Praktický lékař pro dospělé
Purkyňova 36, Vyškov

skvely a moc hodny pan doktor,dobry pristup i ochotny ,pane doktore jsem moc rada,ze jsem vase pacientka

Skvělý lékař, odborník na svém místě, lidský a sympatický. Již několik let ve Vyškově nebydlím, přesto k němu pořád dojíždím a neměnila bych, neznám lepšího praktického lékaře.

Velmi dobrý a ochotný doktor! Všem vřele doporučuji!!!
Četl jsem názor, že je zlatokop... člověk, který to sem napsal, tak vůbec neví o čem mluví! Např. za potvrzení na dětský tábor si nikdy nic pan doktor nevzal a to jsou "lékaři", kteří si za to, že Vám dají jeden papír vemou 250,- Kč - to jsou zlatokopové!!!

uzasnej clovek dekuji

Je to PAN DOKTOR.Ochotný,nechybí mu lidský přístup k pacientům.Mnozí lékaři by se od něho mohli učit.Děkuji PANE DOKTORE za Vaši práci.

:-)

Skvělý a moc hodný člověk

Přístup k pacientovi, pomoc i podpora, nebagatelizuje, nespěchá " se vás zbavit ",zarputile hledá jak vyřešit - vyléčit Váš problém, lékař ke kterému máte naprostou důvěru, že najde to správné pro vaši léčbu.

Pan doktor Rajci je velice schopný lékař,znám jej ještě z jeho bývalého pracoviště na VVŠ.
Jen by možná neuškodilo,kdyby jeho zdravotní sestra mu tuto dobrou pověst nekazila.

Pan Robert Rajci je velmi prijemny, ochotny, chapajuci a mily clovek. Drzim mu palce v jeho dalsej zmysluplnej praci.