Na Pískách 3234/1, Hodonín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

S Dr. Burským se setkávám mnoho let a nikdy bych neměnil. Maximální odbornost a péče je jeho znakem.

Umístění: Ordinace Jiný

MVDr Burský je odborník na svém místě. Mám vždy pomohl, léky přivezl až domů. Ochotný pomoci i o víkendu nebo ve večerních hodinách.

Burák je prostě nejelpší veterinář nejen na jižní moravě! Rozumí zvířatům jako málokterý veterinář a to jak malým tak velkým. milosch

Pan doktor je výborný lékař. Ke všem zvířatům přistupuje s láskou a trpělivostí. Ke všem klientům je velmi trpělivý a snaží se všem vyhovět. Zachránil nám pejska a několikrát pomohl v závažných situacích. Snaží se pomoci za každou cenu a i s pohotovostí máme velmi dobré zkušenosti. Určitě mohu jen doporučit.

Pan doktor pracuje tak aby měl vše rychle za sebou, o jeho lásce ke zvířatům silně pochybuji, nehledě na to, že kočku nám vykastroval takovým způsobem, že jsme ji museli nechat kastrovat znovu.
Známým operoval psa, kterému v noci praskly stehy a když mu v noci volali, ještě je sporstě poslal do háje. Nikdy víc!!!