Adresa

Čankovská 416/7, Karlovy Vary
NEURO-KV s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Ověřeny pacient

Dokonalý profesionál, který se o pacienta zajímá i nad rámec svých povinností (hledá lékaře, metody i přírodní léky, které by mohli pacientovy pomoct). Spolehlivý, pečlivý..., prostě skvělý!
A zdravotní sestřičky v Neuro KV jsou milé, pečlivé..., prostě dokonalé! 1*


S
Ověřeny pacient

Naprosto dokonalý, milý a hlavně pečlivý doktor. Jsem mu vděčná za to jak se hezky stará. Má zlaté ruce. Více takových doktorů. Tomu se říká doktor k nezaplacení a na pravém místě :)


G
Ověřeny pacient

Souhlasím s panem Fuksou, i mně pan doktor pomohl, tam, kde jiní selhali. Je mi však záhadou poznámka paní "guest" týkající se nevhodného chování jedné sestry. Chodím k panu doktorovi již několik let a nepoznala jsem vstřícnější a laskavější sestry, než právě u něj. Prototypem sestřičky "jak má být", je paní Karla Cízlerová, která mi pomohla již mnohokrát a v situacích daleko přesahující rámec jejich povinností. Panu doktorovi i sestřičkám tedy velký dík!


G
Ověřeny pacient

Po mnoha zkušenostech s lékaři (bohužel i negativních) si nesmírně vážím a doceňuji Dr.Zindra, nejen jako vysoce kvalifikovaného neurologa a diagnostika, ale i jako člověka s lidským a trpělivým přístupem k pacientům.


Pan doktor má lidský přístup k pacientovi.Vše v klidu vysvětlí.S léčbou jsem velmi
spokojená. Moc děkuji.


Od té doby, co chodím cca jednou za půl roku na kontrolu k Dr. Zindrovi, nemusím absolvovat únavné rehabilitace krční páteře, které léčily pouze důsledky problémů, kterým pan doktor naprosto přesně určil příčinu v bederní páteři.
Lidé, kteří si stěžují na stopstav a jsou uražení, že "lékař by tu měl být pro všechny lidi", by se měli zamyslet nad tím, zda je to reálné(odpovím si sama - možné to není). Stav zdravotnictví je produktem špatně nastaveného systému, který místo, aby do pomáhajících profesí investoval, háže jim klacky pod nohy.


Myslím si, že pan doktor mi pomáhá jak nejlíp dovede, vždy mi vyjde vstříc a je velmi ochotný. Doposud si nemohu stěžovat, děkuji mu.


Velmi dobrý lékař. To, že nemůže přijímat další pacienty to jen potvrzuje. To není arogancí či neochotou, ale zřejmě tím, že ani lékař nemůže být v zápřahu 24 hodin denně.


Pana doktora doporučuji, je to myslím dobrý doktor, provedl mi kvalitní vyšetření i kvalitní léčbu a vše mi vysvětlil. Je pravda, že byl problém se sestrami, ačkoliv jsem měla doporučení na vyšetření. Slova, "myslíte si, že tuhle diagnozu vám bude doktor dělat jo?", jsou silně neprofesionální. Teprve když jsem trvala na tom, že mám v ruce doporučení přímo k panu doktorovi, mi bylo vyhověno a sestra mě objednala, pravda - termín byl tříměsíční. Nedivím se ovšem, o kvalitu je prostě zájem i na poli lékařském!L

Vždy mě rozhýbe a jeho cviky mně drží už několik let ve formě


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti