Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

A je hodnej na děti je nejlepší doktor ke kterýmu jezdím.

Pana doktora Chaloupku znám asi 23 let, dojíždím k němu na pravidelné kontroly. Vždy je příjemný, vstřícný, obětavý, snaživý, upřímný, chápavý, pečlivý a umí naslouchat. Po porodu mé starší dcery se můj zdravotní stav zhoršil, pan doktor mě tehdy navštívil v porodnici a uklidnil mě. Tímto mu moc děkuji za vše, co pro mě dosud udělal. Je to skvělý lékař!!! M. Obertová

Velmi výborný lékař.Jsem ráda,že ošetřuje mého syna.

Dobrý den, lékaře doporučujeme, milé jednání, vstřícné, setřička je také velice příjemná. PJ

Mám s panem doktorem výborné zkušenosti.. lečil celou naši rodinu a jediný kdo v jeho evidenci jsem "bohužel" já.. ale opravdu si nemůžu stěžovat na jeho přístup, zájem. Takže DOPORUČUJI a děkuji

Pana doktora Radima Chaloupku znám už jako malý kluk jsem po těžké dětské,mozkové obrně.Díky němu chodím snaží se promně udělat maximum když něco potřebuji zavolám mu do ordinace a ochotně a přátelsky mi poradí nemůžu si na něj vůbec stěžovat tímto ho zdraví jeho dlouholetý pacient Petr Lopuchovský.

Byla jsem u něj s bolestmi hlavy. Chtěl všechni léčit práškama a když jsem ho přemluvila aby mě objednal na vyšetření tak tam mi něco našli. Kdybych se nesnažila já, tak se nic nevyřeší. Jinak na první pohled a jednání dobrý. Doktor na nic!!

Pana doktora mohu jen doporučit. Když jsem jela s prvním dítětem, strašně jsem se bála, co nám zase bude. Pan doktor mě ale uklidnil, že vše se dá řešit. Teď tam jezdím již se čtyřmi dětmi, pan doktor mě vždy uklidní, vysvětlí, mohu se zeptat na co potřebuji. Udělá nutné EEG a nebo pošle i na další vyšetření. Když to jde nabídne léky na přírodní bázy.
K dětem velmi příjemný a umí si je získat. Kéž by bylo více chápavých a vstřícných doktorů...

Znám MUDr. Radomíra Chaloupku přes 20 let a musím říci, že lékaře tak vstřícného a chápavého jsem nepoznala. Je velmi laskavý. A tímto mu i děkuji za vše, co pro mě a mou rodinu za celou dobu udělal.

má zkušenost s panem doktorem je velmi dobrá,léčí mou dceru na epilepsii již několik let,
samozřejmě,že práškama,ale i se snahou tyto prášky odbourat,když se vyskytl nějaký
problém,věnoval se nám i ve svém osobním volnu,k dětem je velice vstřícný,mohu jen doporučit.