Radomír Mlejnský, veterinář Uherské Hradiště

MVDr. Radomír Mlejnský

Veterinář

9 názorů

Uložit


Adresa

Svatováclavská 772, Uherské Hradiště
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor mi pomohl zachránit nalezeného pejska v zuboženém stavu . Byl ochotný (sobota odpoledne v době nouzového stavu- koronavirus) .Mile nás přijal, vše vysvětlil a pejskovi naordinoval potřebné. Dobrá duše.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ošetření domácích zvířat

Pan doktor od té doby, co postavil na zelené louce, nemá osobní přístup. Je to každého půl roku horší. Dříve byl osobní, znal jména svých pacientů. Teď už ne. Nabral si toho moc a snaha vydělat co nejvíce je evidentní. Ceny jsou vysoké a to nebyly. Měl by ohlašovat ceny úkonů předem a ne aby byl pak majitel zvířete překvapen, až dostane účet na recepci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Došla jsem do ordinace se psem po úrazu. Pes chodil po 3 a ani neudělali RTG, přitom mě skálopevně přesvědčovali, že určitě musí na operaci. Samozřejmě jsem šla k jinému vetovi a tady už mě nikdy neuvidí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S MVDr. Mlejnskym velmi spatna zkusenost. U psa diagnostikoval praskly (!) vaz v koleni a nutnost operace. Predepsal generika rimadylu 50mg 1tableta/den. Revizni diagnoza ukazala artrozu v kycli, doporucena konzervativni lecba, pricemz davkovani rimadylu bylo spocitano na 2tablety denne, protoze ucinna latka ma byt distribuovana v mnozstvi 4mg/kazdy kg vahy psa. Omyl cislo dva. Korunu tomu vsemu nasadil v okamziku, kdy trvalo pres 4 hodiny poslat email s rentgeny na jinou kliniku a ucinil tak az po 2. urgenci. Navic snimky neposlal v originale, ale vyfotil obrazovku telefonem Lumia a takto je odeslal. Pro me nepochopitelne... bud chci pomahat zviratum, nebo chci neco jineho. Financni porovnani obou postupu je 1.500,- za vysetreni + 15.000,- za operaci + ??? za dalsi naklady proti skutecnym 1.200,- za revizni posudek + 1.300,- lecba. Dalsi naklady nejsou predpokladany.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

S panem veterinářem mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Na Vánoce 2013 jsme k němu přinesli kočičku, která nám začala chřadnout a bylo vidět, že je nemocná. Pan doktor vyšetřil, diagnostikoval FIP, nic víc mi neřekl, dal kočičce nějaké léky a řekl, že máme přijít za týden na kontrolu, pokud se to nezhorší. Doma jsem si našla, co je FIP, mimochodem velmi infekční a nevyléčitelné onemocnění, nakažlivé i pro ostatní kočky, na což nás pan doktor neupozornil, a my jsme trnuli, aby se nenakazil i náš druhý kocour. Kočička se zhoršila, tak jsme šli nazítří znova, a to už jsem mu říkala, že pokud je to ve 100% smrtelné, tak nemá smysl, aby se trápila a pomalu umírala, a ať ji uspí. Na to mi pan doktor odvětil podrážděně, že "jí mám dát šanci" a poslal mě domů. Kočička po třech dnech zemřela doma, před našima očima. Dodnes nechápu, jakou šanci myslel, a co vedlo pana veterináře k tomu, aby nechal zvíře, které jasně umíralo, aby se trápilo dýl, než bylo nutné, a aby umíralo pomalu a předpokládám v bolestech.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Velmi vstřícný přístup,ošetření mimo ordinační dobu,cenově dostupný,mohu jen doporučit.Děkuji za okamžité jednání o naši fenku během akutního krvácení.


Ověřeny pacient

Můžu jen doporučit. Pan doktor je vždy ochoten vždy poradit.Mnohokrát mi zachránil mou fenečku....Nepřemyšel,zdali je po zavírací době. Naopak. A i cenově je vše u něj dostupné.


H
Ověřeny pacient

Já tedy bych si dovolila nesouhlasit s tímto názorem.Pan doktor nám vyšel vstříc i ve večerních hodinách, kdy bylo již po pracovní době..Ošetřil nám našeho milovaného a pokousaného pejska, který byl ve velkém šoku a potřeboval akutní pomoc..Pan doktor skvělý, příjemný, profesionální ..My skutečně děkujeme.


J
Ověřeny pacient

Skvely veterinar, ktery v dobe sve male ordinace mel i skvely pristup... Bohuzel od doby, kdy otevrel svoji kliniku to jde z kopce... Bohuzel dalsi takovy, ktereho uroven klesa s zrejme s vidinou vetsiho zisku....:-(((


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti