MUDr. Robert Takács

Zubař Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

11 názor

Adresa

Praktický zubní lékař
1. máje 823, Rožnov pod Radhoštěm

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

je dobrý ale drahý.dokáže udělat se skořepiny zub ale taky si to nechá zaplatit.nepoužívá materiály co proplácí pojištovna ale kvalitnější na které se doplácí.udělal mě vždycky dobrou práci ale za každou návtěvu sem tam nechal + - 3 táci :(

V
Ověřený profil

Třeba je pan doktor na peníze, ale za ně odvádí kvalitní práci a můžu jenom doporučit. Kdyby ho peníze nezajimaly, tak bude asi spíš dělat v charitě a nebude podnikat :) Je to člověk na správném místě, vždy jsem maximálně spokojen.

L
Ověřený profil

Tak já měla problémy se zuby pořád a mít budu,ale zatím si nemůžu stěžovat,zaplatila jsem už sice dost peněz za opravu buď kazů a nebo výměna blomb a jsem spokojená,vše drží a nejsou vůbec vidět jak splývají se zuby, sice ano rád se chválí a co se mě týče je to právem,já se taky pochválím když se mi něco povede,ale to neřeším,pokud mi dobře a kvalitně dělá opravy zubů,spíše mi dětská zubařka zničila přední zuby a on mi je krásně opravil.-)


Dlouho jsme váhali s odchodem od tohoto zubaře. Rozhodnutí padlo poté, co si koupil nové brýle a hned objevil kazy, které před tím neviděl. Mám však pocit, že ponechává dorůst i některé kazy, které vidí. Celkový výsledek práce pana zubaře je žalostný a nebudu jej zde rozebírat podrobně. Je sice velice hodný, milý, umí se pochválit, avšak varuji před tímto zubařem a těm co u něj jsou doporučuji odchod ještě dnes.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem velmi spokojená.


pan doktor je clovek dvou tvari. velmi mily je jeho nebezpecna poza, kvalita prace mizerna, nejradeji ma esteticke vykony za priplatky, jako vymena starych blomb za bile, ktere se po kratkem case rozpadnou a mate opet problem. Zajimaji ho jenom prachy. Kdyz jeho praci posleze uvidel jiny stomatolog, rikal, ze je to unikum. To prisaham.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


DOPORUčUJí -MOC LIDSKÝ...


Ověřený profil

Chodila jsem k němu několik let a nepamatuju si na žádné problémy. Jenom omluvenku do školy vždycky nerad razítkoval :-)


Ano, pan doktor je velmi milý ale pouze do chvíle, než začne poučovat svou sestru a říkat jí, ať se jde podívat jak to či ono spravil ... Jako by ta sestra byla bez mozku. Také plomby nedělají zrovna kvalitní - bílá vypadla do měsíce a normální ta vydržela jen o pár měsíců dýl ... za ty prachy mi to, že je "velmi milý" nestojí, zvlášť když mám obyčejné plomby některé i 15 let (od jiné lékařky) a pořád drží ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Pan doktor je velmi milý, ochotný, dobrý přístup k pacientovi opravdu doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu