Dělnická 53, Brno
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace

K paní doktorce jsem chodila velice ráda a kdybych se nepřestěhovala, chodím k ní dodnes. Ona i sestřička jsou velice milé a pečlivé, vždy se mi plně věnovaly. Oceňuji i dodržování objednacích časů a příjemné prostředí střediska Konstancie, škoda jen, že je oproti poliklinice Zahradníkova daleko od centra. Každopádně paní doktorka je odbornice na svém místě a vřele ji doporučuji.

Již dvanáct let po operaci části štítné žlázy jsem v jejím "opatrování" a nemohu říci jen to,že je to odbornice na pravém místě,pro ní je zájmem především zdraví pacienta.Dokáže jako to bylo u mě,člověka lidsky přimět např k samotné operaci s určitým konkrétním osvětlením situace..Hodním jí jako profesionálku na svém místě.Pacient Příhoda Jan nar.1941 z Uherčic

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, provedla mne několika letou léčbou až po vyoperování štítné žlázy + následná kontrolní péče a vyladění výše hormonů. MUDr. Bukáčková je velmi profesionální, příjemná, lidská a pečlivá.

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá.