MUDr.

Robert Středa

Gynekolog, Endokrinolog

Kontaktní informace

• MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Masarykovo nám. 2667, Pardubice I, 530 03 Pardubice, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna

• PRONATAL Sanatorium

Na Dlouhé mezi 4/12, Praha 12, 147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více (2)

• H
    Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.Služby: Péče v těhotenství a následná péče

S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :)

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Štěpán
    Jiří Štěpán
    Závodu míru 2740, Pardubice
    Skvělý přístup, velmi příjemné vystupování. Na všechny mé dotazy odpověděl a vše mi vysvětlil. Kéž by bylo více… Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Budínova 2, Praha
    Pan doktor je pozorny a vstricny, jednani je velmi profesionalni. Vsechno vysvetlil a ukazal na ultrazvuku co vidi. Více

Samer Asad
    Samer Asad
    Branická 479/21, Praha
    Pan doktor i sestricka jsou hodny a profesionalni. Kontrola probehla rychle bez dlouhého cekani v čekárně. Jsem… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup. Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost. Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• H

• S

Pan doktor je odborník na svém místě. Spolupracovala jsem s ním při tvoření své bakalářské práci, byl velmi ochotný a vstřícný. Vřele doporučuji.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.Služby: neplodnost

Pana doktora Středu můžeme jen doporučit. Nejen,že nám pomohl pochopit příčiny naší neplodnosti, ale i nás dokázal uklidnit a vysvětlit alternativy léčby, která nám dopomohla k našemu vysněnému těhotenství. Je to lékař, který má jako jeden z mála opravdu lidský přítup a navíc je opravdu profesionál. Patří mu náš velký Dík! manželé Horákovi

• Č
      Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.Služby: Sterilita

Lékař Robert Středa nám pomohl k malému zázraku,máme 14 měsíční dvojčata.Vzhledem k mému pokročilému věku,zázrak.Pan doktor vystupuje velice mile a doporučí léčbu opravdu která pomůže,ne jako jiný lékaři ,který z vas tvz.svleknou kůži a efekt nulový.Výborný lékař s milým vystupovanim.

• G
      Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

S péčí pana doktora Středy jsem byla velice spokojená, je vstřícný, vyslechne a vše trpělivě vysvětluje, při vyšetřování je citlivý, na každou pacientku má čas a jeho přístup je opravdu osobní. Sestřička je žena na svém místě, je vždy milá a usměvavá. Prostředí je příjemné. Přímá platba z mého pohledu není vůbec na překážku, za nadstandardní přístup a pocit, že odcházíte z ordinace klidná a s úsměvem to opravdu stojí.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Skvělý individuální přístup, perfektní jemná péče, každý výkon detailně vysvětlí. Krasné prostředí celé ordinace a velmi milá sestřička.

• C
      Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.Služby: neúspěšné pokusy o otěhotnění a diagnostikovaná anovulace

Pan doktor Středa si nás získal od prvního okamžiku. Řešit problémy s otěhotněním není příjemné,ale s ním pro nás celý proces od diagnostiky až po umělé oplodnění, které bylo jediným východiskem, bylo tak přirozené a podporující, že jsme celý proces vnímali příjemně a bez stresu. Výsledek takového přístupu na sebe nenechal dlouho čekat a první pokus o miminko vyšel:-) Oceňujeme laskavé chování, trpělivé vysvětlování, podporu v procesu, hledání nejšetrnějších variant a příjemné prostředí.

• I
      Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Pan doktor je skvely odbornik, k tomu je prijemny, mily a vse skvele vysvetli. Nahlizi na pacientku jako na individualitu a podle toho vam navrhuje plan lecby, ktery se snazi vzdy pripravit presne pro vas. Mate pocit zajmu, pece a ze nejste "jedna z mnoha dalsich."
      Sestricka je zena na svem miste:-) Vzdy laskava, snazi se vam s panem doktorem vyjit vstric, co se tyce domluvy objednani. Podani informaci, kontaktu po telefonu ci mailu bez problemu!
      Doporucuji na 100%.

Umístění: PRONATAL Sanatorium

Pan MUDr. Středa je úžasný člověk a odborník. Přístup, s jakým ke každé pacientce přistupuje je nepopsatelný. Setkání s tímto odborníkem zůstane dlouho v mé mysli. Všem moc doporučuji. Lidský a přátelský přístup.

• P
      Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Mudr. Středa je nejlepší lékař jakého jsem potkala. Vše dokonale vysvětlí, je pečlivý, ochotny! Společně se šetřil ok poskytne dokonalou péči, odcházím vždy klidná.