Salon TWIGGY, rehabilitace
Dašická 1804, Pardubice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

náhodou jsem se dozvěděla o této stránce. Ráda bych pochválila práci paní Zelinkové, které si velmi vážím. Jednak sama pozná, v čem je problém a její uvolňovací a stimulační terapie dělá v našem případě téměř zázraky. Mne, manžela i moje kolegyně, kterým jsem ji doporučila postaví vždy zpět na nohy, i když se k ní připlížíme po čtyřech. Za naši partu mohu napsat jen díky za to, že na své odbornosti neustále pracuje a vzdělává i nás, pacienty, abychom se naučili hýbat. Moce díky Jitka

cela nase rodina za paní zelinkovou chodi uz dlouhe leta a vsichni s ni jsme nesmirne spokojeny. moc si vazime profesionalni pristup, flexibilitu vyjednani terminu, ale hlavne toho ze nas vsechny dala do poradku.

Naprosto neprofesionální přístup, rád bych upozornil případné další pacienty na vlastní zkušenost.
V minulém roce jsem po kladných referencích navštívil salon twiggy a vyžádal si paní Zelinkovou, avšak už při první návštěvě jsem věděl, že to byla chyba. Jako základní pochybení uvedu fakt, že nijak se mnou nekonzultovala můj stav, jen si prohlédla papír od ortopeda, který sice uvádí jaké partie mají být rehabilitací zacíleny, nicméně o samotném stavu pacienta se nic neuvádí. Moje potíže se týkaly bolesti bederní páteře s několikaletou nesnesitelnou bolestivou projekcí do jedné nohy. S celým "štusem" minulých vyšetření od dalších neurologů, ortopedů a fyzioterapeutů jsem se zeptal, jestli opravdu nechce nic vidět, na což jsem dostal odpověď: "Nee, to nepotřebuju, ja to tady mám na papíře, takže přibližně vim..."
Následujíích pár týdnů jsem ač znechuceně, tak poctivě docházel a doma cvičil naučené "cviky", které ovšem paní Zelinková učila i všechny důchodce, kteří do salonu docházeli. Nejednalo se tolik ani o cviky, jako o protahovací cvičení, které jsem už roky znal ze sportu který jsem provozoval. Pokaždé jsem si musel poprosit o "nějaké další cviky", protože daný set jsem už roky znal, nebo mi přišel maximálně neúčinný. Součástí rehabilitací byly i "masáže", kterým ač nedůvěřuji (hlavní je pravidelné cvičení), tak jsem je musel absolvovat. Bylo naprosto normální, že v průběhu co ležím si paní Zelinková volá na telefon nebo mluví s pacienty v čekárně a vůbec nevnímá, že mi stimuluje bolestivé body, většinou navíc bez gelu který zapomněla aplikovat, takže jsem na konci měl některá místa téměř "propálená" jejím nepochopitelným snažením.
Po ukončení rehabilitací jsem doma cvičil každý den dva krát po cca 45min., po dobu dvou měsíců, s nulovým výsledkem. Dnes po více než roce mě čeká vyšetření u vyhlášeného profesora Koláře v Praze v Motole, jelikož můj stav se zhoršil natolik, že při fyzické zátěži u mě dochází k stavu podobnému omdlení. Zpětně jsem si rekapituloval zařízení kterými jsem prošel a chtěl jsem se s Vámi podělit o moji zkušenost s neuvěřitelně arogantním, neprofesionálním a ignorantským chování dané pracovnice. Cílem tohoto článku není pomluva, můj stav by nejspíš sebelepší fyzioterapeut nevyřešil. Jde o snahu pomoci, která se v mém případě rovnala víceméně nule.

Profi přístup