Radomír Kelíšek, ortoped Uherský Brod

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance bolesti kloubů

Dlouhodobě rozvážný a dobrý odborník na svém místě.
Vždy dobře poradí a doporučí.Lokty i kolena mi udržuje v relativní kondici vhodnou (a ne experimentální ) léčbou. Petr

Po negativní zkušenosti s panem Kelíškem jej rozhodně nemůžeme doporučit jako lékaře. Raději obětujte svůj čas a peníze a vyhledejte kvalitního ortopeda. Tím pan Kelíšek rozhodně není. Léčba se po jeho špatné léčbě protáhla na dlouhou dobu a doufejme, že naše dcera bude zdravá díky odborníkům.

Chodil jsem k němu s bolestmi zápěstí. Nejdříve mne překvapilo, že má oranžové prsty (dnes vím, že je to od obstřiků). Bohužel nehledal příčinu potíží, dostal jsem 3x po 2 měsících obstřiky, potíže sice ustoupily ale pak se zase vrátily. Takže jsem nevyléčen.

Pana doktora mám velmi ráda, už mě přes rok léčí s kolenními klouby. Je velmi příjemný a i vtipný, což moc doktorů ve své profesi nezvládá. I sestřička ikdyž na oko nesympatická, je velmi příjemná a hodná. Nemůžu si stěžovat.

Vynikající spolehlivost

doporučuji, kéž by byli všichni takový , jako pan Mudr. Kelíšek

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi za příkladnou péči a lidský přístup při léčbě mé maminky.

doporučuji

Osobně bych už v životě k panu Kelíškovi nešla, chodila jsem k němu pravidelně na rentgeny kvůli skoliose (kterou mám jen velmi mírnou), v 18-ti letech mě dělal rentgen kyčlí (problémy od dětství) a řekl mi, že je to běžná vývojová vada a že se s tím nic nedá dělat. Jenže mě začaly trápit silné bolesti zad, šla jsem k němu znovu ve 20-ti letech a on mě řekl, že záda bolí každého, pohyblivost mám dobrou a že mi nic nemůže být. Bohužel bolesti nepřestávaly a tak jsem se po dalšich dvou letech odhodlala jit k doktorce Závorové v ČB (sídlí na Máji). S pocitem, že uslyším další názor, že jsem mladá a co mě může bolet, jsem před třemi měsíci paní doktorku navštívila. Byla neuvěřitelně ochotná, důkladně mě prohlédla (byla jsem v ordinaci hodinu a to měla plnou čekárnu), ještě před tím než mě poslala na retgen kyčlí říkala, že problémy zřejmě pramení od levé kyčle. Na retgenu se to potvrdilo - sice jen nepatrný nález, ale následky poměrně velké: bederní i hrudní páteř od levé kyčle velmi trpí a doslova cituji "proč jste se s tím neléčila už dávno". Napsala mi okamžitě 8x rehabilitace a magnetoterapii. Po třech měsících se cítím mnohem lépe, bolesti ustoupily a už vím na co si dát pozor a jaké rehabilitační cviky jsou pro mne vhodné. Docela parodicky taky zní, že mi pan doktor Kelíšek také řekl, že příliš sportuju a že bych s tím měla přestat. Paní doktorka Závorová a pak i doktorka z rehabilitace mi toto tvrzení vyvrátila. "Naopak sportujte co nejvíc, jakmile se přestanete hýbat bude to jen a jen horší." A tak se nadále věnuju cyklistice, vysokohorské turistice, lyžování a dalším mým oblíbeným sportům. A tak pro mě pan doktor Kelíšek není žádný doktor a můžu mu jen poděkovat za léta bolesti a zhoršený stav mé kyčle (který už je nenávratný).

a když jsme u toho proč tady není i již zmiňovaný mudr šigut,rád bych mu poděkoval za to jak mi zanedbal poúrazovou léčbu ramene místo pořádného vyšetření řekl že simuluji a ať jdu do práce,no a nebýt odborníků v Ol.tak sem o ruku přišel,tam mi opravdu pomohli,šigut měl být už dávno v důchodě a přenechat místo lidem jako je pan Kelíšek