhlo bez problémů, pan dr. mi zodpověděl všechny dotazy a přidal i doporučení.
Jsem velice ráda, že jsem v péči právě pana doktora Laštůvky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Spolehlivý,rychlý,empaticky,max spokojenost s profesionálním a milym přístupem. Mohu jen podoporucit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Pravidelná prohlídka

Vše v naprostém pořádku, do ordinace jsem šla na minutu přesně v objednaný čas a vyřešila jsem vše co jsem potřebovala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Kontrola

S panem doktorem jsem naprosto spokojená! Je usměvavý, milý, vstřícný a profesionální, stejně tak i sestřička. Vždy pomůže a poradí. Prostředí ordinace je příjemné a čekací doba minimální. Přešla jsem k panu doktorovi po dlouhém váhání teprve nedávno od jiného lékaře a lituji toho, že jsem to neudělala již dávno. Mohu jedině doporučit!! :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Pravidelná kontrola

S panem doktorem jsem maximálně spokojena!!! Vždy slušný, vstřícný. Příjemné prostředí a 100% profesionální přístup

Umístění: Ordinace Kontrola

Velmi pěkné a příjemné prostředí. Pan doktor je milý a ohleduplný. Díky pravidelným kontrolám se mohu obeznámit o mém zdravotním stavu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Super přístup a komunikace, jsem velice ráda, že jsem si p. doktora vybrala, jako ošetřujícího lékaře,mohu jenom doporučit ????????

Běžný termín

Vedení poradny pro těhotné

Kardiotokografické vyšetření pro těhotné

Prenatální diagnostika

Cena není uvedená

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství

Cena není uvedená

Poradna pro výběr vhodné antikoncepce

Péče o uživatelky antikoncepce

Cena není uvedená

Terapie a substituce po přechodu

Spolupráce s indikační poradnou

Cena není uvedená

Spolupráce s ivf centry při léčbě neplodnosti

Cena není uvedená

Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství

Cena není uvedená

Pomoc při urologických potížích, úniku moči

Spolupráce s fyzioterapeutem

Umístění: Ordinace Preventivní gynekologické vyšetření

Umístění: Ordinace Preventivní prohlídka

Umístění: Ordinace

Jsem velice ráda, že jsem v péči právě pana doktora Laštůvky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Pravidelná prohlídka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Kontrola