Robert Středa, gynekolog Pardubice

MUDr. Robert Středa

Gynekolog, Endokrinolog Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Masarykovo nám. 2667, Pardubice I, Pardubice
MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na Dlouhé mezi 4/12, Praha 12, Praha
PRONATAL Sanatorium

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
29 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. Péče v těhotenství a následná péče

S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :)


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je odborník na svém místě. Spolupracovala jsem s ním při tvoření své bakalářské práci, byl velmi ochotný a vstřícný. Vřele doporučuji.


D
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. neplodnost

Pana doktora Středu můžeme jen doporučit. Nejen,že nám pomohl pochopit příčiny naší neplodnosti, ale i nás dokázal uklidnit a vysvětlit alternativy léčby, která nám dopomohla k našemu vysněnému těhotenství. Je to lékař, který má jako jeden z mála opravdu lidský přítup a navíc je opravdu profesionál. Patří mu náš velký Dík! manželé Horákovi


Č
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. Sterilita

Lékař Robert Středa nám pomohl k malému zázraku,máme 14 měsíční dvojčata.Vzhledem k mému pokročilému věku,zázrak.Pan doktor vystupuje velice mile a doporučí léčbu opravdu která pomůže,ne jako jiný lékaři ,který z vas tvz.svleknou kůži a efekt nulový.Výborný lékař s milým vystupovanim.


G
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

S péčí pana doktora Středy jsem byla velice spokojená, je vstřícný, vyslechne a vše trpělivě vysvětluje, při vyšetřování je citlivý, na každou pacientku má čas a jeho přístup je opravdu osobní. Sestřička je žena na svém místě, je vždy milá a usměvavá. Prostředí je příjemné. Přímá platba z mého pohledu není vůbec na překážku, za nadstandardní přístup a pocit, že odcházíte z ordinace klidná a s úsměvem to opravdu stojí.


D
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Skvělý individuální přístup, perfektní jemná péče, každý výkon detailně vysvětlí. Krasné prostředí celé ordinace a velmi milá sestřička.


C
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. neúspěšné pokusy o otěhotnění a diagnostikovaná anovulace

Pan doktor Středa si nás získal od prvního okamžiku. Řešit problémy s otěhotněním není příjemné,ale s ním pro nás celý proces od diagnostiky až po umělé oplodnění, které bylo jediným východiskem, bylo tak přirozené a podporující, že jsme celý proces vnímali příjemně a bez stresu. Výsledek takového přístupu na sebe nenechal dlouho čekat a první pokus o miminko vyšel:-) Oceňujeme laskavé chování, trpělivé vysvětlování, podporu v procesu, hledání nejšetrnějších variant a příjemné prostředí.


I
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Pan doktor je skvely odbornik, k tomu je prijemny, mily a vse skvele vysvetli. Nahlizi na pacientku jako na individualitu a podle toho vam navrhuje plan lecby, ktery se snazi vzdy pripravit presne pro vas. Mate pocit zajmu, pece a ze nejste "jedna z mnoha dalsich."
Sestricka je zena na svem miste:-) Vzdy laskava, snazi se vam s panem doktorem vyjit vstric, co se tyce domluvy objednani. Podani informaci, kontaktu po telefonu ci mailu bez problemu!
Doporucuji na 100%.


D
Ověřeny pacient
Umístění: PRONATAL Sanatorium

Pan MUDr. Středa je úžasný člověk a odborník. Přístup, s jakým ke každé pacientce přistupuje je nepopsatelný. Setkání s tímto odborníkem zůstane dlouho v mé mysli. Všem moc doporučuji. Lidský a přátelský přístup.


P
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Mudr. Středa je nejlepší lékař jakého jsem potkala. Vše dokonale vysvětlí, je pečlivý, ochotny! Společně se šetřil ok poskytne dokonalou péči, odcházím vždy klidná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti