Praktický lékař
Za Humny 2292, Uherský Brod

Umístění: Praktický lékař Jiný

Chodím k panu Koušovi již spoustu let a přesto (nebo spíš právě proto), že jsem pacient s vážným zdravotním onemocněním, nemohu si na pana doktora vůbec stěžovat. Vždy mi pomohl, nikdy mne neodbyl. Mám k němu velkou důvěru a přála bych si, aby ordinoval ještě spoustu let.

Pečlivý a příjemný lékař - odborník na svém místě. Sestřička je rychlá a profesionální.

Já navštěvují Dr. Koušu od začátku jeho působení v Uh. Brodě, což už je docela dlouho a nemůžu si stěžovat. A sestra? Občas ráznější, ale to chápu. Mne by také štvaly zbytečné dotazy, klepání na dveře i když tam mají cedulku neklepat apod.

Pan doktor je nejlepší,jakého znám!!Ale ta sestra!!!Děs a hrůza!!Když ji vidím,tak bych nejraději odešla domů bez léčení!!

Pečlivý a odbborník.

Svědomitý lékař s lidským přístupem

Ano je to výborný lékař, chodíme k němu celá rodina a jsme všichni velmi spokojení.

Velmi dobrý lékař, vždy mně vyléčil, je milý a příjemný, má hlavu na správném místě, jsem ráda, že chodím právě k němu.

i když možná trošku pomalý tak je důkladný pečlivý rozvážný pokud třeba vyšle ke specialistovi profesionální přístup.

Tohoto lékaře také nedoporučuji.Stalo se mě,že při preventivním vyšetření u něj prosazoval,že nejsou potřeba nějaké odběry atd.protože se "nepředpokládá že bych mohla být nemocná".Tento výrok od lékaře je neodpustitelný!Myslím si,že je dobrým lékařem pro toho,kdo si potřebuje vylít srdce a chce předepsat léky po kterých sám touží.Je pomlý a nerozhodný.Nemám ten pocit,že je v obraze a taky v případě vážnější nemoci,že bych byla ve správných rukou.