Ordinace (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více
732 44.....

Komplexní gynekologická ambulantní péče

Používáme jednorázová plastová zrcadla

Preventivní gynekologické vyšetření + 14 Více

Preventivní očkování proti viru hpv

Vedení poradny pro těhotné

Kardiotokografické vyšetření pro těhotné

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• gynekologická onemocnění
  • patologie těhotenství

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Kontrola

S panem doktorem jsem naprosto spokojená! Je usměvavý, milý, vstřícný a profesionální, stejně tak i sestřička. Vždy pomůže a poradí. Prostředí ordinace je příjemné a čekací doba minimální. Přešla jsem k panu doktorovi po dlouhém váhání teprve nedávno od jiného lékaře a lituji toho, že jsem to neudělala již dávno. Mohu jedině doporučit!! :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Pravidelná kontrola

S panem doktorem jsem maximálně spokojena!!! Vždy slušný, vstřícný. Příjemné prostředí a 100% profesionální přístup

Umístění: Ordinace Kontrola

Velmi pěkné a příjemné prostředí. Pan doktor je milý a ohleduplný. Díky pravidelným kontrolám se mohu obeznámit o mém zdravotním stavu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Super přístup a komunikace, jsem velice ráda, že jsem si p. doktora vybrala, jako ošetřujícího lékaře,mohu jenom doporučit ????????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Pravidelná prohlidka

Pan doktor i sestřičky jsou moc sympatičtí, hodní, ochotní a velice ráda k nim chodím. Cítím se u nich jako u přátel. Prostě výborný profesionální i lidsky přístup, ktery mohu doporučit všem. Hezký den. Kopsová Michaela

Umístění: Ordinace Běžný termín

Jako vzdymaximalni spokojenost. Rychle objednani pres moderni portal na netu. Solidni a profesionalni lekar.

Umístění: Ordinace kontrola po půl roce

-příjemné prostředí ordinace
-profesionální vystupování lékaře
-minimální čekací doba
-výhoda objednání pře internet
-špičkové přístrojové vybavení ordinace

Umístění: Ordinace Běžný termín

Super je i tohle objednávání přes internet...týden předem a den předem dojde upozorňující SMS,což je bezva-pro nás zapomnětlivé:-)) /jinak už bylo vše napsáno přede mnou/

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Běžný termín

Doktor i sestra na recepci byli velmi příjemní. S průběhem vyšetření jsem naprosto spokojená. Budu se těšit napříští návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace

Jako vždy jsem se setkala s příjemným panem doktorem a i sestřičkou. Pana Laštůvku navštěvuju řadu let, je to výborný lékař.
Jen tak dále!

Vedení poradny pro těhotné

Kardiotokografické vyšetření pro těhotné

Prenatální diagnostika

Cena není uvedená

Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství

Cena není uvedená

Poradna pro výběr vhodné antikoncepce

Péče o uživatelky antikoncepce

Cena není uvedená

Terapie a substituce po přechodu

Spolupráce s indikační poradnou

Cena není uvedená

Spolupráce s ivf centry při léčbě neplodnosti

Cena není uvedená

Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství

Cena není uvedená

Pomoc při urologických potížích, úniku moči

Spolupráce s fyzioterapeutem

-špičkové přístrojové vybavení ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace

Jen tak dále!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám dotaz. Je mi 16 let, a přítele nemám. S gynekologem jsme se dohodli na antikoncepci jelikož občas potřebuji s cyklem hýbat. Předepsal mi antikoncepci Ayreen. První prášek si mám vzít v první den menstruace. Ale MS mi má začít 2.2.2018 a zrovna bych si ji potřebovala o 3 dny posunout. Otázka zní zda si můžu vzít první prášek tedy dřív aby se MS posunula a začala až 5.2.2018? Předem děkuji za odpověď.

MUDr. Roman Laštůvka

• gynekologická onemocnění