Sam. ord. lékaře spec. - interna, PL

č.d. 208, Pecka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - interna, PL Jiný

Byla jsem u pana doktora už potřetí. Pan doktor mi sice pomohl zhubnout, ale tentokrát mi po prvním jídelníčku nic ještě neposlal. Po několika e-mailech, zprávách a telefonátech mi vždy slíbí, že jídelníček pošle a to už šestý týden a stále nic.....

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - interna, PL dietologická ordinace

Před 6ti lety jsem též jezdila k Dr.Zachovalovi,během 6ti měsíců jsem zhubla 29 kg (měla jsem tehdy i fyz."záhul"),během let jsem asi 6-7 kg přibrala,ale pořád to jde. Mně tehdy po důkladném vyšetření zjistil, že mi nepracují dobře játra, to mi nejdřív léčil,dal do pořádku a pak jsem začala hubnout.Podotýkám, že mi bylo tehdy už kolem šedesáti!Pan doktor je v pohodě, je velmi vytížený a myslím,že pomůže zhubnout 90% obézních lidí a to, že někdy neměl slunečnou náladu?To občas nemá každý a je to taky jen člověk! Docela jsme se s kamarádkou k němu těšívaly,přestože jsme dojížděly z 50ti km vzdálenosti a to čekání v čekárně bylo někdy dlouhé,ale to množství pacientů snad hovoří za vše!Já vřele doporučuji !

Bohužel jsem uvěřila kladným hodnocením a před pěti měsíci se objednala, zaplatila 1200,- Kč + 400,. Kč léky + individuální jídelníček. Neodpovídá na emaily, nekomunikuje. Pokud zavoláte (nezbývá jiná možnost), opakovaně položil telefon a téměř se s vámi nebavil.S tak arogantním a nevychovaným jednáním jsem se u lékaře ještě nesetkala.

Poprvé jsem o panu doktorovi slyšela od známe, tak jsem se v lednu 2014 objednala, moje počáteční váha byla necelých 115 kilo (178 cm). Byla jsem nešťastná a tříměsíční čekací lhůta se opravdu vyplatila. Neměla jsem sama dost vůle na to zhubnout sama. Jsem u pana doktora od dubna 2014 a mám dole zatím 19 kilo. Jsem studentka a je mi 18 let. Jsem mu moc vděčná. Musím říct, že ze začátku jsem hubla velmi rychle, měla jsem za 3 týdny dole 8 kilo. Od pana doktora jsem dostala léky za které jsem dala necelé 400,- a jsou cca na 3 měsíce, jinak jsem neplatila nic, krom standardního poplatku. Jediné, co, tak na léky, které jsem dostala se musím opravdu dost najíst, když to neudělám jsem nesoustředěná, rozklepaná, není to nic moc, ale na to jsem byla panem doktorem upozorněná, takže to, že nestíhám snídat je už můj boj. Cca po 12ti kilech dole jsem dostala novou dietu, příjemnou, každý jeden den v týdnu můžu jíst a pít co chci, nehledě na množství, ale moc mi to neprospívá, nepřibírám, ale chuť na jídlo je vyšší, touhle dietou mi povadla vůle, tak jsem si jídelníček a pravidla přizpůsobila tak, aby mi vyhovovala. A frčím dál. Jedině můžu doporučit. Pan doktor byl na mě vždy moc milý a to, že si delší dobu počkám v čekárně mě nevadí. Hlavně když vidím výsledky.

Pan doktor na mě vždy působil, že ho ruším, pokud jsem něco chtěla říct, tak mě k tomu nepustil, byl velmi netrpělivý, zhubla jsem dle jeho diety pouze 2 kg, sama jsem si musela s jídelníčkem poradit a přizpůsobit. Několikrát jsem mu volala a psala e-maily na které nereagoval. Přestala jsem k němu chodit, protože mi v podstatě nepomohl, jenom mi vytáhl z peněženky 600,- za vyšetření a 380,- za hubnoucí tobolky, které stejně nezabírají. I přesto, že jsem mu 2x řekla, že jsem vegetariánka, tak mi předal jídelníček zcela zmatečný a v podstatě nepoužitelný.

Léčím se u pana doktora 3 měsíce,s jeho pomocí jsem zhubla 21 kg.Z pana doktora a jeho přístupu jsem nadšená.Když čtu negativní názory,tak to ve mě vře.Pokud od lékaře něco potřebuji,tak v čekárně ráda počkám.Mimochodem,podle plné čekárny se většinou pozná dobrý lékař.A ti,co si myslí.že zázrakem zhubnou doma na gauči a bez námahy,nechápu.Pan doktor je velmi příjemný ,určitě jeden z nejlepších,jaké znám.A to pracuju ve zdravotnictví. Lenka

dobry den, s velikou radosti pokracuji v pochvale pana doktora Zachovala, stara se o me velice dobre, myslim ze i o ostatni pacienty, kdyz se podivam jak pracuje tak je to vysoke nasazeni a vysoka latka pro cloveka, velmi si vazim tohoto lekare a jsem rad ze ma hodne vdecnych pacientu. Ma i velice laskavy a pohotovy personal, myslim tim jeho pilne a starostlive sestricky na obou ambulancich.

Velmi dobrý lékař a taktéž časově vytížen,jinak já nic špatného říci nemohu,ale jak se říká nikdo není dokonalý,jsme lidé různých kultur,nátur,intelektu,povah a každý máme své klady a zápory , a nikdo není neomylný.Jinak je to velmi pracovitý ,vzdělaný a obětavý člověk a svoji práci dělá jak nejlíp umí . Jako svého lékaře ho chválím a vážím si ho a přeju mu hodně štěstí ,zdraví a spousty spokojených pacientů. A taktéž mu děkuji ,že mi pomohl dát 15 kg dolů.

Jsem spokojena, od konce srpna mam skoro 8 kg dolu, dodržuji pokyny ale občas to narušim, ale jen trochu, najlepši doktor co jsem kdy skym hubla, diky pane Zachoval.....Sestřičce za rady dobre taky.

Bohužel patřím k pacientům, kteří pana doktora musí ohodnotit velmi slabě. Pan doktor je arogantní, velmi náladoví a pokaždé říká něco jiného. Zhubla jsem s ním 19kg (po telefonu na mě řval, že je to málo a ať se víc snažím, potřebovala jsem zhubnout alespoň 30kg). Několikrát si mě objednal, abych přijela na kontrolu, když jsem přijela a cca 2hodiny čekala v čekárně, tak ze sestry vylezlo, že si mě pan doktor nezapsal do kalendáře, sestra mi vzala krev a řekla mi ať si zavolám, po zavolání se opět opakovala zbytečná návštěva v Jičíně s odběrem krve a po čtvrté jsem odtamtud nadobro odešla. A moje váha? Z mínus 19kg mám nahoře 25kg. Jsem velmi smutná z tohoto přístupu, byla jsem odhodlána změnit si život za pomoci dobrého lékaře – sama to bohužel nedokážu.