Praktický lékař gynekolog
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pokud mi pan doktor tvrdí že jsem v pořádku a vy to tak necítíte protože máte bolesti tak pak by neměl ordinovat .Byla jsem nucená jít jinam a tam se prokázalo že opravdu bolesti které jsem měla byli na místě, byla nutná operace a to okamžitě, a pan Mudr Farkaš mi řekl jsem já váš lékař nebo paní doktorka u které jsem byla na pohotovosti, po operaci jsem šla za ním aby věděl že udělal chybu, on by měl mít slušnost a měla by být na místě omluva ,člověk který děla tuhle práci dlouho a nevidí problém nemá tam co dělat. ..

Pan doktor je dobrý jen když nemáte žádný problém.. Jakmile jsem měla problém tak ho neřeší, nepošle na vyšetření, nezajímá ho váš problém.. Jen když sama navrhnete nějaký vyšetření tak vás tedy pošle ale jinak ne..Navíc když si zajdete na konzultaci a vyšetření k jinému lékaři je na vás potom arogantní a nepříjemný. Jeho metody jsou zastaralé a za mě prostě nedoporučuji, přešla jsem k jinému lékaři a to je uplně jiný přístup ohledně mého problému!

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená.Od mala nesnáším návštěvy u lékařů ale u pana Farkaše se cítím velmi dobře.Jeho přístup profesionální.
velmi doporučuji a za vše panu doktorovy děkuji Plhalová.

Když lékař šetří na vybavení ordinace, je to špatné, přitom díky velkému počtu pacientek si nemůže stěžovat na finance.Soukromí lékaři mají dnes velké výdělky a je škoda, že šetří tyto penízky na pacientech a nedají do ordinace nic pořádného.

No, já bych k panu doktorovi Farkašovi už nikdy nešla, nejenže je jeho ordinace naprosto nevybavená, ale nedodržuje se zde základní hygiena, ale ani s přístupem pana doktora nejsem spokojená (vyšetřuje pacientku i tehdy, když má zrovna menstruaci, nebo je po vážném zákroku a krvácí, v době, kdy k tomu není závažný důvod, neboť pacientka se přišla jen poradit). Pokud můžete, tak si raději vyberte jiného lékaře. Opravdu nedoporučuji.

U pana doktora jsem byla dvakrát, a to v době, kdy dr. Radotínská nějakou dobu ze zdravotních důvodů neordinovala. Preventivní vyšetření provedl pouze rukou, nikoliv "zrcadly" a s přístupem jsem nebyla spokojená.

Pan doktor je vynikající, vždy milý, ochotný, rád vysvětlí či zodpoví dotazy a chová se velmi pozorně, až gentlemansky. Nikdy jsem s ním neměla žádný problém nebo konflikt. Z důvodů stěhování do jiného města jsem jeho ordinaci bohužel opustila a zatím jen lituji. Kdybych mohla, okamžitě se k němu vrátím! Líbí se mi i vybavení ordinace - plastiky a ženské akty, velmi decentní, umělecké, které dávají tušit o jeho obdivu k ženám. Mám pocit i velmi individuálního přístupu k pacientce a opravdového zájmu o její zdraví. Velmi příjemný, velmi profesionální, nic nezanedbá, v případě potřeby posílá hned na doplňující vyšetření, navrhovanou léčbu vždy konzultuje s pacientkou. Mohu vřele doporučit!

Na pana doktora Farkaše si nemohu stěžovat. Chodím k němu od 16 let a vždy byl milý a pokaždé mi pomohl a vždy s úsměvem. :-D Ale chtělo by to vlastní ultrazvuk. Hodil by se a je to i moderní,aby lékaři měli svoje ordinace vybavené. Přeji mu ještě hodně let v jeho práci. Jinam se mi chodit nechce... :-D

K panu doktorovi chodím více jak 30 let. Nikdy nebyly žádné problémy.Vše se vyřešilo vždy v klidu a s úsměvem.Jen kdyby bylo takových lékařů a sester více, jako v této ordinaci. Děkuji za dlouholetou péči.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti, ochotně vše vysvětlí, nic nezanedbává. Setřička je také ochotná