Richard Šebek, internista Varnsdorf

Richard Šebek

Internista

Legií 1255, Varnsdorf
Interní ordinace

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ordinace

Pan doktor Šebek pečuje o naše zdraví již 27 let, a to k naší naprosté spokojenosti. Vážíme si ho za jeho lidský přístup.
Manželé Bouchnerovi

Možná,že se opakuji,ale kdyby takovýchto lékařů bylo víc, tak by bylo jen dobře. Nikdy jsem se
nesetkala u ní s nějakým nevhodným chováním,vždy jen ochota a slušnost.

Milý doktor, ale velice nedbalý a velmi slabý profesionál. Na žaludeční potíže předepisuje Helicid-což je docela silný driák.Když ho berete zbytečně, tak poškozuje organismus....

Dobrý den,já můžu jen a jen chválit.Nebýt pana doktora tak dnes již naše babička neni mezi námi.Přišla s bolestí kterou neuměla popsat ke svému doktorovi který jí poslal k panu doktorovi Šebkovi který okamžitě viděl že je zle.Poskytl babičce perfektní péči a zároven u ní čekal a hlavně jí DOPROVODIL až do sanitky. Dodnes jí poskytuje péči u které jsem mnohokrát byla a moc se mi líbila. Naše babička je chudá a důchodkyně a nikdy jsem od něj neslyšela žádné odsekávaní a odmítání naopak s babičkou hledá vždy nějaké řešení které babičce vždy pomůže (ceny léků)
Takže já mužu jen a jen doporučit Luńáková a Králová

Je to supr člověk, jak v profesních znalostech, tak i v soukromém životě. Měl jsem možnost jej poznat na dovolené a nezkazil žádnopu legraci. Škoda, že takových lidí je málo.

Doporučuji, velmi kladný přístup k pacientům.