Radomír Kelíšek, ortoped Uherský Brod

MUDr. Radomír Kelíšek

Uložit

Ortoped Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Horní Valy 2536, Uherský Brod
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická ambulance bolesti kloubů

Dlouhodobě rozvážný a dobrý odborník na svém místě.
Vždy dobře poradí a doporučí.Lokty i kolena mi udržuje v relativní kondici vhodnou (a ne experimentální ) léčbou. Petr

E
Ověřeny pacient

Po negativní zkušenosti s panem Kelíškem jej rozhodně nemůžeme doporučit jako lékaře. Raději obětujte svůj čas a peníze a vyhledejte kvalitního ortopeda. Tím pan Kelíšek rozhodně není. Léčba se po jeho špatné léčbě protáhla na dlouhou dobu a doufejme, že naše dcera bude zdravá díky odborníkům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Chodil jsem k němu s bolestmi zápěstí. Nejdříve mne překvapilo, že má oranžové prsty (dnes vím, že je to od obstřiků). Bohužel nehledal příčinu potíží, dostal jsem 3x po 2 měsících obstřiky, potíže sice ustoupily ale pak se zase vrátily. Takže jsem nevyléčen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Pana doktora mám velmi ráda, už mě přes rok léčí s kolenními klouby. Je velmi příjemný a i vtipný, což moc doktorů ve své profesi nezvládá. I sestřička ikdyž na oko nesympatická, je velmi příjemná a hodná. Nemůžu si stěžovat.

Vynikající spolehlivost

doporučuji, kéž by byli všichni takový , jako pan Mudr. Kelíšek

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi za příkladnou péči a lidský přístup při léčbě mé maminky.

doporučuji

Ověřeny pacient

Osobně bych už v životě k panu Kelíškovi nešla, chodila jsem k němu pravidelně na rentgeny kvůli skoliose (kterou mám jen velmi mírnou), v 18-ti letech mě dělal rentgen kyčlí (problémy od dětství) a řekl mi, že je to běžná vývojová vada a že se s tím nic nedá dělat. Jenže mě začaly trápit silné bolesti zad, šla jsem k němu znovu ve 20-ti letech a on mě řekl, že záda bolí každého, pohyblivost mám dobrou a že mi nic nemůže být. Bohužel bolesti nepřestávaly a tak jsem se po dalšich dvou letech odhodlala jit k doktorce Závorové v ČB (sídlí na Máji). S pocitem, že uslyším další názor, že jsem mladá a co mě může bolet, jsem před třemi měsíci paní doktorku navštívila. Byla neuvěřitelně ochotná, důkladně mě prohlédla (byla jsem v ordinaci hodinu a to měla plnou čekárnu), ještě před tím než mě poslala na retgen kyčlí říkala, že problémy zřejmě pramení od levé kyčle. Na retgenu se to potvrdilo - sice jen nepatrný nález, ale následky poměrně velké: bederní i hrudní páteř od levé kyčle velmi trpí a doslova cituji "proč jste se s tím neléčila už dávno". Napsala mi okamžitě 8x rehabilitace a magnetoterapii. Po třech měsících se cítím mnohem lépe, bolesti ustoupily a už vím na co si dát pozor a jaké rehabilitační cviky jsou pro mne vhodné. Docela parodicky taky zní, že mi pan doktor Kelíšek také řekl, že příliš sportuju a že bych s tím měla přestat. Paní doktorka Závorová a pak i doktorka z rehabilitace mi toto tvrzení vyvrátila. "Naopak sportujte co nejvíc, jakmile se přestanete hýbat bude to jen a jen horší." A tak se nadále věnuju cyklistice, vysokohorské turistice, lyžování a dalším mým oblíbeným sportům. A tak pro mě pan doktor Kelíšek není žádný doktor a můžu mu jen poděkovat za léta bolesti a zhoršený stav mé kyčle (který už je nenávratný).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

a když jsme u toho proč tady není i již zmiňovaný mudr šigut,rád bych mu poděkoval za to jak mi zanedbal poúrazovou léčbu ramene místo pořádného vyšetření řekl že simuluji a ať jdu do práce,no a nebýt odborníků v Ol.tak sem o ruku přišel,tam mi opravdu pomohli,šigut měl být už dávno v důchodě a přenechat místo lidem jako je pan Kelíšek

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti