MUDr.

Roman Laštůvka

verifiedCreated with Sketch.

87 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 154 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetly následující pravidla: OBJEDNÁVACÍ… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Ordinace

  Moravcova 261/5
  Kroměříž, zlínský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

  Služby

  Komplexní gynekologická ambulantní péče
  Preventivní gynekologické vyšetření
  Vedení poradny pro těhotné
  Běžný termín
  Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství
  Péče o uživatelky antikoncepce
  Spolupráce s indikační poradnou
  Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství
  Spolupráce s fyzioterapeutem
  Používáme jednorázová plastová zrcadla
  Preventivní očkování proti viru hpv
  Kardiotokografické vyšetření pro těhotné
  Prenatální diagnostika
  Poradna pro výběr vhodné antikoncepce
  Terapie a substituce po přechodu
  Spolupráce s ivf centry při léčbě neplodnosti
  Pomoc při urologických potížích, úniku moči

  Více

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
87 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Z
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace

  Jako vždy jsem se setkala s příjemným panem doktorem a i sestřičkou. Pana Laštůvku navštěvuju řadu let, je to výborný lékař.
  Jen tak dále!

 • O
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Ordinace

  Velice milý pan doktor i sestřička,byla jsem dnes u něj poprvé a zatím jsem teda moc spokojená. Žádná dlouhá čekací doba v čekárně.

 • Z
  Umístění: OrdinaceSlužby: Preventivní gynekologické vyšetření

  Pan doktor je příjemný, komunikativní, ochotný. Zatím jsem naštěstí nemusela řešit žádný vážný problém, ale myslím, že i v případě nějakých potíží se bude snažit pomoci. Oceňuji i objednávání návštěvy přes internet. Moc se mi nelíbí padesátikorunový poplatek za použití jednorázového vyšetřovacího zrcadla. Kovové nástroje mi nevadí a nikdo se mě neptá, zda s použitím jednorázového zrcadla souhlasím nebo ne. Sestra až při odchodu z ordinace bez předchozího upozornění požaduje úhradu.

 • M
  Umístění: OrdinaceSlužby: preventivní prohlídka

  Pan doktor je výborný,vlídný lékař.Jsem ráda,že jsem v jeho laskavé péči.Jsem velmi spokojená.Mohu ho všem ženám vřele doporučit.Příjemné prostředí,minimální čakací doba.

 • M
  Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

  Pana dr.navstevuji nekolik let a mohu jen doporucit. Velmi profesionalni a mily,krasne prostredi. Velmi jsem byla spokojena take s tehotenskou poradnou.

 • Z
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

  Pan doktor je velice hodný,usměvavý,ochotně mi odpověděl na všechny mé dotazy a řádně mi vše vysvětlil,z návštěvy mám velmi dobrý dojem,doporučuji všem.

 • T
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

  Byla jsem na každoroční preventivní kontrole. Pan doktor byl příjemný a pečlivý jako vždy. Vřele doporučuji všem pana doktora Laštůvku.

 • S
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

  Pan doktor je sympatický, vyšetří, vysvětlí, řekne svůj názor, pozdraví.. Ordinace i čekárna jsou příjemné, tak se člověku nesvírá nepříjemně žaludek :).

 • T
  Umístění: OrdinaceSlužby: pravidelná roční kontrola

  spokojenost jak s přístupem lékaře, tak kladně hodnotím objednání přes internet, možnost vybrání si termínu kdy já potřebuji. Jen doporučuji.

 • Z
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: OrdinaceSlužby: Běžný termín

  Jako vždy čas objednání dodržen,pan doktor příjemný,usměvavý,stejně tak i sestřička.Pěkná ordinace na dobrém místě.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetly následující pravidla:
  OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM SLOUŽÍ PRO NAŠE JIŽ ZAREGISTROVANÉ KLIENTKY. POKUD MÁTE ZÁJEM SE V NAŠÍ AMBULANCI ZAREGISTROVAT, JE TŘEBA SE S NÁMI TELEFONICKY SPOJIT.
  • Objednávky provádíme na „časovky“. Je možné se objednat jak telefonicky, tak přes internet. Je ale nutné počítat s objednací dobou nejméně 14 dní předem.
  • Pokud máte akutní problémy, je i v tomto případě třeba se domluvit na nejvhodnějším termínu návštěvy. Určitě najdeme takový termín, samozřejmě nejbližší možný, který bude vyhovovat oběma stranám.
  • Po příchodu do ambulance si, prosím, ochranné návleky na obuv. Svrchník si odložte na věšák u vchodu, zanechejte zde i tašky s nákupy, pokud je máte s sebou. V žádném případě si kabáty a tašky s nákupy nenoste do vyšetřovny. Chráníte tak samy sebe, aby prostředí ordinace bylo co nejvíce sterilní. Na recepci je stále přítomna sestra, takže Vaše odložené věci nejsou bez dozoru.
  • Při každé návštěvě Vám rádi nabídneme šálek kávy nebo čaje. Máte možnost využít sprchy a v klidu se na vyšetření připravit. Pokud musíte před vyšetřením čekat, zpříjemněte si čekání třeba sledováním televizního programu.
  • Pokud k nám máte důvěru a poskytnete nám při registraci na Vás tel. kontakt, tento využíváme při sdělování výsledků odběrů (odběry negativní, popř. žádost o zavolání a objednání atp.) – nevypisujeme nic konkrétního. Výsledky závažnějších vyšetření (např. biopsie z čípku, výsledek histologie po výkonu či operaci) Vám lékař sděluje telefonicky osobně, popř. se lze dostavit osobně do ambulance.
  • Jste-li uživatelkou hormonální antikoncepce, recepty se vystavují pouze na 3 měsíce. Pro recept si můžete přijít bez objednávky v případě, že jste absolvovala preventivní a dispenzarizační vyšetření – jinak řečeno, k lékaři musíte 1 x za půl roku. Toto opatření se týká ochrany Vašeho zdraví.
  • Recepty na antikoncepci nevystavujeme v průběhu ordinačních hodin určených pro těhotenskou poradnu, tj. každé úterý.
  • Chceme také velmi zdvořile požádat naše klientky, aby si do ambulance s sebou nevodily děti. Není v možnostech sestry je během Vašeho vyšetření hlídat.Nehledejte v tom ani naši nevstřícnost vůči Vám, a děti opravdu rádi všichni z týmu máme. Ale domníváme se, že gynekologická ambulance není pro děti do 12-ti let z hlediska bezpečnosti vhodná, o přítomnosti dítěte v ambulanci při Vašem vyšetření nemluvě.
  • Rádi Vás přivítáme v těhotenské poradně i s Vaším partnerem.
  • Od 5.1. 2015 nabízíme možnost objednat se elektronicky přes známy.lekar.cz, který je přístupný i přímo z našich internetových stránek. Budete mít tak možnost objednat se kdykoliv, nejen v průběhu ordinačních hodin naší ambulance. Pokud při tomto typu objednávky uvedete i svůj kontakt na mobilní telefon, systém Vám bude automaticky zdarma připomínat Vaši objednávku. Nadále samozřejmě platí i telefonické objednávání v době ordinačních hodin.
  Objednávka přes internet neplatí pro:
  - těhotenskou poradnu, kde je nutná pro bezproblémový provoz ,natáčení KTG a odběry organizace asistentky,
  - drobné zákroky a výkony,
  - zavedení antikoncepčního tělíska.
  • Jsme k dispozici na telefonu on -line, 24 hodin denně. Při řešení akutních problémů a stavů, , pokud Vás postihnou náhle bolesti, popř. krvácení, můžete s námi komunikovat kdykoliv.
  • Přestože objednáváme na „časovky“, může se stát, že někdo z Vás řeší tak závažný problém, že čas, akceptovaným zdravotními pojišťovnami k ošetření jedné klientky není prostě dostačující, a lékař tento doporučený čas „přetáhne“. Velmi Vás prosím o shovívavost; ve stejné situaci se může ocitnout kdokoliv a určitě oceníte, pokud lékař věnuje tolik času na ošetření i Vám.


  Uvítáme, pokud se budete ptát a komunikovat s námi, jenom tak můžeme zjistit, jak naše služby stále zkvalitňovat. Logem naší ambulance stále zůstává: „Ambulance MUDr. Laštůvky Vám přeje pěkný nejen tento den“. Zdraví máme všichni ve svých rukách a současný systém ve zdravotnictví je nastaven tak, aby každý jedinec o svoje zdraví pečoval a chorobám se snažil předcházet. Gynekologie je specifickým oborem. Jsme tady pro všechny, kteří mají o svoje zdraví zájem, dispenzarizační a preventivní prohlídky nepovažují za obtěžování. Za spolupráci ovšem nelze považovat případy, kdy se klientky sice objednají, ambulance jim rezervuje časový prostor, a bez zrušení objednávky se opakovaně nedostaví.
  Těšíme se na Vás.
  Spolupráce je ovšem o vzájemné vstřícnosti a toleranci.
  Vaše ambulance MUDr. Laštůvky Vám přeje pěkný nejen tento den!

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Nejblížší termíny:

další dny