NEURO-KV s.r.o.
Čankovská 416/7, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: NEURO-KV s.r.o. Jiný

Nejlepší lékař kterého jsem kdy poznal , výborný diagnostik , jak už bylo psáno - tam kde si ostatní neví rady a léčí pouze bolest a ne příčinu to PAN DOKTOR ZINDR umí s ledovým klidem vyléčit a dobře poradit , výborný lékař a já mu moc děkuji . Takových lékařů v ČR moc není .

Umístění: NEURO-KV s.r.o. Jiný

Nejlepší doktor neurolog v přilehlém vesmíru, který umí pomoci tam, kde jiní krčí rameny a dávají kapačky proti bolesti zad.

Dokonalý profesionál, který se o pacienta zajímá i nad rámec svých povinností (hledá lékaře, metody i přírodní léky, které by mohli pacientovy pomoct). Spolehlivý, pečlivý..., prostě skvělý!
A zdravotní sestřičky v Neuro KV jsou milé, pečlivé..., prostě dokonalé! 1*

Naprosto dokonalý, milý a hlavně pečlivý doktor. Jsem mu vděčná za to jak se hezky stará. Má zlaté ruce. Více takových doktorů. Tomu se říká doktor k nezaplacení a na pravém místě :)

Souhlasím s panem Fuksou, i mně pan doktor pomohl, tam, kde jiní selhali. Je mi však záhadou poznámka paní "guest" týkající se nevhodného chování jedné sestry. Chodím k panu doktorovi již několik let a nepoznala jsem vstřícnější a laskavější sestry, než právě u něj. Prototypem sestřičky "jak má být", je paní Karla Cízlerová, která mi pomohla již mnohokrát a v situacích daleko přesahující rámec jejich povinností. Panu doktorovi i sestřičkám tedy velký dík!

Po mnoha zkušenostech s lékaři (bohužel i negativních) si nesmírně vážím a doceňuji Dr.Zindra, nejen jako vysoce kvalifikovaného neurologa a diagnostika, ale i jako člověka s lidským a trpělivým přístupem k pacientům.

Pan doktor má lidský přístup k pacientovi.Vše v klidu vysvětlí.S léčbou jsem velmi
spokojená. Moc děkuji.

Od té doby, co chodím cca jednou za půl roku na kontrolu k Dr. Zindrovi, nemusím absolvovat únavné rehabilitace krční páteře, které léčily pouze důsledky problémů, kterým pan doktor naprosto přesně určil příčinu v bederní páteři.
Lidé, kteří si stěžují na stopstav a jsou uražení, že "lékař by tu měl být pro všechny lidi", by se měli zamyslet nad tím, zda je to reálné(odpovím si sama - možné to není). Stav zdravotnictví je produktem špatně nastaveného systému, který místo, aby do pomáhajících profesí investoval, háže jim klacky pod nohy.

Myslím si, že pan doktor mi pomáhá jak nejlíp dovede, vždy mi vyjde vstříc a je velmi ochotný. Doposud si nemohu stěžovat, děkuji mu.

Velmi dobrý lékař. To, že nemůže přijímat další pacienty to jen potvrzuje. To není arogancí či neochotou, ale zřejmě tím, že ani lékař nemůže být v zápřahu 24 hodin denně.