Kollárova 1229, Veselí nad Moravou
Otorinolaryngologie

Dnes,napsáno na dveřích, že ordinuje do 11.00 hod, v čekárně jsem 10.15 hod, sestra vyjde a nevybíravým způsobem se mě pta co mi je. To Vám to mám říkat v čekárně? Pak jestli mám doporučení od OL, toho mám v Kyjově, říkám, pracuji ve Veselí do 10.00. Tvrdí mi , že potřebuji doporučení, paní doktorka to vyžaduje, nezapomene zdůraznit, že ordinují jen do 11.00, je 10.18hod, v čekárně 1 člověk a já. Nakonec odcházím s nepořízenou, se slovy děkuji za neochotu, odpovídá není zač. Na dveřích je telefon, vytočím ho a chci p. doktorku, ta mi váhavě sděluje, že doporučení by mělo být, nezapomene zdůraznit, že v 10.30 zavírají čekárnu, proč tedy napsáno, že ordinuje do 11h? Nakonec nepříliš příjemně mi sdělí, že tedy jak chci, to už sedím v autě a jsem otrávená jak malajský šíp, odpovídám, ne už nechci...k Vám tedy ne....otřes!!!!!!!

Velmi příjemná k dětem i dospělým.Vždycky když je nějaký problém udělá důkladné vyšetření.

Velmi příjemná paní doktorka. Odborné vyšetření.
Pokud se ovšem neobjednáte předem, musíte počítat s tím, že objednaní pacienti mají přednost.

moc dobrá p.doktorka vždycky pomohla.jen jednou se trochu spletla