Odborný lékař ortoped
28. října 1000, Turnov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor Jodas je fajn chlap,dělal mi oba kyčelní klouby a jeho přístup byl naprosto profesionální a lidský,není na co bych si stěžoval.

Jsem pár dní po operaci - plastika vazu a navíc utržený meniskus, s panem doktorem jsme prohodili jen pár slov, ale vše bylo jasné, po operaci se cítím velmi dobře a děkuji za jeho profesionální přístup a velmi dobře odvedenou práci, mohu totiž porovnávat s jiným doktorem a nemocničním zařízením, byl jsem již podruhé. Ještě jednou mockrát děkuji.

Občas možná trochu nepříjemný a náladový, nicméně jako odborník a lékař je profesional a není mu tak co vytknout...

Vysoce odborný operatér. Operoval nám již několi totálních edoprotéz a plastiku LCA a vše probýhalo bez problému. Chválíme i lidký přístup. Touto cestou by jsme mu chtěli poděkovat. Josef Materna, Jiří Buriánek, František Struk ... pokoj č.103

Arogantní doktor s nepříjemným vystupováním.Včera jsem tam jela v půl osmý večer na pohotovost s bolavým kolenem.Nejspíš jsem pana doktora vyrušila od sledování zpráv.Tak nepříjemný chování jsem ještě nezažila.

Velmi příjemný lékař který dokáže prodiskutovat daný problém pacienta a vysvětlit jakou cestou by se měl vydat k rychlému vyléčení.

Velmi ochotný, šikovný, lidský přístup.