Odborný lékař internista a diabetolog
Lipová 664/6, Liberec

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař internista a diabetolog Jiný

víc nepříjemnou sestru u pana doktora jsem ještě nezažila

Umístění: Odborný lékař internista a diabetolog Jiný

Je to lékař který si neposlechne váš názor a jen člověka uráží,směje se lidem do obličeje, když nesnesete léky které vám nesedí a zvracite po nich ,tak vám řekne že máte jít k jinému lékaři protože už si s vámi neví rady, když se člověk ozve tak vás rounou umlčuje i on i sestra .Je to dost nepříjemný a hlavně když mi řekl lékař že nemám jíst vůbec abych zhubla tak to je síla .Co to je za lékaře to je hrozný. Tento doktor nemá žádnou úctu ke svým pacientům.

Umístění: Odborný lékař internista a diabetolog Jiný

Dnes poprvé a naposledy! Hlavně ztráta času! Byla jsem objednaná delší čas, přesto jsem čekala více jak hodinu, další hodinu u pana doktora. Obě dvě místnosti absolutně nedýchatelné, čekárna bez oken, bez klimatizace, hrůza ! A to mně ještě ostatní pacienti v čekárně zjišťovali, že se čeká v čekárně i delší čas např. dvě hodiny apod. Pro mne to dnes byla zbytečná návštěva . Pan doktor mi nic nedal a s arogantním jednáním musím jenom souhlasit, bohužel . Když už pan doktor vykřikuje, že studoval medicínu, což mimochodem každý ví , mělo by to vypadat jinak . Lékařství je mimochodem poslání a k lidem by se měl chovat laskavě a mile.

Umístění: Odborný lékař internista a diabetolog Jiný

Dnes první návštěva, milá sestřička, které jde práce od ruky. Pan doktor příjemný, trpělivě odpovídal na otázky a snažil se vysvětlit postup léčby a medikaci tak, aby to pochopil i laik. Byl jsem opravdu mile překvapen.

Umístění: Odborný lékař internista a diabetolog

Pan doktor je velice pečlivý, byla jsem mile překvapena, podrobně vysvětlí daný problém, jen chvalím.

Pana doktora opravdu nedoporučuji, jeho zcela arogantní chování k pacientovi a jeho urážlivé výroky na adresu pacienta, pokud si v některých situacích neví rady, nebo prostě něco neumí, jsou důkazem, že i lékař může být příkladem neschopnosti komunikace s lidmi.Každopádně v ordinaci nemá co dělat, je mi více než 70 roků, ale s takovým jednáním u lékaře jsem se ještě nesetkal .Nevím, co si o sobě myslí!

Pana doktora opravdu nedoporučuji a to po stránce lidské. Na pacienta se při hovoru nedívá, kouká do stolu nebo na obrazovku počítače - a to stále. Umí bezvadně urážet. Manžel k němu chodil do dia poradny a měl z pana doktora takové trauma, že jsem mu našla dia poradnu jinde a konečně je klid. Nevím, proč se stal lékařem, když neumí s pacienty jednat, asi by mu bylo lépe někde v laboratoři.

byla jsem u tohoto lékaře prvně a nadále se mu budu vyhybat...jednání s pacientem má opravdu šokující...mám pocit,že pan doktor sám má nějaký komplex a léčí si ho dobře mířenými urážkami...při hovoru se nedívá do očí ale někam pod stůl...je mě 64 let...mám 7 kg nad váhu a nazval mě obezitkou ale to mě od něj ani neurazlio ale celkové chování je varující

Velmi špatný lékář,nervozní,nepoctivý,

Ztotožňuji se s vyjádřením č. 1 a 3. Domnívám se, že trochu lidskosti a pochopení
by neuškodilo. Co se týká odbornosti tam hodnocení velmi dobré.