Nemocnice Písek
Karla Čapka 589, Písek

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Písek Jiný

Paní doktorka se zásadně nevyskytuje v ordinaci dle ordinačních hodin.

Umístění: Nemocnice Písek Jiný

Paní doktorka je skvělá, velmi vstřícná, komunikativní, hledající řešení. Skvělý operatér. Během mého pobytu v nemocnici mě navštěvovala a sledovala mé uzdravení. Po propuštění mi doporučila i vhodného fyzyoterapeuta. Líbilo se mi, že hledá řešení, jak člověku pomoc a není jí líto času.

Umístění: Nemocnice Písek zhmožděný prst dcery

Paní doktorka se k nám moc mile nechovala, dala nám na jevo, že jsme přišli nevhod. K dceři se při vyšetření také moc dobře nechovala, celkem jsme na vyšetření strávili 2,5 hod.

Výborná doktorka. Po operaci ramene jsem velmi spokojen. Pokaždé návštěvě velmi dobře poradila.

Pani doktorka Doležalová je výborná ortopedka,ale i chápavá lékařka. Pacienta vyslechne,poradí,vysvělí. Přeji písecké ortopedii hodně úspěchů a samé lékaře jako je Doležalová Renata MUDr.

Výborná doktorka, příjemná, trpělivá s lidským přístupem. Všechno Vám vysvětlí a opravdu poslouchá Váš problém. Škoda, že takových není víc. Držím jí palce, aby vydržela ten příšerný nápor v čekárně a tlaky lidí, i když i za takového pracovního prostředí dokáže být milá a trpělivá.

Přístup paní doktorky je výborný,má vztah k lidem.Povídá si s nimi a má na ně dostatek času.